Pupa True Lips Lip Liner Smudger Pencil -  Szájsatírozó Ceruza

Pupa True Lips Lip Liner Smudger Pencil - Szájsatírozó Ceruza

Ár:   1950 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   1,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szuperninaa, az összetevőket feltöltötte: kalota, Módosítva: 2019. március 1.

Ár:   1950 Ft
Kiszerelés:   1,2 g
Lelőhely:   Pupa márkaboltok
Kategória:   Sminkek szájra

foreheadkiss

2017. február 14.

03-as árnyalatot kaptam ajándékba, én nagyon megszerettem :) Nem szárítja ki annyira a számat mint pl. az esssence-es szájceruzák, nem túl gyorsan de ha mégis akkor egyenletesen kopik és nagyon jól harmonizál a NYX Soft Matte Lip Cream 02-Stockholm árnyalatával, imádom őket együtt használni :) Negatívuma talán a feje, még nem jutottam a hegyezéséig de már előre ötletem sincs hogyan csináljam. Illetve, lévén hogy nagy ajkaim vannak, mikor az oldalára fordítom hogy könnyebben beszínezhessem vele a számat, elég csúnyán a ceruza fejének szélére maszatolódik a festék, nem valami esztétikus :/ Bár ez csak egy apró szépséghiba, de a feje miatt marad a 4*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 14.

Adora

2017. február 8.

Nagyon-nagyon tartós, gyönyörűek a színek, és nagyon könnyű pontosan felkenni. A satírozó vég is hasznos, ezzel eldolgozva még egyenletesebb és még tovább tart. Nem tudom, hegyzeni milyen lesz, egy tekerős verziónak talán jobban örülnék, de ha nem fogy extrém gyorsan, akkor mindentől függetlenül maximálisan megéri az árát. Azt hiszem, jó ideig nem lesz kedvem mással kísérletezni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 8.

Asianlover

2016. október 24.

Könnyen kezelhető, elég tartós (én rúzs/szájfény alá használom is szoktam használni, vagy csak magában). Sok szín van, szerintem mindenki talál megfelelőt. A satírozót nem szoktam használni, annyira nem találom krémesnek, hogy ennek értelme legyen. Sok akciójuk szokott lenni, ezért szerintem az ára is kellemes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 24.

doradegyrmt

2016. augusztus 18.

A 04-es csodás, már régóta keresett hideg-barnás-nude árnyalatot választottam belőle, és önmagában is nagyon jól megállja a helyét! Meglehetősen tartós is, viszont sajnos nem tudok neki öt csillagot adni, mivel annak ellenére, hogy egy elég jóminőségű, király szájceruzáról van szó, kihegyezni egy rémálom.. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 18.

Ariel001

2016. július 15.

2 árnyalatban szereztem be, egy nude és egy barack. Állaga, tartóssága teljesen rendben van, könnyen felvihető, elég krémes, de mégsem csúszkál el. A végén a satírozó szivacsot szerintem nem fogom kihasználni, az ujjammal kényelmesebb, mondjuk lehet megkedvelem majd, még próbálkozok vele. Sok árnyalatban kapható, megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 15.

zentami

2016. július 8.

Én szájfény alá használom. Különböző árnyalatokban vettem. Szeretem, mert ha táska nélkül indulok neki simán be tudom csempészni valamelyik zsebembe ;)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 8.

ancsyka88

2016. június 27.

Jó, de nem csodaszer. Sajnos hamar kopik, mert elég krémes. De a pupa másik szájcerkájához képest klasszisokkal jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 27.

pluca

2016. május 4.

Varázslat, nagy kincs ez a rúzsceruza. Az egyik első rúzsos próbálkozásom, és nagyon örülök neki, ajánlom.
Én úgy használom, hogy kis vonalakat húzok vele a számra, amit a szivacsos végével elsatírozok, és kész. Elég tartós, és nagyon szépen mutat. Én egy sötétebb, bordósabb árnyalatot választottam, de nagy a választék, és szépek a színek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 4.

VpontAncsa

2016. február 11.

04-es árnyalatot vettem meg,natúros-barnás színe van,enyhe rózsaszín beütéssel. Alapdarab,a szín nekem telitalálat. Az állagával elégedett vagyok,könnyen felvihető,nekem a szivacsos vég kicsit kemény. Egyértelműen 5 csillagos. Nagy bánatom,hogy nincs hozzávaló rúzs :-(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 11.

zorra

2015. december 6.

A 08-as árnyalat van meg, a csomagolás alapján sötétlilának tűnik de felkenve inkább sötétbarnás, nagyon trendi őszi-téli szín. Kicsit darabos ha hidratálás nélkül visszük fel, de pozitívum, hogy nem szárít és bombabiztosan a helyén marad, jól tűri az evést-ivást is. Nekem nagyon bevált, a szivacsos vége is jól használható a ceruza és rúzs/folyékony rúzs összemosásához.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 6.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate