Pupa True Lips Lip Liner Smudger Pencil -  Szájsatírozó Ceruza

Pupa True Lips Lip Liner Smudger Pencil - Szájsatírozó Ceruza

Ár:   1950 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   1,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szuperninaa, az összetevőket feltöltötte: kalota, Módosítva: 2019. március 1.

Ár:   1950 Ft
Kiszerelés:   1,2 g
Lelőhely:   Pupa márkaboltok
Kategória:   Sminkek szájra

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

PanicStationwithEszter

2015. november 23.

Ez a 07-es árnyalat van meg, nagyon tetszik a színe, igazi élénk piros. Még csak kipróbáltam, hogy áll a szín, nem viseltem hosszabb ideig, így tartósságáról nem tudok véleményt mondani. Viszont nagyon jó állaga van, hihetetlenül tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 23.

GlamourAndStyle

2015. október 7.

Egy délután gyorsan improvizálnom kellett valamit, mert már nem volt időm hazamenni teljes puccba vágni magam az esti program előtt, így ezt a ceruzát használtam, gondoltam most legalább tesztelem mit bír. A 32-es árnyalat van meg, ami egy élénk pinkes-pirosas árnyalat, szerintem nagyon különleges szín, így egy vékony tusvonallal vagy csak szempillaspirállal is jól mutat egy esti programon. Na de lássuk mit is tud?

- Krémes, bársonyos formulája van, így könnyen siklik, könnyű vele megrajzolni a kontúrt és satírozni is, ezáltal tipikus 2 az 1-ben termék: szájkontúrceruza és rúzs egyben. A végén lévő kis szivacska nagyon praktikus.
- Nem csomósodik, nem pereg le, nem ül be a ráncokba, hanem szépen elterül az ajkakon.
- Rúzzsal együtt verhetetlenül tartós, ettem, ittam benne és csak órák múlva szorult minimális korrekcióra.
- Nem szárít, nagyon kényelmes viselet.

A sok pozitívum mellett még hozzátenném, hogy kismillió színben van és rengeteg különleges árnyalat közül lehet válogatni. Az ára is nagyon kedvező, így egy próbát mindenképp megér.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 7.

- Nem szárít, nagyon kényelmes viselet.

garden32

2015. szeptember 13.

Szerintem nagyon jó termék, szeretem használni, mivel tartós és nem kenődik. Praktikus a satírozó vége, rúzs alá is kiváló alap.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 13.

kalota

2013. november 27.

Nekem viszont bevállt. Krémes állaga van, könnyen felvihető és számomra elég tartós. Én teljesen megvagyok elégedve vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 27.

szuperninaa

2013. február 13.

Akciósan pár szár forintért jutottam hozzá, de sajnos nagy csalódás volt.
Nem tartós, nem éri meg az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. február 13.

Akciósan pár szár forintért jutottam hozzá, de sajnos nagy csalódás volt.
Nem tartós, nem éri meg az árát.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate