Pupa

Ár:   3590 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ivettlany, Módosítva: 2017. február 20.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok

Egy rendkívüli szempillaspirál a végtelenül dús és definiált szempillákért. Puha és könnyen kenhető textúrájának köszönhetően intenzív volument és tökéletesen definiált szempillákat biztosít. Az eredmény: már a legelső réteg felvitele után maximálisan vastag szempillák, a csomómentes, kényelmes viselet és a látványosan szétválasztott pillák érdekében.

Hipoallergén. Szemészetileg tesztelt. Érzékeny szemre és kontaktlencsét viselőknek is ajánlott. Parabénmentes.

Katka87

2019. december 16.

Az eddigi legjobb szempillaspirálom. Előtte teljesen más sörtéjű spirált használtam, így féltem kicsit tőle, de valami fantasztikus. Hosszú, ívelt szempillákat ad, minél többször húzom át annál hosszabb lesz a pillám. Nem irritálja a szemem, gyorsan szárad, igazi fekete. Teljesen meg vagyok vele elégedve, ha elfogy újra veszem, mert olcsóbb is, mint amit előtte használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 16.

miss.vivien

2019. november 28.

Meglepve olvasom, hogy másnak pereg és felkenődik a szemhéjára. Nálam pont az ellenkezője, a(z eddigi) legjobb spirálom evör. Sokszor újravettem már, illetve körülöttem minden nőnemű személy ezt használja az én ajánlásomra, és ők is meg vannak vele elégedve. Nem pereg, és nagyon hosszú pillákat csinál (mondjuk nekem alapról is hosszú). Kitartok mellette:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 28.

Nashuaaa

2019. szeptember 30.

Borzasztóan pereg, ami nálam abszolút kizáró ok. Konkrétan bő 1,5 órája kentem fel és tele van a szemem alatt a fekete pöttyökkel.
Ezen felül nem lenne rossz, bár nem is csoda termék, de elég jól dúsít, szép fekete, bár kicsit sok festéket visz fel, de mikor már nem teljesen új, akkor egész jó. Viszont annyira potyog, hogy nálam tuti kukában fogja végezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 30.

klauraa17

2019. április 14.

A mostani már a második Definition szempillaspirálom, én nagyon szeretem, nagyon hosszú szempilláim vannak alapból is, de ez végre nem hagy csomókat, dúsít. Az első 1-2 alkalommal még nehezebb kezelni hiszen több festék jut a kefére, de utána tökéletes!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 14.

lenizsu

2019. február 17.

Nagyon szép eredményt lehet elérni vele, könnyen kezelhető a keféje, a színe gyönyörű, a hatása pont olyan, amilyenre vágyom. De, sajnos itt nem ér véget a történet. :( Irritálta az egyik szemem, folyamatosan könnyeztem, amikor használtam. Csúnyán elkenődött azon a szememen is, amelyik nem könnyezett tőle, gyakran volt fekete folt a szemem alatt és felett is. Másfél hónap alatt beszáradt. Ami viszont számomra abszolút leírta a márkát, az az volt, hogy ezt a terméket a boltban vettem meg. Ajándékba szántam három szettet barátnőknek, a szettben volt ez a termék is. Legnagyobb döbbenetemre a Corvin Plázában lévő üzletben a pénztárban dolgozó kislány kibontotta a csomagokat (ezzel felsértette a kartoncsomagolást is), majd kitekerte a spirált. Olyan terméket nem akartam ajándékba adni, aminek már ketyeg a lejárati ideje, ezért tartottam meg.De már azt is bánom, hogy egy forintot kiadtam erre a termékre.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 17.

laracroft

2019. január 9.

Nekem nem jött be, rengeteg festék kerül a kefére, így borzasztóan összeragasztja a pillákat, igazi póklábakat csinál. Mondjuk, így legalább dúsít is, mint az atyaúristen, és van, aki ezt szereti. Amiért én mégis azt mondom, hogy ez nem egy jó spirál, az az, hogy rettenetesen pereg, pár óra elteltével már teleszórta a szemem alatti részt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 9.

Nutellabella

2018. november 27.

Nagyon szeretem ezt a spirált. A keféje is szuper, maga a kence fekete, nem csomós, nem száraz, és emiatt a végeredmény is szép. Különösen tetszik, hogy pl. a maybelline spirálokkal szemben nem hagy egy cementszerű, száraznak és szürkésnek tűnő, levakarhatatlan réteget a pillákon, hanem marad egy természetes fénye. Nem kenődik a nap végére sem. Szeretem! <3

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 27.

asszembocicsoki

2018. november 27.

Nem győzött meg.. a sima Vamp ezerszer jobb. Ez szépen szétválasztott, szolíd, hétköznapi pillákat csinál. Sírást, könnyezést egyáltalán nem bírja. Ugyanúgy pereg, mint az összes eddigi Pupa spirálom. :( Pedig nagyon akartam szeretni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 27.

reddie

2018. november 26.

A Pupa Vamp! Extreme vízálló spirálját használtam előtte, de azt hiába ajánlották érzékeny szemre, nekem nem volt jó, ráadásul lemosni is alig lehetett.
Az eladó lány ezt ajánlotta helyette és milyen jól tette. Nagyon tetszik a hajlékony kefe rész, nekem praktikus. Nem lesznek nagy seprű pillák tőle, de nagyon szép, hosszú, szépen ívelt pillákat csinál összeragadás nélkül, nem csomósodik, nem pereg és végre elmondhatom, hogy nem csinálja ki az érzékeny szememet sem. Kíméletes, nem mászik el és a szemerkélő őszi esőt is bírja, de könnyen eltávolítható a lemosóval.
Aki természetes hatású pillákra vágyik, annak ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 26.

Aki természetes hatású pillákra vágyik, annak ajánlom.

lbetti

2018. november 6.

Veletlenul kerult hozzam, a sima vamp szempillaspiral helyett ezt hoztam el a boltbol. Egy atlagos spiralnak mondanam, nem csinal semmi extrat a pillaimmal, nem dusit es csak neha tudom szepen felkenni. Plusz pont, hogy nem kenodik es konnyen lemoshato, de nem hiszem, hogy ujraveszem majd.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 6.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, PEG-8
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Biotin

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.