Pupa

Ár:   4890 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: springsteen33, az összetevőket feltöltötte: wildrose, Módosítva: 2018. május 7.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok

Kilenc, tökéletesen összehangolt árnyalatot rejt ez a csodaszép paletta.

Találhatunk köztük irizáló, gyöngyház, szatén és matt finissel rendelkezőket egyaránt, így könnyen készíthetünk minden alkalomra gyönyörű sminket: akár szolíd nappalit, akár elegánsan csillogót vagy vadító füstöset. Az ultra puha és finom textúra lehetővé teszi, hogy színeket hibátlanul keverhessük, satírozhassuk vagy építhessük.
A palettában található hosszú nyelű applikátor ideális a festék felviteléhez.

4-féle színösszeállításban kapható.

Ár: 3000 , Eladó: Dortya
Állapot: 3-4 smink készült vele, Helyszín: Jászberény, Budapest, fizetés: Posta/FoxPost
Acetaldehid

2016. december 22.

A 6-os palettát kaptam ajándékba, nagyon régóta vágytam ezekre a barnás, matt színekre. Aztán óriási csalódás lett.
Direkt azért kértem ezt a palettát, mert már volt tapasztalatom a Pupa-val, tudtam hogy jók és pigmentáltak a termékeik. Ebből nem tudtam annyit használni, hogy látszódjon valami rajtam, nagyon porzott és potyogott. Sok esélyt adtam neki, aztán anyukámnak adtam, hátha Neki jobban beválik. Hát, Őt sem nyerte meg...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 22.

Tuti

2016. október 3.

a 7-es számú paletta van meg nekem, nagyon szeretem. Szépek a színei, bár a csillámosak kicsit porolnak, de a mattak tökéletesek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 3.

MsKors

2016. július 9.

Nagyon szerettem volna szeretni, gyönyörű színei vannak, alig tudtam választani. Végül egy rózsaszínes-barnás, csillogóra esett a választásom, a színek nagyon tetszenek de annyira potyog, porol, minden baja van, hogy mire végzek a sminkeléssel alapozhatnék újra annyira az összes az arcomon landol. Vannak pigmentáltabb színek, de nem mondanám, hogy nagyon odavágnának... Nagyon jó lett volna, ha az a volna ott nem volna... :( Sajnálom, s még aránylag drága is volt... :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 9.

rouquine

2016. május 5.

a világos rózsaszínes/barackos sor van meg, de a pigmentáltsága nagyon rossz, alig jut valami a szemhéjamra, a rózsaszínes árnyalatoknak nyoma sincs (ehhez képest a morphe és az új makeup revolution palettámnál oda kell figyelni, nehogy egy kósza érintésből bohócsmink legyen...), eddig olyan alig volt, hogy ne nyúltam volna másik palettához, így a tartósságáról nem tudok mit mondani, szinte mindig elfedem valamivel.. lapos ecsettel próbálkozok a fényes árnyalatokkal és a világos színekkel igyekezek satírozni, hogy legalább fogyjon, ha már ennyi pénzért megvettem... meg még bízok benne, hogy valahogy be tudom törni, próbálkozok mindenféle ecsettel már.:( gondolom a monok jobbak a netes áradozások alapján, akkor már inkább azokba fektessétek be a pénzeteket vagy ha nagyon elcsábítanak ezek a nagy paletták, akkor se a világos rózsaszínest vigyétek...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 5.

Funnyface

2016. május 1.

006 változatot kaptam tavaly születésnapomra, csak matt hatású szemhéjpúdereket tartalmaz, leginkább nude és barna árnyalatokat. Gyakorlatilag minden árnyalat megtalálható benne, amire egy hétköznapi sminkhez szükség lehet, még fehér és rózsaszín is. Jó pigmentált, selymes érzetű púderek, a színek nem harsányak, a rózsaszín is kellmes árnyalatú. Naponta használom termékektől olajos szemhéjamon, amit kezdetben jól mattít, azonban estére sajnos a szemhéjredőben láthatóan összegyűlik. Ezen egy primer javít, de nem szünteti meg. Igaz, a szemhéjam erősen olajos. Reggeli sietségben nem használok ecsetet a felviteléhez. Nem spórolok vele, talán emiatt is tapasztalom, hogy lehull belőle a szemem aljára. Szerencsére nem porzik, könnyen, egyenletesen eloszlatható. A sötétebb színeket olykor szemceruza helyett használom a szempilláim tövénél, így dúsabbnak hatnak. Sokoldalúan használható, a természetesnek ható állapotjavítástól, az esti elegáns sminktől kezdve minden kihozható belőle.
Összességében sokoldalú, jó minőséget képviselő termék, sajnálom, hogy a szemhéjammal nem bírkózik meg, és lehull felvitele közben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 1.

kicsiliba

2016. február 20.

Nekem a 7-es paletta van meg a Pupartból.Azt le kell szögeznem,hogy nagy remènyeket fűztem hozzá,nekem ő az igazi Nő sminkje volt mindig,hiszen Anyukám is sokáig Pupa szemfestèkeket használt,amit persze kislánykènt èn is kipróbáltam ès szupertartósra emlèkeztem.Ez a paletta viszont közepes tartósságú,közepesen pigmentált,B kategóriás termèk.Mindent összegezve nem bántam meg (az emlèkek miatt ugyebár ;) ),de az biztos hogy több palettát nem veszek a Pupartból!A Catrice paletta sokkal jobb,kevesebb pènzèrt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 20.

bandita

2015. szeptember 17.

Én lettem Springsteen 04-es palettájának új gazdája! :)

Nem vagyok az a lány, aki csípőből, ecsetekkel zsonglőrködve sminkel, én csak ujjbeggyel alapozok és festek. Nem vagyok oda a szemfestékpalettákért, ezt a darabot kézsminkhez szántam, egy Halloween-i manikűr keretein belül, mivel úgy véltem, hogy van benne három olyan árnyalat, ami élethűen ábrázolja majd a rothadásos hullafoltokat.

A neten nézelődve már a fotókon megfogott ennek a palettának a színvilága. Legkiemelkedőbb tulajdonsága az, hogy engedi szárnyalni a képzeletet.
Hidegrázást kapok azoktól a palettáktól, amelyek három színből kutyult árnyalatokat kínálnak tizenakárhány szilkében horrorért, mert ezekből én mindig a fantáziát hiányolom.

Adjanak ide nekem 6 értelmes, különálló színt, én majd kedvemre eljátszok vele! - én ebben hiszek. :D

Amint kinyitottam az én példányomat, elégedetten konstatáltam, mennyire szépek, pigmentáltak a színek, és azonnal elkezdtem próbálgatni őket a már említett funkcióban.

Ma azonban történt valami.

Amíg készülődtem munkába, hirtelen észrevettem, hogy vége a nyárnak. Oké, tudom, hogy ez most furcsa így leírva, de az az igazság, hogy ebben a verőfényes időben simán elfelejtkeztem róla, de abban a csendes, magányos negyedórában, míg a tükör előtt álltam, bekúszott az agyamba a dolog és édesbús szomorúsággal a szívemben elővettem ezt a palettát és készítettem egy füstös, smaragdzöld sminket a szemgolyóim köré, pezsgőszín alapon.

Ennyire feltűnő színt még soha nem viseltem nappalra, munkában, de azt akartam, hogy ez a nap más legyen, mint a többi...Különleges, szokatlan, mégis kifinomult hatásra vágytam, és elértem a célomat.

Nem tudom, milyen gyakran nyúlok majd a kis tükrös dobozkáért a jövőben, nem tudom, vajon lesz-e időm az utolsó porszemig elhasználni, de egy biztos. Valahányszor a kezembe veszem majd, ennek a napnak a megismételhetetlen csodája fog eszembe jutni, az érzés, ahogyan lépkedek a fényben, eggyé válva a szelíd, langyos széllel, a falevelekkel, a még nyíló virágokkal, mielőtt minden csendesen nyugovóra tér.

És most a tények:
A paletta kiemelkedő minőséget képvisel számomra.
A színek kiválóan kombinálhatók, satírozhatók egymással.
Sminkelés során a csillámos pezsgőszín esetében csak akkor észleltem némi porzást, amikor az egyetlen satírozóecsetemmel próbáltam a színt felvenni, ezt tapasztalva váltottam inkább a megszokott "kézi" módszeremre és így semmi gond nem volt. A szín ott maradt, ahová tettem, nem pergett csillámszemcse az arcomra, szem alá. A mély árnyalatok is erősen pigmentáltak, számomra szokatlanul is, de úgy olvadnak össze, mint eddig még egyetlen szemhéjpúderem sem.
Perpill Manhattan szemhéjalap fölött, 12 órán keresztül viseltem a sminket. Ez idő alatt a fölső szemhéj ráncában, ami nálam erősen problematikus terület, hajszálvékony, alig észrevehető csíkocska született, de ezt is csak közelről látom.
A 04 paletta színvilága szerintem a hozzám hasonló "Tiszta Tavasz" típusú nőknek telitalálat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. szeptember 17.

Én lettem Springsteen 04-es palettájának új gazdája! :)

Ma azonban történt valami.

És most a tények:
A paletta kiemelkedő minőséget képvisel számomra.
A színek kiválóan kombinálhatók, satírozhatók egymással.

pofi89

2015. augusztus 30.

Én is azt hittem eloszor, hogy túlzóak a negatív vélemények, de azt kell mondjam a paletta (007) megvásárlása után, hogy teljes mértékben egyetértek velük.
Az ecsettel zéró szín vihető fel, de még ujjal is annyira halovány és porzik, hogy kriminális. Meg úgy egyébként is nagyon porzik. A boltban a csaj mondta, hogy anno o is sokáig MAC-et használt, ami jó volt, de drága, viszont a Pupa jó kozépkategória, és az árához képest jó cucc. Hát nem. Nekem nagyon nagy csalódás, és ezt OSZINTÉN mondom,nem vagyok beauty blogger vagy szakérto, egyszeruen egy szép szinu, használható palettát szerettem volna a mindennapokra, és ez a minoség még ennyi pénzért is szánalmas (egyszer kaptam egy Claire´s palettát, kb. ahhoz tudnám hasonlítani). Bár sokkal drágább, de maradok a MAC, Chanel és társainál, ott egyszer kiadok 10-15 ezret, és tudom mit kapok, eltart sokáig.

Nagyon szerettem volna, hogy valami jót kapjak ebben a kategóriában 5 ezerért, de ez kiábrándító (a szemceruzájuk is, egyrészt maszatol a vízálló, másrészt eltorott...).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 30.

Carnageous

2015. augusztus 12.

Nekém az egyes szamúgy paletta van meg és imádom! A színek csodásak, primerrel nagyon tartósak, nekem az ecsettel sincsen bajom. Lehet beszerzek majd még egy pár palettát ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 12.

meszarosnori

2015. április 22.

Ajándékba kaptam a kettes számú palettát. Igazából elégedett vagyok vele, 1-1 színt szinte minden nap használok, hiszen pl a csontszín tökéletes bázisnak is. Jól pigmentáltak, az egyetlen bajom velük az, hogy nekem még szemhéjalapozóval is poroznak. Az egyik barátnőm is kipróbálta, és ugyanez volt a véleménye. Összességen jó, de azért nem a kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 22.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.