Pupa

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: médea, az összetevőket feltöltötte: Vika, Módosítva: 2016. február 24.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok

Tartósan tökéletes, ragyogó és matt bőrt biztosító púder

3 féle alkalmazás:

• Magában: a tökéletesen tiszta és hidratált bőrre alkalmazva a tökéletes, matt és ragyogó „nude” hatás érdekében.
  • Smink fölé: a smink fölé alkalmazva a tartósság meghosszabbítására.
  • Igazításhoz: a nap során kifényesedő részek gyors kiigazítására: homlok, orr, áll.

Rendkívül nőies csomagolás tükörrel és extra puha applikátorral, amit a napi igazításokhoz magaddal vihetsz.

Pupa Like A Doll Compact Powder 004 WARM BEIGE
Ár: 2000 Ft , Eladó: Narancs
Állapot: új, egyszer próbált, Helyszín: Vác és Budapest (Nyugati), fizetés: személyesen vagy postai úton vagy foxpost (költsége a vevőt terheli)
MsKors

2016. augusztus 10.

Nem vártam volna, hogy ennyire jó lesz... Nem tudom miért de folyton alábecsülöm a Pupát, pedig eszméletlen fantasztikus dolgai vannak egészen megfizethető árakon..
Csak ezt használom, a többi púderem azóta parlagon hever.
Gyönyörű csomagolás, fényes, nőies, "Pupás". :)

Plusz pont a nagyon kedves eladólánynak aki annyira jófej volt hogy szólt, hogy szerinte elcseszerintettem a színválasztást, ő egy világosabbat ajánlana - én rendkívül hálás voltam, mert Neki volt igaza. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 10.

Csak ezt használom, a többi púderem azóta parlagon hever.
Gyönyörű csomagolás, fényes, nőies, "Pupás". :)

Timi8

2016. július 15.

Kompakt púderek közül ( amiket eddig próbàltam) ez a legeslegjobb! Amit ígèr azt hozza is! Nagyon szèp, szinte tökèletes bőrkèpet ad pedig ha vkinek, akkor nekem nincs hibàtlan bőröm. Nagyon szèpen mattít, fel tudom vinni lehelletvèkonyan úgy ahogy èn szeretem. Az arcomon lèvő pihècskèket pedig nem emeli ki mint sok màs púder. A tègelye kellően zàr, nem èrzem balesetveszèlyesnek tàskàban, piperèben sem. A tègelye màr-màr luxus kategóriàt kèpvisel a szememben. Vègtelenül egyszerű ès nagyszerű, belső tükörrel ès jó minősègű szivaccsal. Csak a színei amik nem is tudom, olyan èrdekesek... Ha színt eltalàlod akkor viszont ez lesz a kedvenced!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 15.

roniela

2016. június 10.

Hihetetlen milyen finomra őrölt púder, annyira selymes tapintása van, el sem akartam hinni. Olyan porcelánbaba hatást kell az arcomon, amit imádok. Nap végére is tökéletes marad, nem gyűlik össze a ráncokban, jól fixál, eddigi legjobb púderem. Én a dobozban lévő kis pamacsot nem használom, szerintem nagyon sokat magába vesz a porból. Azóta más drogériás púdereket nem is használok, nem is kellenek soha többé, már csak ez kell.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 10.

Izabel

2016. május 14.

Nem is értem, hogy eddig, hogy hogy nem írtam értékelést erről a termékről?! Pedig nagyon szereteeem <3 Igaz, volt egy Yves Rocher-es félresiklásom, de most visszatértem ehhez a csodához :) Alapozó fölé használom, meseszépen fixál és mattít. Ezelőtt a 002-es árnyalatot használtam, de most - a nyárra való tekintettel - a 003-as árnyalatot vettem meg. Ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 14.

loni74

2016. május 13.

A tökéletes púder.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 13.

A tökéletes púder.

Funnyface

2016. május 8.

Hirtelen felindulásból vásároltam meg, egy akciós napon tébláboltam a boltban, és végül is kellett már egy új púder. Sok árnyalatban kapható, meg is találtam a megfelelőt. Belegondolva nem tudom megmagyarázni pontosan miért, de azóta mindig ehhez a púderhez nyúlok. Van más is a szerény gyűjteményben...de mégis.

Tulajdonságai: rendkívül finomra őrölt, selymes púder. Nincsen benne fényvisszaverő részecske, és természetes tónusú. Az első púderem, ami nem matt hatású. Csomagolása minőségi műanyag, tartós, nem tartok attól, hogy széttörik a kezemben. Tetején ezüst színű bevonat van, az alja a púder színével egyezik. Kicsi, vékonyka púderpamacsot adnak hozzá, amit nem próbáltam ki. Ecsetet használok hozzá.

Előnye: ahhoz képest, hogy nem matt hatású, mégis felszívja a maradék olajat a bőrömről, anélkül, hogy egy órán belül átfényesedne. Valóban szinte baba arcot varázsol, természetes hatású. Nem gyűlik össze a bőrömön, nem csomósodik, nem nehezedik el a sminkem tőle. Puha a bőröm használata mellett, nem szárítja ki, nem készteti több olaj termélésére. Felvitel közben nem poroz.

Hátránya: Nem vízálló, nem bírkózik meg a gyöngyöző izzadtsággal, utána fényes marad a bőröm. Nyáron lehet, hogy mást használok majd. Sminkem nem tartósabb vele, mint más termékkel. A csomagolásáért nem rajongok. Reggelente nincsen időm sminkelés közben kezet mosni, így minden maszat a doboz tetején landol, amit nem is tudok letörölni róla, annyira gyűjti az ujjlenyomatokat. Egy használat után már nem szalon képes...emiatt nem hordom magammal.

Nagyon természetes sminket lehet vele készíteni, amit hétköznapokon nagyon szeretek. Biztosan újra vásárolom majd, ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 8.

Vika

2016. február 19.

Imááádom :) A tökéletes púder! Remekül fed, gyönyörű, egységes bőrszínt kölcsönöz és a legjobb, hogy nagyon tartós. A csomagolása is nagyon praktikus, végre egy tükrös púder. Én sminkalapként is használom, elfedi a kisebb bőrhibákat is. Habár nem a legolcsóbb darab, de nagyon megéri az árát. Ecsettel is felvihető, de nem nyújtja ugyanazt az eredményt, mint a mellé kapható applikátor segítségével. Nálam újravevős púder!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 19.

dalmavarga

2016. február 6.

Nekem is nagyon bevált. Nagyon tetszik, hogy ettől nem olyan halál matt lesz az arcom, hanem meghagy egy kis természetes ragyogást. Valamint a szem alatti korrektort is nagyon jól fixálja, nálam egész nap tart!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 6.

Parlandorka

2016. január 30.

Merem állítani, hogy az eddigi legjobb púderem. Finom szemcséjű, nagyon könnyű textúrájú, szépen illeszkedik a bőröm színéhez, és hosszasan megőrzi a mattító hatását.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 30.

kismacska13

2015. december 29.

Puha, bársonyos lesz a bőrön, EL alapozó fölé szoktam használni. Bőven elég vékonyan felvinni, viszont fontos, hogy csak pamaccsal használható, ha fedést akarunk vele elérni, ecsettel alig látható valami (nem ragad meg a szálakon).
Mattít, fed, viszont van nála olcsóbb kategóriás, ami ugyanennyit tud.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 29.

Mattít, fed, viszont van nála olcsóbb kategóriás, ami ugyanennyit tud.

Hidratálók: Dimethiconol, Caprylyl Glycol

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Színezék. Piros.