Estée Lauder

Ár:   8700 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rakkoktel, Módosítva: 2017. május 8.

Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Sminkek szájra

Szín, mellyel nem tudnak betelni az ajkak. Maximális hatás. Fokozott színintenzitás és ragyogás, többdimenziós hatás. Hosszan tartós, nem fakuló színek a visszafogottól az élénkig. Közepes-teljes, építhető fedés.

15 árnyalatban kapható

3200 Ft - Estée Lauder Pure Color Hosszantartó Rúzs, 17 Rose tea
Ár: 3200 Ft + postaköltség , Eladó: Minocska
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Budapesten leginkább az Allee és a Corvin Plazák közelében, fizetés: Személyesen vagy banki előre utalást követően ajánlott, postán maradó levélként bélelt borítékban, vagy Foxposton keresztül
vrozi

2013. november 19.

Szép a színe, jó a színválaszték.
Nekem gyorsan kopik, ragad, beül az ajak mélyedésibe. Ehhez képest az ára magas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 19.

Szép a színe, jó a színválaszték.

Lívia

2013. november 10.

Kedvencem!! A Coral Fantasy-ra esett a választás, nálam N1, egyszerűen olyan kellemes, selymes a viselése, ecsettel viszem fel vékonyan, valami szépséges. Rendkívűl tartós, evés után vagy cigizés után is nálam simán bírja. Beszerzek több színt is! Ja és mindig megdicsérik rajtam, vagy rákérdeznek, hogy milyen rúzst használok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 10.

Lara5

2013. szeptember 13.

Szeretném szeretni az ára miatt, de annyira mégsem tudom. Nekem túl krémes, túl illatos valahogy túl sok. Nehéz eldolgozni, mászik mindenfelé és túlsagosan is életrekel a számon. Bár ez lehet a szín hibája. Nem lettem szerelmes sajnos pedig kifejezetten szeretem a mi Lauder Eszterünk kozmetikumait, de ezt a rúzst le kell pontoznom :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 13.

vanett

2013. augusztus 10.

Nude árnyalatra vadásztam high end kategóriában, amikor ráakadtam a Vanilla Truffle (PCL A0) árnyalatra. Olyat kerestem, amely se nem rózsaszínes, se nem narancssárgás, hanem nude árnyalatban a lehető legsemlegesebb, nem csillogós, és pigmentáltsága erős.
Összehasonlítási alapjaim közt szerepeltek Giorgo Armani, Lancome, Chanel rúzsok. A Lancome a csillámos, rózsaszínes vagy narancssárgás beütésével esett ki a sorból; a Giorgo Armani pigmentáltsága és fedése messze elmaradt az Estée Lauder-étől, habár a színére simán rábólintottam volna. A Chanel rúzsok leghalványabb árnyalata is messze sokkal sötétebb volt a többi márka képviselőinél.
Mesés illata van (aki nincsen oda a "királylány" illatokért, annak biztosan nem fog tetszeni), krémes, pigmentált és tartós. Nem szárít, nem ül meg a szájzugban.
A csomagolása pedig annyira sikkes, hogy egész nap csak gyönyörködne benne az ember. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 10.

szamira

2013. május 13.

Rose tea árnyalatban kaptam ajándékba a DW alapozó mellé. Nagyon szép barnás-lila színe van. Krémes, nem szárít (hurrá!!!) és finom cukorkás illata van. Tartósnak nem kimondottan tartós, de elnézem neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 13.

erika81

2013. március 15.

Mivel szinte minden ajándékakciónál ilyen rúzst adnak ajándékba, ezért szerencsére elég sok színt ki tudtam már próbálni. Jelenleg a Barely Nude és a Nectarine vannak a tulajdonomban. A második színt ajándékba kaptam. Nekem kicsit vad, de ecsettel nyáron hordható. A kedvencem a Rose Tea. Abból már 2-t is elhasználtam. A rúzs maga szépen fed, kellemes az illata és amennyire kell nekem tartós is. A tokja gyönyörű!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 15.

micsodacicalany

2013. március 3.

12 Beige: Ez az egyetlen rúzs, amire kétely nélkül azt mondom: jól áll nekem. Mindemellett sokféle sminkhez megy, nagyon jó az állaga, az illatát is szeretem. Nem tart túl hosszan, de az én számról szinte minden lekopik (talán a pigmentáltabb vörös rúzsok, liptintek tartósabbak), elégedett vagyok. Ha egy szájra való terméket tarthatnék meg, ez lenne az. És nem szárít, bár ha nagyon száraz a szám, nem használok rúzst, de alapvetően a helyzeten nem ront télen sem. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 3.

mango-

2013. január 23.

Nekem a Rose Tea árnyalatot ajánlotta egyszer egy sminkes. Nem nagyon szoktam magam pingálni, de ha mégis, szeretem ezt a rúzst feltenni, mert ad egy kis színt a számnak (barnás szín enyhe lilás árnyalatot látok benne), mégsem feltűnő, nagyon természetes. A tartóssága valóban nincs a toppon, de 2 óránként van rá gyógyír...újra rúzsozás. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 23.

fringilla

2013. január 1.

Karácsonyi ajándékba kaptam a Barely nude krémes árnyalatot, szilveszterre ki is próbáltam. Az állaga jó, nem szárít, a csomagolása nagyon elegáns, de a tartóssága nem győzött meg, többször újra kellett kenni az este során.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 1.

edeseper

2012. december 15.

A Crystal Baby nevű árnyalatot vettem meg, ami egy szép nude árnyalat. Finom krémes az állaga, jó az illata, tetszetős a csomagolása, viszont egyáltalán nem tartós és nekem nagyon szárítja az ajkaimat :(
Ettől függetlenül meg fogom újra venni, mert sehol sem láttam még ilyen szép nude árnyalatot, szinte bármilyen sminkhez illik, bármilyen alkalomra.
Update: Kipróbáltam rá az Artdeco Magic Fix nevű rúzsfixálóját, hát csoda történt! Órákig mozdulatlan és végre nem szárít! Ennek örömére megvettem a Vanilla Truffle nevű árnyalatot is, amiről el kell mondanom, hogy elképesztően pigmentált, még az én sötét ajkaimon is tökéletes a színe. Emiatt én ötöst adok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate

Alkoholok: Cetyl Alcohol
Emolliensek: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Caprylic / Capric Triglyceride, Cetyl Acetate, Lanolin Oil, Cetyl Lactate, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Acetylated Lanolin Alcohol, Cetyl Alcohol, Synthetic Wax
Emulgeálószerek: Lanolin Oil, Acetylated Lanolin Alcohol, Cetyl Alcohol
Fényvédők: Octinoxate
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Parfum / Fragrance, Ascorbyl Palmitate
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Red 7 / CI 15850, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090, Red 22 Lake / CI 45380, Red 30 / CI 73360, Carmine / CI 75470, Bismuth Oxychloride / CI 77163, Red 33 Lake / CI 17200, Red 6 / CI 15850, Yellow 6 Lake / CI 15985, Red 28 / CI 45410, Yellow 10 Lake / CI 47005
Tartósítószerek: BHT

Lanolin Oil eo I eu 1 0

Szójabab magjának a kivonata. Bőrkondícionáló, bőrpuhító (emollient) anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0