Pupa

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fagas, Módosítva: 2022. március 24.

Kiszerelés:   3,5 g
Lelőhely:   Pupa márkaboltok
Kategória:   Sminkek szájra

Bársonyos és rendkívül érzéki, szinte siklik az ajkakon anélkül, hogy elnehezítené vagy kiszárítaná őket, váratlan, az időnek ellenálló komfortérzettel.

20 árnyalatban kapható

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Orsifrecska

2015. október 6.

Nekem a 405-ös van meg, egy "Barbie-rózsaszín" :) és nagyon jó! Kellemes az állaga, nem szárít, de nem is túl fényes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 6.

csengevarga

2015. augusztus 26.

A kedvenc rúzsom, egy kifejezetten dög pirosat választottam. Sokáig fenn marad, nem maszatolódik, még enni inni is tudok vele. Azért természetesen többször utánna kenek, de csupán azért, hogy fenntartsam azt az intenzív hatást. Szuper rúzs!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 26.

Carnageous

2015. augusztus 17.

Három színben van meg, az első a 301 volt egy narancsos pirosas szín ami eszméletlenül mutat rajtam :) 408 egy rózsaszínes nude és 306 egy vörös rúzs rózsaszínes árnyalattal. Mind a hármat nagyon szeretem, nagyon pigmentáltak, nem szárítanak és egészen tartósak is. Én nagyon szeretem és ajánlom mindenkinek :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 17.

jungelny

2015. augusztus 6.

Gyönyörű szîn könnyű felvitel. 209 hipnotic coral a kedvencem, de a 406 fukszia is kellene. 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 6.

garden32

2015. június 14.

Cukorka illatú jól pigmentált rúzs. Kellemes használni mivel nem szárít, viszonylag tartós is. A csomagolása igényes, mint minden PUPA rúzsnak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 14.

vtina85

2015. május 26.

A 402-es (candy pink) tulajdonosa vagyok. Örülök, hogy megvettem ezt a rúzst, mert nem szárít és nagyon jó a színe tavaszra és nyárra. Rajtam sajnos nem túl tartós, de ár-érték arányban szerintem kifejezetten jó vétel volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 26.

ANDREAA

2015. május 24.

103 as világos koral van meg, gyönyörű és tartós. 5 csillag!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. május 24.

103 as világos koral van meg, gyönyörű és tartós. 5 csillag!

Dinart

Korcsoport: >54
2015. február 11.

tartós!
Ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. február 11.

tartós!
Ajánlani tudom!

Cherryeszti

2015. január 30.

Karácsonyra kaptam és éppen akkor készültem MAC rúzst venni. Most, hogy ezt megkaptam azt a projektet pihentetem kicsit, mert ez annyira szuper, hogy nagyon mély barátság lesz a miénk. Tartós, nem túl fényes, nem túl matt és szép a színe. Csak ajánlani tudom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 30.

dorikoves

2015. január 29.

csatlakoznék az előző hozzászólóhoz.. amióta Pupa boltok vannak itt ott.. függőség.
A 307est használom, úgy h épp csak egy lehelletnyit, gyönyörű természetesen pirosas ajkakat eredményez :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. január 29.

Emolliensek: Hydrogenated Polyisobutene, Octyldecanol, Caprylic/Capric Triglyceride, Hydrogenated Poly (C6-14 Olefin), Synthetic Wax
Emulgeálószerek: PEG-150 Pentaerythrityl Tetrastearate
Illatanyagok: Caprylic/Capric Triglyceride

Bőrpuhító (emolliens), sűrítő anyagként használatos összetevő. Sima, csúszós érzetet hagy maga után a bőrön.

Műanyag féle, melynek számos funkciója van a kozmetikumokban. Leggyakrabban fizikai bőrradírokban használt dörzsölő anyagként. Szintén gyakran használt felületi hártyaképző (film forming), sűrűség szabályozó és stabilizáló anyagként.

Mesterséges viasz, mely különböző szénhidrogének komplex keveréke. Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó, megkötő (a krém jobban a bőrhöz „tapadjon”)  és bőrpuhító (emolliens) funkciói vannak a krémekben.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Íz- és illatanyag keverék, az EWG szerint a Fragrance / Parfum összetevő szinonímája.