Pupa

Ár:   3290 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   2,7 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Bellz95, az összetevőket feltöltötte: magichand, Módosítva: 2016. július 25.

Kiszerelés:   2,7 ml
Lelőhely:   Pupa márkaboltok

Tökéletes szemöldök formázás - Extrém tartós formula - Vízálló - Parabén mentes.

5 árnyalatban kapható

regiii333

2017. február 20.

Könnyen lehet dolgozni vele,igaz én más ecsetet használok hozzá! Tartós és ez a kis kiszerelés nagyon sok időre elég! Ősszel vettem és még a felét se használtam el :) nekem tetszik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 20.

ziina

2017. január 15.

Könnyű vele dolgozni, nagyon praktikus, hogy ecset is jár hozzá. Az első, legvilágosabb árnyalat tökéletes, természetes hatást kelt a szőke szemöldökön. Nagyon tartós, vízálló, a sminklemosóval még sem kell dörzsölni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 15.

janka.s

2016. december 30.

Először egy A. Dipbrow Pomade-ra akartam beruházni, de mivel lusta voltam kivárni a szállítást és meggyőztek az itteni jó vélemények, erre esett a választásom inkább :) Lehet én valami selejt ecsetet kaptam mellé, de azzal szószerint használhatatlan volt.Aztán a régi szemöldökformázó ecsetkémmel (kamu ebayes Bobbi Brown) már egész emberinek tűnt. Előtte szemöldökfilcet és ceruzát használtam felváltva, így kellett egy pár alkalom amíg ráállt a kezem ennek a használatára, de gyönyörű végeredményt lehet vele elérni. Nagyon sokáig elég lesz ez a kis tégely. Egyedül az ecsetje miatt vonok le egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 30.

Eny823

2016. december 12.

Nagyon szépen lehet vele a szemöldököt formázni.Egész nap tartós nem kenődik el.Az ecsetnek jó a kialakítása.002-es árnyalatot használok szép természetes ez a szín.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 12.

midnightsun

2016. december 5.

nagyon precízen fel lehet vinni az ecsettel és nem kopik.. sokkal egyszerűbb a használata, mint bármi másnak

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 5.

katpro

2016. december 3.

Nekem a 001-es árnyalatban van meg. Nagyon könnyen és szépen tudom vele formázni a szemöldökömet.
Ha púderrel lefixálom, akkor egész nap tartós tud lenni. Nagyon sokáig elég. A hozzájáró ecset nagyon praktikus, így nem kell külön ecsetet bedobnom a táskába.
INCI-jével sincs gáz, szóval összességében nagyon jó kis termék. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 3.

INCI-jével sincs gáz, szóval összességében nagyon jó kis termék. :)

fennecfox

2016. november 15.

Pozitív és negatív véleményem is van a termékről. Sajnos egyáltalán nem tapasztaltam az ígért vízállóságát. Nagyon könnyen lemosható, sőt elkenhető az ujjunkkal, így oda kell figyelni, hogyan nyúlsz az arcodhoz, el ne kend...pedig nem ezt ígéri. Ha nem piszkálod és nem nyúlsz bele, akkor tartós, valóban. És a színe is nagyon szép. Az ecset, amit adnak hozzá szerintem nem rossz, teljesen jól használható. Ez a mennyiség nagyon nagyon sokáig elegendő, így az árát nagyon is megéri. Talán előbb fog beszáradni az egész, minthogy elhasználnám, tényleg annyira kevés kell belőle.Én 4 csillagot adok rá, pedig a 3 lenne a megérdemelt, de nincs szívem hozzá, mert sok terméket így is maga mögé utasít, és amúgy is, szeretem a PUPA-t. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 15.

francyka94

2016. november 13.

Szupertartós krémes állagú formázó ami mindent kibír és tényleg egész nap kitart, pedig csak egy pici kell belőle, természetes hatású és szuperpigmentált (nekem a 03-as Cocoa van). Szerintem nagyon jó a hozzá adott kis ecsetke, könnyű vele dolgozni és jó, hogy erre is gondoltak. Csak ajánlani tudom, veri a NYX-et!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 13.

hnikolett

2016. november 13.

Hasznaltam mar mindent.. Ceruzat, port, spirallt, DE egyik se csinalt olyan csodat a szemoldokommel mint ez. Alap jaraton zsirosabb a T vonalam, igy a szemoldomok nap kozepere eddig mindig "elmaszott"
Ezt a zselet konkretan felviszem reggel, es este ugyan ugy ott van ahol lennie kell! IMADOM! Praktikus hozza a kis ecsetke, igaz en nem tudtam hogy jar hozza, igy vettem egy ebelines ecetet es egy kefet, azokkal hasznalom es tokeletes! A hozza valo ecset is nagyon jo, utazashoz jo lesz, de nekem mindennapi hasznalatra nem esik kezre, nagyon kicsi:/
002-es arnyalat van meg sotetbarna hajamhog, neha kicsit sotetebbnek erzem, igy tervben van a legvilagosabb arnyalat beszerzese is, es majd keverem:D

Up.: megvan kb fel eve, es beszaradt vagy nemtudom mit csinalt de egyszeruen nem ragad termek az ecsetre, nem tudom kifestemi vele a szemoldokom.. Probaltam hogy szemcseppet cseppentek bele, de egyszeruen ugy sem akar az ecsetre ragadni. Nagy csalodas hogy meg a fele benne van az uvegbe es nem tudom elhasznalni mert mintha megkovul volna olyan..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 13.

rena35

2016. november 11.

Hát valami fantasztikus kis termék,nagyon könnyű a használata az állagánál fogva. Valóban kibír egy egész napot nem kopik nem maszatolódig el és hát ott van a kis ecset amit roppant nagy előszeretettel használok. 😏 *5

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 11.

Emolliensek: Isododecane, Cyclopentasiloxane, Trimethylsiloxysilicate, Synthetic Wax, Isopropyl Titanium Triisostearate
Emulgeálószerek: Isopropyl Titanium Triisostearate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Trimethylsiloxysilicate
Színezékek: CI 77491, CI 77492, CI 77499

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.