Estée Lauder

Ár:   8700 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rakkoktel, Módosítva: 2017. május 8.

Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Sminkek szájra

Szín, mellyel nem tudnak betelni az ajkak. Maximális hatás. Fokozott színintenzitás és ragyogás, többdimenziós hatás. Hosszan tartós, nem fakuló színek a visszafogottól az élénkig. Közepes-teljes, építhető fedés.

15 árnyalatban kapható

3200 Ft - Estée Lauder Pure Color Hosszantartó Rúzs, 17 Rose tea
Ár: 3200 Ft + postaköltség , Eladó: Minocska
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Budapesten leginkább az Allee és a Corvin Plazák közelében, fizetés: Személyesen vagy banki előre utalást követően ajánlott, postán maradó levélként bélelt borítékban, vagy Foxposton keresztül
1500Ft - Estée Lauder Pure Color Rúzs
Ár: 1500/db , Eladó: niomiode
Állapot: 3-4x használt, Helyszín: --, fizetés: Posta

Amalia1833

2016. április 30.

Alapozo kereses kozben bukkantam ra es borsos ara ellenere velem kellett jonnie. A Barely nude arnyalat tokeletesnek bizonyult rozsaszines tonusu vilagos boromhoz es barnulas utan is szepen fog mutatni szerintem. Nagyon termeszetesnek hat a szamon raadasul a ferjem is "szexinek" minositette. Nem ereztem hogy szaritana, talan meg hidratal is kicsit. Viszont a tartossaga valoban nem a leghosszabb, igy csak negy csillagot adok.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 30.

Villango

2016. április 15.

Timmon-nak hála már nekem is van ebből a gyöngyszemből egy példányom. :)
MAC rúzst adtam cserébe, idáig azt érzem jól jártam, nagyon tetszik. A MAC-cal sajnos nem jöttünk ki, de Ő úgy néz ki működik a számon aláhidratálás nélkül is.
Nagyon krémes, lehetne kicsit kevésbé csillogós :) de attól még gyönyörűszép a finishe.
Szépen kopik, a csomagolása is nagyon igényes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 15.

Timmon-nak hála már nekem is van ebből a gyöngyszemből egy példányom. :)
Szépen kopik, a csomagolása is nagyon igényes.

novak.v

2016. március 10.

Envyt szererettem volna, csak nem volt a kiszemelt szín (szerencsére azóta pótoltam), így esett, hogy ebből válogattam. Tartóssága egy ötös skálán négyes, hihetetlenül krémes, annyira, hogy életemben először szükségesnek láttam egy rúzs ecset beszerzését is. Ecsettel nagyon szépen el lehet dolgozni, nekem egyenletesen kopik, és hogy szárít-e? Olyannyira nem, hogy amikor lemostam a maradékot hihetetlen puha és sima volt az ajkaimon a bőr. Lemondok arról a tartósságról, ami megköt számon, ha cserébe puhák maradnak az ajkaim ezzel. Egyébként én az 55 blushingot választottam, egy fáradt rózsaszín, ami a számon sokkal sötétebb, mint maga a szín, de nagyon tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 10.

beauty7

2016. január 23.

Abszolút tökéletes! :) Mivel hosszantartó gpndolom szárítja az ajkakat, de ezt nem tudom megmondani mivel ajakápolóval együtt használom és szerintem minden rúzs alá kell ajakápoló a tökéletes hatásért. Poharon nem marad ott a nyoma, ami elégggé meglepett hisz felkenés után szinte közvetlen ittam. Egy rendes ebédet is kibír csak kicsit fakul meg utána :) Kivéve a spagettit. Na azt nem bírja ki, hisz folyton a számat törölgetem :)
A színe csodaszép. Az erős színű rúzsok híve vagyok 100%-ig, egyszerűen imádom őket. A forbidden apple van meg és fantasztikus! Tökéletes rúzs számomra!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 23.

mrita87

2015. október 28.

Szerintem több mint egy éve van meg a Rose Tea árnyalat, de most fedeztem fel. Biztos a nagy nude rúzs láz az oka! Hidratálhatna jobban, ezért mindig Carmex fölé kenem, így sokkal kényelmesebb viselni. Elégedett vagyok vele, de mivel szárít szárít, ezért 4 csillagot adok neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 28.

aranyeso

2015. október 28.

Nekem rossz döntés volt. Sem az állaga sem a színe nem nyerte meg a tetszésemet és nem is hosszan tartó. Önmagában nem is használom, csak egy másik rúzs tetejére, annak szép fényt ad. 61-es Pink Parfai árnyalat. A Clarins rúzsokban eddig nem csalódtam, ebben sajnos igen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 28.

dobolank

2015. október 25.

Ajándékcsomagban kaptam egy Rose Teat, és azóta is az egyik kedvencem. Gyönyörű a színe, az a tipikus "a szájam csak szebb". Valószínűleg a színe miatt, de sokkal többet használom, mint az Envyt, amiből a Rebellious Rose van meg, egy sokkal feltűnőbb szín.
Aláfestek teljes szájra egy nude Ben Nye kontúrcerkával, és van egy rúzsfixáló, amit még használok hozzá. Ezek nélkül nem is próbáltam ki, mert elég hidratálós-krémes ahhoz, hogy igényelje őket, ha tartósságot várok. Így valamennyi szín a nap végén is látszik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. október 25.

nyafatka

2015. október 20.

Coral sun árnyalat van meg, nagyon krémes, kellemes viselet, könnyű felvinni. Egyedül a tartóssága annyira nem győzött meg

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 20.

wdorika

2015. szeptember 29.

Csak a "legek" jönnek :) többféle árnyalatot használtam már, most a Rose Tea és Pinkberry Creme van meg. Gyönyörű színek, szuper a pigmentáltság, tartós, krémes, nem ragad, nem csúszik le. Az én ajkaimat nem szárítja, inkább ápolja. Igazi luxus érzés viselni. És a legjobb, hogy eddig mindig valamelyik krémükhöz adták ajándékba, vagy neszeszer akcióban kaptam. De meg is venném, mert sosem csalódtam benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. szeptember 29.

EszterV

2015. augusztus 26.

Mennyei ez a rúzs! Kéremes, nagyon finom az illata egyszerűen imádom!

Sötét szilva színben vásároltam, így ha már kicsit kopott, akkor is jól néz ki mert kicsit elszínezi az ajkakat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 26.

Mennyei ez a rúzs! Kéremes, nagyon finom az illata egyszerűen imádom!

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate

Alkoholok: Cetyl Alcohol
Emolliensek: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Caprylic / Capric Triglyceride, Cetyl Acetate, Lanolin Oil, Cetyl Lactate, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Acetylated Lanolin Alcohol, Cetyl Alcohol, Synthetic Wax
Emulgeálószerek: Lanolin Oil, Acetylated Lanolin Alcohol, Cetyl Alcohol
Fényvédők: Octinoxate
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Parfum / Fragrance, Ascorbyl Palmitate
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Red 7 / CI 15850, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090, Red 22 Lake / CI 45380, Red 30 / CI 73360, Carmine / CI 75470, Bismuth Oxychloride / CI 77163, Red 33 Lake / CI 17200, Red 6 / CI 15850, Yellow 6 Lake / CI 15985, Red 28 / CI 45410, Yellow 10 Lake / CI 47005
Tartósítószerek: BHT

Lanolin Oil eo I eu 1 0

Szójabab magjának a kivonata. Bőrkondícionáló, bőrpuhító (emollient) anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0