Pupa

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: médea, az összetevőket feltöltötte: Vika, Módosítva: 2016. február 24.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok

Tartósan tökéletes, ragyogó és matt bőrt biztosító púder

3 féle alkalmazás:

• Magában: a tökéletesen tiszta és hidratált bőrre alkalmazva a tökéletes, matt és ragyogó „nude” hatás érdekében.
  • Smink fölé: a smink fölé alkalmazva a tartósság meghosszabbítására.
  • Igazításhoz: a nap során kifényesedő részek gyors kiigazítására: homlok, orr, áll.

Rendkívül nőies csomagolás tükörrel és extra puha applikátorral, amit a napi igazításokhoz magaddal vihetsz.

Mancsoska

2018. szeptember 26.

Nagyon finom púder hatalmas kiszerelésben. A csomagolása praktikus, szeretem, hogy van benne egy nagy tükör és eléggé strapabíró is, bátran bedobom a táskámba. Ha csak az alapozómat púderezem le vele egy nagy ecsetet használok, amikor természetesebb sminkre vágyom a primerem tetejére a saját kis pamacsával kenem fel, közepesen erős fedést ad. A funkcióját is jól betölti, szépen mattít, ez a mattság viszonylag sokáig tart,de azért nap végére átfényesedik az arcom. A színe is tökéletes, több árnyalat közül is lehet választani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 26.

Cherryeszti

2018. augusztus 16.

Jó nagy kiszerelés, masszív csomagolás, nagyon jó állagú púder, fed és tartós! Imdáom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 16.

Lillu14

2018. augusztus 15.

Egyszerűen imádom és tökéletes! Alapozó fölé szoktam felvinni és gyönyörű babaarcot varázsolt! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

makrancos

2018. augusztus 10.

Nagyon szeretem, kitartóan használva is alig fogy, nem töredezik a tartójában. A kishölgy segített választani árnyalatot és tökéletesre sikerült, nem maszk hatású szép egységes lesz a bőrőm tőle.:) Finom, könnyű hatás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Zituska77

2018. július 23.

Én a sminkelés legvégén használom és nagyon szeretem. Szépen összemossa az arcomra felvitt bronzosító-pirosító-highlighter kombót és nem marad "poros" utána az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 23.

Kimi

2018. április 28.

Leírása 100%-ban igaz! Nem túlzás, hogy tökéletesíti a bőrt. Alapozóra használom, ha erős fedést szeretnék a saját applikátorával ha gyengét laza púderecsettel viszem fel. Első Pupa termékem, de garantáltan gyakori vásárlójuk leszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 28.

Lana93

2018. április 4.

Lehet én rontom el valahol, de nekem nagyon porzik, az arcomon is nagyon csúnya. A Pupa Active Light alapozója fölé hazsnálom. Most nagyon gondolkodok, hogy másikat próbálok ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 4.

syrin

2018. április 4.

Az itteni vélemények alapján esett rá a választásom. A második adagot fogyasztom (az elsőnél nem sikerült eltalálni a megfelelő árnyalatot, úgy látom a választék főleg sárgás alaptónussal rendelkezőknek kedvez). A csomagolása teljesen rendben van. Önmagában vagy BB krém fölé használom, ecsettel pici mennyiséget jól fel tudok vinni, a hozzá tartozó púderpamaccsal valahogy mindig túl sokat sikerül és poros hatása lesz (talán csak gyakorlás kérdése). Kellemes viselni. Nagyon akarom szeretni ezt a terméket, de tervezem, hogy kipróbálok mást is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 4.

anita6

2018. február 19.

Nagyon jó termék, jól fed, de nincs maszk hatása. Nem szárít, nem csillog utána a bőröm és ráadásul nagyon tartósnak bizonyul! És még valami, az első púder ami nem tört darabokra az egész napos táskában hurcibálástól:D Nekem talán kicsit nagy a tégely, kisebb táskába nehezen fér el a többi holmim mellett, a korábbi púdereim jóval laposabbak voltak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 19.

Narbeleth

2018. február 10.

Remek púder, a csomagolás is nagyon jó, jól záródik, de könnyen nyitható, pluszpont a tükör. Jól mattít és fixál, 5-6 óráig nekem teljesen jól működik, nem fényesedik át.. Viszont nekem gyorsan fogy, bár ez lehet az én hibám is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 10.

Hidratálók: Dimethiconol, Caprylyl Glycol

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Színezék. Piros.