Pupa

Ár:   4890 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: springsteen33, az összetevőket feltöltötte: wildrose, Módosítva: 2018. május 7.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok

Kilenc, tökéletesen összehangolt árnyalatot rejt ez a csodaszép paletta.

Találhatunk köztük irizáló, gyöngyház, szatén és matt finissel rendelkezőket egyaránt, így könnyen készíthetünk minden alkalomra gyönyörű sminket: akár szolíd nappalit, akár elegánsan csillogót vagy vadító füstöset. Az ultra puha és finom textúra lehetővé teszi, hogy színeket hibátlanul keverhessük, satírozhassuk vagy építhessük.
A palettában található hosszú nyelű applikátor ideális a festék felviteléhez.

4-féle színösszeállításban kapható.

Ár: 3000 , Eladó: Dortya
Állapot: 3-4 smink készült vele, Helyszín: Jászberény, Budapest, fizetés: Posta/FoxPost
Kay

2015. március 11.

Westendben vettem meg hosszas gyötrődés után a hármas számú palettát (ugyanis már nem csak négy színösszeállítás van). Mind olyan gyönyörűnek tűnt, hogy alig tudtam választani, de jól döntöttem. A színek nagyon szépek, jól pigmentáltak - bár a világosabbak valamiért mind ezüstszínűek a szemen, függetlenül attól, hogy a panben rózsaszín, fehér, vagy ezüst, amit kicsit sajnálok, de együtt tudok élni vele, mert a többi árnyalat teljesen jó -, alappal tökéletesen tartósak, nem porol. Maga a paletta is jól záródó, szép tükörrel, és az ecset sem rossz, bár én ragaszkodom a megszokottjaimhoz. A világos színek egyöntetűségétől függetlenül is teljesen elégedett vagyok, már csak azért is, mert négyezer-valahány forintért sok és érdekes színt tartalmazó, jó minőségű palettát nem is nagyon tudok máshol, maximum rendelni, de azt nem szeretek. Tuti vissza fogok még párszor szivárogni az üzletbe és lassan, de biztosan beszerzek még pár palettát. Soon.
Plusz aranycsillag a mindig végtelenül kedves és segítőkész eladólányoknak! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 11.

Plusz aranycsillag a mindig végtelenül kedves és segítőkész eladólányoknak! :)

nagy.nikike

2014. április 15.

Eddigi legjobb vételem volt ez a paletta. A 2-es palettát választottam pont amelyik a képen van. Nagyon jól variálhatóak a színek lehet szolid nappali smiket készíten belőlük,de erősebb esti sminkhez is kiváló. A tartóssága kiváló, hajnalban fél 3-kor tettem fel és este 8-kor mikor haza értem munkából épp hogy egy halvány csíkozódás látszott, szerintem ez azért elég jó kis eredmény. 20%-os kuponnal elég jó áron jutottam hozzá. Egyre jobban szeretem a márkát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 15.

dobolank

2014. március 25.

Kedves fórumtársunk jóvoltából jutottam két palettához. Én mind a kettőt eléggé megszerettem - ebben valószínűleg nagy szerepet játszik, hogy szeretem az olyan sminket, ami nem feltűnő, de mégis van benne egy kis stich; ami színes, mégis az archoz simul. Ezt ezzel a két palettával különösebb ügyesség nélkül is kivitelezhetem, szóval nekem bejövősek:)

Egyedül a fényes fehér és a fekete színt/tust nem igazán tudom a saját arcom vonatozásában értelmezni, de ez minden palettával így van. Talán lehetne kicsit több matt szín bennük, de ez már szőrszálhasogatás....

update:
Tudom, az szettekhez adott applikátorokat, ecseteket nem illik savazni, de kicsit rosszallóan állapítom meg, hogy az amúgy formás, jól használható ecseteknek hullani kezdett a szőrük.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. március 25.

update:

Cassie25

2014. február 25.

Nekem 3 palettám van belőle. De sajnos nem rajongok értük, mindegyiket talán ha egyszer használtam, és szerintem nem is fogom őket nagyon elővenni. Nekem nem elég pigmentáltak a színek :( Alig látom, ha felkenem őket :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 25.

_ca_

2014. február 12.

A 3-as számú, lilás-bordós-barnás paletta van meg: gyönyörűséges, tartós, és nagyszerűen kombinálható színei vannak. Nem porol, könnyű vele dolgozni, szinte tökéletes. Szinte biztos vagyok benne, hogy a többi színkombináció valamelyike is nálam landol egyszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 12.

ppetruska21

2013. december 25.

Megleptem magam vele, és szuper az eddigi legjobb festékem, sok szép szín jól variálható és tartós, szép igényes a doboza, jól használható az ecsete, nem találok fogást rajta.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 25.

m.a.c. cica

2013. december 14.

tizenéves koromban kaptam az elsőt szív alakú volt a doboza és rajongtam érte a márka minősége így évekkel később sem változott,a pupartból nekem a 4-es van meg amivel gyönyörű kékes -zöldes páva sminket is lehet készíteni nekem ez egy csoda sok puszi neked

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 14.

Pöti

2013. december 12.

Amióta csak megjelent, fájdítottam érte a kis szívemet, de a pénztárcám szerencséjére pont a két nekem nem tetsző palettát hozták be. Eddig... Mert most a karácsonyi limitált kiadásban a Princess nevű csodaszép összeállításnak viszont nem tudtam ellenállni... Gyönyörű cukorka árnyalatok... :) A paletta maga jó árban van, 7000 Ft, ezért 8 színt és egy tust kapunk. Ami nem tetszik benne, az leginkább a csomagolása.. Vhogy ez a műanyag borítás nem lett a szívem csücske.. Maga az anyag benne jó minőségű, de nekem eléggé potyog felrakásnál, a legtöbb szín elég csillámos, elfért volna egy két matt árnyalat benne.. De minden nap használom, mert tényleg szépséges színek vannak benne... Alapozó alá must have, anélkül rám egy festék se tapad...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 12.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.