Pupa

Ár:   3290 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   2,7 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Bellz95, az összetevőket feltöltötte: magichand, Módosítva: 2016. július 25.

Kiszerelés:   2,7 ml
Lelőhely:   Pupa márkaboltok

Tökéletes szemöldök formázás - Extrém tartós formula - Vízálló - Parabén mentes.

5 árnyalatban kapható

zsuzsisch

2016. november 7.

Fantasztikus, imádom! Szuper könnyű vele dolgozni, rendkívül tartós és a kis ecset is nagyon jó minőségű.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 7.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
tesszahavas

2016. október 23.

Nagyon régóta szerttem volan már a szemöldökömre valami oylan terméket ami működik is! Glamour napokon vettem összesen 2600 forintért, de ez minden pénzt megér... Még ecsetet is adnak hozzá én nagyon szeretem azzal használni, precíz ívet húz. A 01-es árnyalat van meg, a kicsit sötétebb szőke hajamhoz tökéletesen illik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 23.

dorkaww

2016. október 9.

IMÁDOM! Nagyon kellemes, krémes állagú szemöldök krém ami nem mászik el a helyéről. Egész nap kitart és a tégely iszonyat sokáig kitart. Nem mellesleg nagyon tetszik hogy végre van egy márka ami gondolt arra hogy ecsetet is adjon hozzá!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 9.

Adrikaszabo

2016. szeptember 22.

Egész nap tart, nem kenődik, nem kopik, és ha felvitel után átfésüljük, nagyon természetes hatást érhetünk el vele. a 04-es árnyalat van meg, ami szerencsére nem vöröses barna, de szándékomban áll megvásárolni a világosabb változatát, de már hónapok óta hiánycikk, alig várom, hogy feltöltsék a készletet. Amióta ezt használom, folyamatosan kapom a bókokat, hogy milyen szép a szemöldököm, mit használok rá :) Nálam jelenleg ez a kedvenc szemöldök formázó termék. Egyetlen negatívum számomra, hogy a hozzá adott ecset használhatatlan, mivel túl vastag és tömött, túl sok festéket vesz fel, ezáltal túl erős vonalat húz, amit én személy szerint nem szeretek. Ettől függetlenül nem vonok le csillagot, csak másik ecsettel használom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 22.

nickye94

2016. szeptember 10.

Hihetetlen pigmentáltság, krémes, egyszerűen elfolgozható textúra.Egész nap tart, fixáló nélkül is. Nagyon természetes színek közül lehet választani, könnyű is velük bánni, bár azoknak, akik most ismerkednek a szemöldökformázással, nem ajánlom, mert azért nagyokat lehet vele hibázni, ha nem ért hozzá az ember.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 10.

magichand

2016. július 25.

A kézfejemen kipróbálva vízzel dörzsölve meg se moccant. Tusfürdővel jött csak le. A zsírosabb bőrön már nem ennyire durván tartós, de vízzel nem maszatolódik. A kis ecsete egész jó használható, tetszik hogy van kupakja is. A sötét hajamhoz és szemöldökömhöz a legvilágosabb árnyalatot vettem, és így teljesen természetes a végeredmény. Szálazós technikához nem ez a megfelelő termék, kitöltéséhez viszont tökéletes, nagyobb hiányosságok eltüntetésére is jó. Nem szoktam szilikonos terméket venni, ezzel kivételt tettem, lévén elég kevés mennyiség kerül a bőrömre vele.
Zselés állagú szemöldökformázó kategóriában ennél többet nem tudhat egy termék, ezért 5 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 25.

profectuscat

2016. július 25.

Veri az NYX szemöldök géljét! Sokkal könnyedebb, könnyen eldolgozgatóbb a textúrája. Sokkal jobban beleolvad a szemöldökömbe, nem ül a bőr tetején és virít, mint az NYX.
Ma meg is dícsérte egy SMINKES lány, hogy milyen szép a szemöldököm :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 25.

Ma meg is dícsérte egy SMINKES lány, hogy milyen szép a szemöldököm :)

roniela

2016. június 12.

Ha van több időm megcsinálni a sminkem, ezzel csinálom a szemöldököm, mert drámaibb hatást lehet elérni vele mint ceruzával, viszont időigényesebb is. Legvilágosabb árnyalatban vettem meg, kicsit sötétebb a szín, mint amire számítottam, de azért elég világos ahhoz, hogy világos hajhoz is bátran lehessen használni. Nagyon tartós, szerintem simán vízálló, bár még nem próbáltam élesben. Viszont cserébe az ecsetből is alig tudom kimosni sajnos,de más negatívumot nem tudnék mondani ezen kívül. Nagyon jó ötlet volt a hozzá járó kis ecset, ami nagyon praktikus a mindennapokban, nem foglal semmi helyet a táskában, így bárhova könnyű vinni. Kíváncsi vagyok meddig lesz elég, egyelőre úgy tűnik, hogy jó sokáig, de mindenképpen újra veszem majd, ha elfogy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 12.

Emolliensek: Isododecane, Cyclopentasiloxane, Trimethylsiloxysilicate, Synthetic Wax, Isopropyl Titanium Triisostearate
Emulgeálószerek: Isopropyl Titanium Triisostearate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Trimethylsiloxysilicate
Színezékek: CI 77491, CI 77492, CI 77499

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.