Pupa

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: médea, az összetevőket feltöltötte: Vika, Módosítva: 2016. február 24.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok

Tartósan tökéletes, ragyogó és matt bőrt biztosító púder

3 féle alkalmazás:

• Magában: a tökéletesen tiszta és hidratált bőrre alkalmazva a tökéletes, matt és ragyogó „nude” hatás érdekében.
  • Smink fölé: a smink fölé alkalmazva a tartósság meghosszabbítására.
  • Igazításhoz: a nap során kifényesedő részek gyors kiigazítására: homlok, orr, áll.

Rendkívül nőies csomagolás tükörrel és extra puha applikátorral, amit a napi igazításokhoz magaddal vihetsz.

messalinam

2017. január 21.

Egyetértek kutasviraggal,pamaccsal sajnos túl vastagra sikerülhet és kevésbé esztétikus a hatása,mint ecsettel egy leheletnyit használva... Így jól fixál,kellemes a textúrája és sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 21.

ziina

2017. január 15.

Magában egy hidratálóra vagy egy könnyebb alapozó fölé is szoktam használni. Szeretem, tartós, nem csomósodik össze, sok púderrel ellentétben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 15.

kutasvirag

2017. január 4.

Alalpozó fölé használom fixálásra, nálam nagyon jól működik. Pamaccsal szerintem macerásabb felvinni, mert nagyon vastag lesz, de ecsettel tökéletes. Na és a csodadoboza <3

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 4.

vlili

2017. január 2.

Alapozó fölé használom kis mennyiségben, ami az applikátorával könnyen felvihető. Világos színekben is nagy választék van belőle. Nekem teljesen bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 2.

Anna175

2016. december 23.

A külseje nagyon szép, masszív a doboza így eddig még nagyon jól szolgált a táskámban. Sajnos ő nekem kicsit szárítja a bőrömet, és ha egy kicsivel is többet viszek fel már nagyon vastagnak érzem a bőrömön, így erre figyelni kell. Ezekkel szemben viszont nagyon szépen fed és árnyalatai is sok fajta bőrnek megfelelnek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 23.

Joaninha

2016. december 14.

Nagyon megörültem ennek a kis szépségnek, nekem nagyon tetszik a csomagolása és az is, amit ígér. Én önmagában nem próbáltam még, csak alapozó és BB/CC krém fölé, nekem bevált, nem lett maszkos a hatás, porcelán baba-hatás lett a végeredmény. Ha pedig ecsettel viszem fel, akkor az apró szemkörüli ráncokban sem ül meg. A mattító hatásával is meg vagyok elégedve, sőt szerintem alapvetően ez inkább az alapozón múlik, de tény hogy jól korrigálható vele a napközbeni kicsillogás. Nálam összességében pont úgy működik, mint a Clinique Almost Powder Makeup-ja, csak kedvezőbb az ára és ehhez nem jár saját ecset, illetve nem mellesleg ez a púder valóban mattít is. Ugyanakkor ez is, mint eddig minden kőpúderem darabokra tört, amikor már a végére jutottam. Szóval el is határoztam, hogy legközelebb porpúdert veszek. Nagyon meguntam ezt a harcot a kőpúderekkel, ezért a mínusz 1 pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 14.

Lillababa

2016. október 12.

Mostanában több púderrel próbálkoztam, ennél álltam meg, minden szempontból szuper. BB krém fölé, tulajdonképpen mattításra használom, vékonyan viszem fel, de így is csak a nap végére fényesedik át. A legvilágosabb árnyalat tökéletesen simul a sápadt, picit rózsaszínes bőrszínembe, aminek nagyon örülök, mert majdnem minden púder elüt picit és úgy már sajnos nem természetes az összkép. Kiütést sem okoz, ez sem gyakori nálam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 12.

hajnalcsillag

2016. október 5.

A szerelmentől kaptam, mert ő egy édesdrágaság! Mármint a párom. :) Szóval az elején nem annyira szerettem mert zsírosodott tőle az arcom a nyári időszakban. Aztán mostanában már nem kell porpúdert használnom a tökéletesen matt archoz és visszatértem ehhez. Ecsettel viszem fel, mert a szivaccsal nagyon sokat visz fel, amit csak akkor szeretek, ha csak BB krém van rajtam. Mostanában tehát imádás van, ecsettel főleg, úgyhogy mivel lassan elfogy, Glamour napokon újra veszem. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 5.

ozsofia

2016. szeptember 15.

A legjobb púder, amit valaha használtam! :)
Felvitel után nagyon szép, matt, egységes bőrképet ad, tényleg olyan babaarcom lesz tőle :) Az én bőröm átfényesedésén eddig semmi nem segített, de ez kis csoda 3-4 órát is kibír, és azután is elég egyszer végigmenni a kis pamaccsal az arcomon, máris sikerül felfrissíteni. Szuperül elnyeli az arcomról az olajat, és több rétegben sincs maszkhatása. Primer fölé, alapozó fölé, hidratáló fölé is tökéletes. A kiszerelés, a jó minőségű pamacs, a tükör és az egész külső pedig csak pluszpont! Csillagos 5, ha már több nem lehet :)
Ajánlom mindenkinek, megéri az árát!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 15.

A legjobb púder, amit valaha használtam! :)
Ajánlom mindenkinek, megéri az árát!

jeva72

2016. augusztus 28.

Szuper szép matt púder,gyakorlatilag teljesen naturálisnak mutatja a bőrt felkenés után.
Ami kicsit csalódás, hogy pár óra után (3-4 főleg melegben) nekem ez is átfénylik, pótolni kell

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 28.

Hidratálók: Dimethiconol, Caprylyl Glycol

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Színezék. Piros.