Estée Lauder

Ár:   8700 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rakkoktel, Módosítva: 2017. május 8.

Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Sminkek szájra

Szín, mellyel nem tudnak betelni az ajkak. Maximális hatás. Fokozott színintenzitás és ragyogás, többdimenziós hatás. Hosszan tartós, nem fakuló színek a visszafogottól az élénkig. Közepes-teljes, építhető fedés.

15 árnyalatban kapható

3200 Ft - Estée Lauder Pure Color Hosszantartó Rúzs, 17 Rose tea
Ár: 3200 Ft + postaköltség , Eladó: Minocska
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Budapesten leginkább az Allee és a Corvin Plazák közelében, fizetés: Személyesen vagy banki előre utalást követően ajánlott, postán maradó levélként bélelt borítékban, vagy Foxposton keresztül
1500Ft - Estée Lauder Pure Color Rúzs
Ár: 1500/db , Eladó: niomiode
Állapot: 3-4x használt, Helyszín: --, fizetés: Posta

rekag

2014. október 21.

Candy Shimmer tulajdonosa vagyok. Szeretem ezeket a selyemfényű rúzsokat, nálam igazi tavaszi nyári viselet. Könnyű viselni, nem szárít, cserében viszont abszolút nem tartós. A színe és az állaga miatt kap 4 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 21.

Gogo89

2014. október 14.

Az új kedvenc rúzsom ami az árát tekintve annyira nem nagy öröm. Plum Couture árnylatot vettem meg, gyönyörű őszi szilva szín és megdöbbentő szilva illat. Név ide vagy oda a boltban való kipróbálás után nem vártam hogy tartós lesz mert a textúrája nem ezt sugallja. Majd banánt ettem és a rúzs épp, hogy csak halványult de egész nap alatt nem lett vállalhatatlan. De ami számomra megkülönbözteti az eddigi rúzsaimtól az hogy a tartóssága ellenére nem szárít hanem egy kifejezetten kényelmes viselet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 14.

Bnemrita

2014. szeptember 25.

Friss: leveszek egy csillagot. Mert pár használat után letört. Ilyen még soha nem fordult elő velem és nagyon idegesít, hogy pont egy ilyen drága, jó minőségűnek mondott rúzs törik el.

Pink parfait árnyalatban sikerült "csere" útján beszereznem egyet. Nagyon tartós, jól bírja a strapát, krémes, halovány kis illata van (nem szeretem a vanília és egyéb illatokban fürdőző rúzsokat...), szuperjó. Mást én nem akarok egy rúzstól. Ritkán veszek igazán márkás rúzsokat, de ennek a beszerzési költsége jutányos volt, nagyon elégedett vagyok vele, úgyhogy mi más is lehetne, mint 5 *.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 25.

vador

2014. szeptember 9.

A hosszantartó része mese habbal, emiatt rögtön jár a csillaglevonás, mert hát mégiscsak ezzel hirdeti magát. Egyébiránt viszont rendben van - pont ideális az állaga, nem szárít és ez a szilvakompót illat pedig zseniális. :D
Lehet nélküle élni, az egyetlen, amiben tényleg kiemelkedő, az a színskála, ritka viselhető és szép színeket sikerült alkotniuk. Az enyém egy Rose Tea, soha jobb nude rúzst sötétebb ajkú lányoknak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 9.

Sofistic

2014. szeptember 1.

Vanilia truffle árnyalatot vettem meg hirtelen felindulásból a tervezett fáradt pink helyett, és milyen jól tettem:) én általában nem várok hosszan tartó hatást egy rúzstól, mert sajnos a legtartósabb verziót is leeszem-iszom-törlöm-csókolom-varázsolom a számról 1-2 óra alatt, szóval ez is gyakran újrakenős, de az a szín...... nem hullaszerű, nem is barnás, tökéletes

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 1.

Amanda

2014. július 9.

A képen is látható Rubellite árnyalat boldog tulajdonosa vagyok. Szupertartós, hiperpigmentált, íztelen, minimálisan illatosított.
Most őszintén, ki kívánhat ettől többet egy rúzs esetében? Ugye? Van még kérdés?
5 csillagot neki.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 9.

5 csillagot neki.

turbolya

2014. február 19.

Vannak jó dolgok az életben, például nyáron vásárolt, ezért még nem hordott, ezért elfelejtett csizmát találni a szekrényedben télen (a talpán nevetséges összegről árulkodó árcédulával), vagy a fordított eset a téli kiárusításkor vásárolt nyári ruhával. No meg ha rég nem hordott táskákat átkutatva felbukkan (sok minden egyéb mellett) jéééé, két Estée Lauder-rúzs! Némi következetességre vallóan gyakorlatilag azonos színűek ugyan, de nem véletlenül épp ezek voltak mobilizálva a nyári táskákban. Úgy örülök nekik megint!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. február 19.

_ca_

2014. február 16.

Egy Candy Shimmert kaptam valamelyik vásárláshoz ajándékba nemrégiben. A szín élénkségével együtt is nagyon jól kihasználható (főleg nekem, van hozzáillő pulóverem) és szépen fed is. Sajnos nálam a neve ellenére nem valami tartós, ha púderrel fixálom, és nagyon vigyázok rá, akkor azért kibír kb. három órát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 16.

garden32

2014. január 3.

A színei gyönyörűek, így beszereztem én is három árnyalatot. Sajnos nagyon szárít, és gyorsan kopik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 3.

Pöti

2013. december 17.

Barely Nude árnyalat volt a karácsonyi rúzsos csomagban. Amúgy is ezt választottam volna, mert egy ideje már vadászok szép barnás nude árnyalatot, ami nem csillámos. Ez tökéletes választás volt. Hát, a tartósság erős túlzás rá, de az én számon semmi se marad meg sokáig. Viszont nem szárít. Az illatát meg egyenesen imádom... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate

Alkoholok: Cetyl Alcohol
Emolliensek: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Caprylic / Capric Triglyceride, Cetyl Acetate, Lanolin Oil, Cetyl Lactate, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Acetylated Lanolin Alcohol, Cetyl Alcohol, Synthetic Wax
Emulgeálószerek: Lanolin Oil, Acetylated Lanolin Alcohol, Cetyl Alcohol
Fényvédők: Octinoxate
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Parfum / Fragrance, Ascorbyl Palmitate
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Red 7 / CI 15850, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090, Red 22 Lake / CI 45380, Red 30 / CI 73360, Carmine / CI 75470, Bismuth Oxychloride / CI 77163, Red 33 Lake / CI 17200, Red 6 / CI 15850, Yellow 6 Lake / CI 15985, Red 28 / CI 45410, Yellow 10 Lake / CI 47005
Tartósítószerek: BHT

Lanolin Oil eo I eu 1 0

Szójabab magjának a kivonata. Bőrkondícionáló, bőrpuhító (emollient) anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0