Pupa

Ár:   2950 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   2,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: Narbeleth, Módosítva: 2018. január 22.

Kiszerelés:   2,5 ml
Lelőhely:   Pupa márkaboltok

6 színben kapható, matt és gyöngyházfényű hatású szemhéjtus nemez applikátorral.

Manitabarbara

2017. június 12.

Sokáig keresgéltem, próbálgattam különböző tusokat,mire eljutottam odáig,hogy megtaláltam ezt. Eddig ez az egyetlen tus,amivel nagyon szépen és könnyen tudok dolgozni.Este ugyanolyan szépen fent van,mint amikor reggel felkenem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 12.

Babimami

2016. december 6.

Egy bronzos barna színt vettem, könnyen lehet szép cicás vonalat húzni vele. Tartós, a nap végéig változatlanul a helyén marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 6.

senskin

2016. október 27.

Akinek nehezen megy a vonalrajzolás,az próbálja ki a pupát. Nagyon szépen ívesen lehet vele felvinni a festéket, eléggé tartós is. De nem egy csodatus.
Sajnos, lehetséges nekem zsírosabb a szemhéjam, de hajlamos elmászni a vonalam és félig eltűnni, délutánra. Kipróbálom a másik tust, vagy vízállót majd tőlük, de kísérletezni fogok még más tusokkal is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 27.

pimpa

2016. augusztus 1.

Ajándékba kaptam, és nekem eddig tökéletesen bevált. Általában nem bánok túl ügyesen a tussal, de ezzel - talán mert máshogy van kialakítva az ecset része (ami egyébként szivacs) - mintha sokkal könnyebb lenne. Száradás után is mélyfekete, nem irritál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 1.

nobosz

2016. július 15.

Nyári limitált szériás 002 pink árnyalatot vettem meg. Eredeti áron is álmodoztam róla, amikor láttam, hogy akciós 1645 Ft-ért azonnal lecsaptam.
Nagyon könnyű a használata, aplikátor-a szuper, kényelmes és precíz. Egész vékonyka díszítő vonalat is könnyű vele pingálni. A tus nem a legsűrűbb, érdemes két réteget felvinni, hogy tökéletes legyen. De az eredmény szuper és nekem egész nap tartott. Feketéről nem tudok nyilatkozni, de ez a rózsaszínű főleg nyárra szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 15.

Agnessa

2016. július 5.

Kontaktlencsét hordok és az utóbbi időben minden nap begyullad, viszket kicsit. Az elején azt hittem a lencse a hibás és váltottam, de miveel a probléma még mindig fennáll az a sanda gyanúm, hogy ettől a terméktől gyullad be a szemem....ugyanis lemosásnál állandóan a szememből is kell kiszedni festékmaradványokat, mert vhogy oda is lekúszik....csalódás

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 5.

storm28.oe

2016. március 7.

Kicsit "olajos"a szemhéjam,nem feltétlenül a termék hibája hogy 6-8ora után picit kopni kezd.Loször az appliktor,idönként belekaparok a már felvitt tusba véletlenül vele.Más ecsettel remekül müködik.Sleek ink potja helyett vásároltam,de az elsö pupa termék ,ami nem igazán vált be.A szine nagyon szép fekete,fényes hatásura szárad,de picit kopik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 7.

Carnageous

2015. december 6.

Még nyáron vettem akciósan és az egyik legjobb vételemnek tekintem. Szép matt feketére szárad, könnyű vele festeni és iszonyatosan tartós. Ha este megyek valahova és napközben nincs időm újra sminkelni, reggel biztosan őt viszem fel, mert tényleg egész nap bírja, sőt volt hogy közel 20 órán keresztül volt rajtam és nem halványult el nem kopott le, nem mászkált el. Bombabiztos választás, még sosem okozott csalódást :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 6.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol, Sorbitol, Caprylyl Glycol

Dimethicone származék, mely a bőrön alkalmazva bársonyos, selymes érzetet ad. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint lágyító, emulgeáló és bőrkondícionáló hatású összetevő és felületaktív anyag. Caprylic / Capric Triglyceride-el együtt ABIL® Care 85 néven ismert, ami a gyártó leírása szerint O/W emulziójú kozmetikumokban olyan szilikon alapú emulgeálószert alkot, mely hosszan tartó semlyes érzetet biztosít a bőrnek, valamint átmeneti, de tartós bőrsimító hatással is bír.

Sorbitol h 1 1

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.