Estée Lauder

Ár:   8700 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rakkoktel, Módosítva: 2017. május 8.

Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Sminkek szájra

Szín, mellyel nem tudnak betelni az ajkak. Maximális hatás. Fokozott színintenzitás és ragyogás, többdimenziós hatás. Hosszan tartós, nem fakuló színek a visszafogottól az élénkig. Közepes-teljes, építhető fedés.

15 árnyalatban kapható

3200 Ft - Estée Lauder Pure Color Hosszantartó Rúzs, 17 Rose tea
Ár: 3200 Ft + postaköltség , Eladó: Minocska
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Budapesten leginkább az Allee és a Corvin Plazák közelében, fizetés: Személyesen vagy banki előre utalást követően ajánlott, postán maradó levélként bélelt borítékban, vagy Foxposton keresztül
1500Ft - Estée Lauder Pure Color Rúzs
Ár: 1500/db , Eladó: niomiode
Állapot: 3-4x használt, Helyszín: --, fizetés: Posta

juditkaa70

2015. július 24.

Gyönyörű színek kavalkádja,de a tartósságtól messze van!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 24.

Gyönyörű színek kavalkádja,de a tartósságtól messze van!

Vikto

2015. június 9.

Nagyon szeretem! Nem szárítja a számat, könnyű felvinni, kontúr nélkül is működik nekem, és az illata is nagyon tetszik! A barely nude árnyalatban van meg, nagyon szép a színe! Viszont nekem az állaga túl krémes, túl fényes, és nem olyan nagyon tartós mint amennyire várnám!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 9.

umpalumpa

2015. június 7.

Egy Nectarin tulaja lettem egy promós csomagból. Pont a tartósságával van gondom. Felkenés után fél órával már a szám közepén kezdett kopni, de viszonylag egyenletesen. Minden másban jó. Kellően hidratál, alákrémezés nélkül is, pontosan, könnyen lehet felvinni, szép a narancsos, barackos pirosas színe. Még nem láttam ehhez hasonlót. Finoman csillog csak, nincsenek nagy csillámok benne, ez is tetszik. Olyan alkalmakra festem ki vele magam, amikor tudom, h lesz lehetőség utánaigazítani. Elfogultságom miatt kap 4 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 7.

xszemyx

2015. május 26.

Nem tudom, milyen rúzstól lehetne elvárni a tartósságot, ha ilyen árkategóriában nem. Nagyon nagyot csalódtam. Candy árnyalatban van meg (ami kísértetiesen hasonlít a Max Factor english rose árnyalatára). Itthon kipróbáltam, nem hazudok: 2 óra leforgása alatt - úgy, hogy nem ettem, nem ittam - 2szer kellett igazítani, mert nagyon csúnyán kiült a kontúrvonalra. Szerintem egy Estée Lauder ezt nem engedheti meg. Csak az egyébként nagyon szép szín miatt kapja meg a 2 csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 26.

ZaFi

2015. május 22.

Nectarine Shimmer árnyaltot használom éppen.
Nagyon tetszik kellemes érzetű,nem túl fényes ez az árnyalat és viszonylag tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 22.

Nectarine Shimmer árnyaltot használom éppen.

Katicamatrica

2015. április 16.

Nem tartós, a színei sem kiemelkedőek (esetenként közönséges). Túl krémes, túl fényes. Viselése kellemetlen, ragacsos. Ár/érték arányban mínusz öt csillag, hiszen egy luxusmárka tartós rúzsáról beszélünk kb. nyolcezerért! Ötször annyiba kerül mint amit ér, ezért megkapja az egy csillagot. Teljes méretet ingyen adnak vásárlás mellé az EL-nél, ez elgondolkodtató.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 16.

Ildie

2015. március 6.

Pink parfait tulajdonosa vagyok, és mivel ajándékba kaptam teljesen boldog is. Észre sem vettem eddig, hogy ez egy long lasting rúzs, mert egy átlaghoz képest jó, de a tartós kategórián belül megbukik. Tényleg jó színeket hoztak össze, néztem utána, hogy melyiket vegyem meg majd januárban, ha lesznek leárazások beszerzek még egyet. A páromnak nem irritálja a szemét, pedig az utálja a rúzsokat kifejezés az gyenge. Igazából azért szeretem, mert ezt bár ezt olcsóbbak is tudják valószínűleg, de nem kell alá ceruza, meg fél óra mire szép lesz, fél pillanat és kész, és amikor kopik akkor sem ilyen összeállós, vagy darabos lesz, hanem úgy egyenletesen kopik, nem gáz egyáltalán. Nem szárít, kellemesen ápolt érzetet hagy.

Új szerzemény a Rubellite 88 szín, kicsit, nagyon kicsit sötétebb, még mindig a teljesen átlagos színkategórián belül. A véleményem vele is ugyaz, jó ez, sok jó tulajdonsággal, de nem az a szupertartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 6.

Lindi

2015. január 20.

Nekem egy bordós-barnás szín árnyalatom van.Én az összes hasonló színt teszteltem a Douglasban,de csak ebben a fajtában találtam azt a teltséget adó erős színt,ami a kicsit vékonyabb számat teltebb hatásúvá teszi.

Nem a saját véleményem alapján szoktam rúzst tesztelni,mások mondják,h ez valahogy nagyon jól áll,úgyhogy 5 cs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 20.

scorpionqueen

2014. november 22.

82 Pinkberry Creme árnyalata van meg. Nevéhez hűen tényleg krémes a finise, nekem ez jön be a legjobban. A tartóssága hát, khm, izé... Nem értem, miért pont így hirdetik, amikor ez a leggyengébb pontja. Aki kifejezetten tartós rúzst keres, NE ezt vegye, mert eléggé mellé fog fogni ezzel a rúzzsal.

Én nem ezt kerestem, hanem egy szépen fedő nude árnyalatot, amit meg is találtam. Nagyon kényelmes viselet, jó a fedése, hétköznapi sminkhez szerintem egy igazi Jolly Joker. De a tartóssága miatt én is levonok egy pontot, mert megtévesztő!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 22.

mariannap420

2014. október 21.

Nem tudom,hogy lehet olyan tapasztalatotok,hogy tartós.Nekem nagyon nagy csalódás,biztos,hogy többet nem veszek ilyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 21.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate

Alkoholok: Cetyl Alcohol
Emolliensek: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Caprylic / Capric Triglyceride, Cetyl Acetate, Lanolin Oil, Cetyl Lactate, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Acetylated Lanolin Alcohol, Cetyl Alcohol, Synthetic Wax
Emulgeálószerek: Lanolin Oil, Acetylated Lanolin Alcohol, Cetyl Alcohol
Fényvédők: Octinoxate
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Parfum / Fragrance, Ascorbyl Palmitate
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Red 7 / CI 15850, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090, Red 22 Lake / CI 45380, Red 30 / CI 73360, Carmine / CI 75470, Bismuth Oxychloride / CI 77163, Red 33 Lake / CI 17200, Red 6 / CI 15850, Yellow 6 Lake / CI 15985, Red 28 / CI 45410, Yellow 10 Lake / CI 47005
Tartósítószerek: BHT

Lanolin Oil eo I eu 1 0

Szójabab magjának a kivonata. Bőrkondícionáló, bőrpuhító (emollient) anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0