Pupa

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: médea, az összetevőket feltöltötte: Vika, Módosítva: 2016. február 24.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok

Tartósan tökéletes, ragyogó és matt bőrt biztosító púder

3 féle alkalmazás:

• Magában: a tökéletesen tiszta és hidratált bőrre alkalmazva a tökéletes, matt és ragyogó „nude” hatás érdekében.
  • Smink fölé: a smink fölé alkalmazva a tartósság meghosszabbítására.
  • Igazításhoz: a nap során kifényesedő részek gyors kiigazítására: homlok, orr, áll.

Rendkívül nőies csomagolás tükörrel és extra puha applikátorral, amit a napi igazításokhoz magaddal vihetsz.

Szilviams0118

2017. december 18.

Nem olcsó, de sokáig elég így ár-érték arányban kiváló. Fedése is szép, úgy gondolom, hogy újraveszem, ha egyszer elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 18.

titanilla25

2017. december 7.

Nagyon szépen fed,de óvatosan kell használni,ha szép eredményt szeretnénk. Sokáig elég, ár-érték arányban verhetetlen.Sokat utaztatom szegénykét és szerencsére nem történik vele az mint a társaival,hogy darabokra törik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 7.

mokkalany

2017. november 2.

Nekem ez sajnos nem vált be. Nem mattít eléggé, hamar átfényesedik az arcbőröm, cserébe viszont poros hatása van, már az első alkalmazásnál is, de ha napközben az ember frissíti, még inkább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 2.

Anne74

2017. október 17.

Az egyik legkiválóbb púder.
Nagyon kellemes hatás érhető el vele. Az arc nem lesz maszkhatasu.
Leginkább ecsettel érdemes felvinni.
Érezni a Pupa minőséget...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 17.

Az egyik legkiválóbb púder.
Nagyon kellemes hatás érhető el vele. Az arc nem lesz maszkhatasu.
Leginkább ecsettel érdemes felvinni.
Érezni a Pupa minőséget...

fanniblue

2017. május 10.

Imádom ezt a púdert! :)
2 hónapja vettem, mindjárt elfogy.
Nagyon jó minőségű, a világos árnyalat igazán világos, nem fényesedik át hamar. :) Újravevős!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 10.

Imádom ezt a púdert! :)
2 hónapja vettem, mindjárt elfogy.

movedtoaustria

2017. április 28.

Eddig amit kipróbaltam vagy megvettem a Pupától nem okozott csalódást. Ezert is szeretem, hogy mindent ki lehet az üzleteikben próbálni, mégis biztos, hogy még fel nem bontott terméket viszem haza. Az ecseteiktől nem vagyok elájulva, de abból nem szenvedek hiányt. Az eladók többnyire segítőkészek és kedvesek.
A púderről: nagy a színválasztèk, remek fedés, közepes tartósság, kombinált bőrömön kb nap végére fénylik csak át.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 28.

corsica

2017. április 24.

Púderecsettel szoktam alapozóra felvinni. Én nagyon szeretem. Nekem van, hogy alapozás után a bőröm kellemetlen tapintásúvá válik (Nem tudom mitől lehet. Talán sok alapozó, kevés hidratáló..stb) , ilyenkor púderezés után már puhának érzem a bőröm, és máris komfortosabban indul a napom. Megfelelő mennyiséggel szépen fixál egész napra és a szín sem üt el a bőrömtől.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 24.

babarc

2017. április 14.

Sajnos az applikátort elvesztettem belőle, viszont azzal felkenve amúgy is nagyon maszkhatású. De ecsettel pont jó. Amúgy jó kis púder, és az összetétele sem riasztó:) És a színválaszték is nagyon meggyőző, biztosan mindenki megtalálja a neki valót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 14.

eo

2017. április 8.

Ez most az abszolút kedvenc púderem, szépen építhető, jobb napjaimon akár csak magában is elegendő, tartós, és nincs tele csúnyaságokkal. Mattít, de nem szárít. Ezzel együtt óvatosan érdemes használni, mert picit vastagabban már vakolatos hatást kelthet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 8.

kandi1

2017. március 2.

Az itteni vélemények alapján vettem. Hát nem vagyok odáig tőle. Több problémám is van. A pamaccsal túl sok kerül fel. A boltban vettem hozzá egy ecsetet, azon viszon nem tapad meg???!!! A színe sem lett tökéletes, bár a boltban az eladókkal egyetértésben döntöttem. Nekem nagyon kiszárítja a bőrömet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 2.

Hidratálók: Dimethiconol, Caprylyl Glycol

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Színezék. Piros.