Pupa

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,5 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lizimalac, Módosítva: 2016. július 16.

Ár:   2000 Ft
Kiszerelés:   3,5 ml
Lelőhely:   Pupa márkaboltok
Kategória:   Sminkek szájra
Bőrtípus:   Normál

Hidratáló hatású színezett ajakápoló

• puha, hidratált és természetesen ragyogó ajkakat köcsönöz
  • E-vitaminnal és különféle olajakkal, viszokkal védi az ajkak bőrét
  • gyümölcsös illattal

4 árnyalatban kapható

Ár: 1000 , Eladó: nyuszita
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvétel, postázás
Funnyface

2016. augusztus 18.

Két árnyalatot is vettem végül. Az elsőnél azt gondoltam sokkal kevésbbé pigmentált, de meglepő módon a sötétebb árnyalatok meglehetősen pigmentáltak. Egy rétegben is szépen látszik a színe, akárcsak egy fényes hatású rúzsnál. Hétköznapra vettem, mert a rúzsok jó része kiszárítja az ajkamat, kényelmetlen hordani őket ajakbalzsam nélkül. Vettem végül az ajkaim természetes színét idéző árnyalatot is, mert munkában nem akarok rikítani. Szerintem valahol két szék között van ez a termék. Színe élénk, pigmentált, mint egy rúzsé, azonban kevésbbé tartós, és cserébe hidratáló ereje sem olyan erős, hogy ajakbalzsam legyen. Rúzs és ajakbalzsam egyben, csak nem tudták teljesen kombinálni a formulában az előnyös tulajdonságaikat. Hát nem is tudom...legalább nem szárítja ki az ajkaimat a nap végére, és az üres perceimben felfrissíthetem. Illata valóban gyümölcsös, kellemes, pár másodperc kikapcsolódás... Tetszenek az élénk színei, pigmentáltsága, könnyű, krémes állaga, a fényvédő benne, de több árnyalatot már nem veszek belőle. Az Innisfree cream mellow rúzsa is hidratál ennyire, és még tartós is. Igaz, többe is kerül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 18.

orsipanka

2016. augusztus 18.

A 002-es árnyalat van meg, tényleg gyönyörű rózsaszín. Az állaga krémes, jól hidratál, viszont a tartóssága nulla, egy kávét sem bír ki és az egész ottmarad a poháron, meg mindenen, amihez hozzáér a szám. Tudom, hogy nem egy rúzs, de ennyi pénzért jobb tartósságot vártam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 18.

Edina92

2016. július 31.

001-es árnyalatban szereztem meg 50%os akcióban. Kellemes az illata és az állaga is, nagyon tetszik a csomagolása, oda vagyok érte.:) Tényleg csak finoman színezi be az ajkakat és nem is túl fényes hanem olyan egészségesen teltebbé és ragyogóbbá varázsolja a számat ami sajnos sokszor ki van száradva még nyáron is. Ha jól láttam még fényvédőt is tartalmaz szóval nekem megérte az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 31.

sildicow

2016. február 8.

Érdekes, én febr. 2-án vettem egy ilyet, nem is akciósan, szóval kicsit fura, hogy nem gyártottként van jelölve, de mindegy, sokan még biztos ráakadhattok :)
Mondhatni színezett ajakápoló-függő vagyok, nagyon sok márkától próbáltam már ilyet, szóval a Pupát tesztelve, erre is lecsaptam a 001-es világos rózsaszín színben. Azért is szeretem a színezett ajakápolókat, mert télen elvileg ápolnak, nyáron könnyűek, és adnak is egy kis színt az ajkaimnak. A színre valóban nem lehet panasz, pont ilyet szerettem volna: kicsit fényes, a kenés erősségétől függően enyhén rózsaszín, pont olyan, hogy vidít az arcon, de nem hivalkodóan, kicsit "babásan" (egyébként valóban Baby Pink az árnyalat neve :)). Az ápolásával viszont nem vagyok megelégedve: csak úgy nem érzem, hogy szárítana (!), ha más ajakápolót is teszek alá. Magában viszont nem egy kellemes viselet, szóval eddig nem győzött meg a márka.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 8.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate