Pupa

Ár:   3590 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ivettlany, Módosítva: 2017. február 20.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok

Egy rendkívüli szempillaspirál a végtelenül dús és definiált szempillákért. Puha és könnyen kenhető textúrájának köszönhetően intenzív volument és tökéletesen definiált szempillákat biztosít. Az eredmény: már a legelső réteg felvitele után maximálisan vastag szempillák, a csomómentes, kényelmes viselet és a látványosan szétválasztott pillák érdekében.

Hipoallergén. Szemészetileg tesztelt. Érzékeny szemre és kontaktlencsét viselőknek is ajánlott. Parabénmentes.

bellalabella

2017. november 10.

nagyon nehezen talalok olyan szempillaspiralt, ami nehany ora elteltevel nem kenodik fel a szemoldokom ala. az uzletben ezt ajanlotta a holgy, megvettem es kellemeset csalodtam benne. Tenyleg nem kenodott el, szepen ivelt es szetvalasztott pillakoat tudok vele elerni. Nekem tetszik a vegeredmenye is.
Most fogom ujravenni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 10.

Most fogom ujravenni!

Zizzmoka

2017. október 2.

Vékony és rövid pilláim vannak. Nekem nem igazán dúsít, de szépen hosszabbít, viszont nem mindig érek el vele egyforma eredményt, amit nem értek. Nagyon gyakorlott spirálozónak tartom pedig magam. :D Tartós, lehet belőle több réteget felvinni, de akkor már kicsit csomósodik. Nem venném újra, egy kedves eladó lány egy másikat ajánlott (azt hiszem a Vamp Extreme-et), de az pont elfogyott nekik és ezt mondta második legjobbnak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 2.

mekhrba

2017. június 28.

Nekem nagyon bevállt, szép pillákat csinál, nem potyog, naű végéig fennmarad, nem kenődik el és a színe is nagyon szép fekete.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 28.

Myselfie

2017. május 7.

Kedvezményes áron vettem, gondoltam ha már annyiért tudom elvinni mint egy közepes árfekvésű drogériás spirált, akkor mindenképp kipróbálom. Soha nem használtam még Pupa szempillaspirált, nagy reményeket fűztem hozzá, de sajnos óriásit csalódtam. :( Nekem abszolút nem dúsít, irritálóan mű és kifejezetten ritka szempillákat eredményez. Egyetlen pozitívuma hogy nem kenődik, de sajnos a látvány nem lesz vele esztétikus. :\

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 7.

okroseva

2017. február 28.

:/ csak néhány napja használom, tényleg szétválaszt, de elnehezíti iciripiciri nyílegyenes szempilláimat. yey. A sima Vamp! nekem A szempillaspirál, gondoltam lehet ezt még fokozni, asszem rossz felé keresgéltem. Viszont a helyzet az, hogy a vamp-szerelem is csak az első használat után két héten kezdődött, remélem ez is meggyógyul, majd updatelek. Nem gyilkos szúrós szilikonkefe, a sörték közötti festékmennyiség ideálisnak tűnik, viszont a kefe végén mindig van egy nagy adag felesleg. Nincs vízálló belőle, de a szél miatti könnyecskéket állja, lemosni a pupa kétfázisújával.. nos nem egy perc.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 28.

jituszka

2017. február 23.

Az én szempillám a legtöbb spiráltól összetapad, és pókláb-szerű lesz, ez viszont elég jól szétválasztja. (kifejezetten ezért vettem meg) Valóban fura, hogy rugalmas a keféje, és amikor visszadugom, elhajlik kissé, de pici odafigyeléssel ez kiküszöbölhető. Annak kifejezetten örülök, hogy végre parabénmentes, ami nem minden Pupa spirálról mondható el sajnos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 23.

Naschkatze

2017. február 20.

A legújabb szempillaspirál a Pupától, jelenleg kedvezményes áron kapható. Nem rossz, de a VAMP! Mascara EXTREME vagy a DIVA'S LASHES sokkal jobb. Egy átlagos spirálhoz hasonlítanám, nem lett tőle "látványosan szétválasztott" vagy "maximálisan vastag" szempillám. A spirál keféje rugalmas, amit én személy szerint nem szeretek. Ha megpróbálom a tokban megkeverni a festéket, s utána húzom ki a spirált akkor a fején egyenletlenül ott marad a festék. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 20.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, PEG-8
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Biotin

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.