Estée Lauder

Ár:   8700 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rakkoktel, Módosítva: 2017. május 8.

Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Sminkek szájra

Szín, mellyel nem tudnak betelni az ajkak. Maximális hatás. Fokozott színintenzitás és ragyogás, többdimenziós hatás. Hosszan tartós, nem fakuló színek a visszafogottól az élénkig. Közepes-teljes, építhető fedés.

15 árnyalatban kapható

3200 Ft - Estée Lauder Pure Color Hosszantartó Rúzs, 17 Rose tea
Ár: 3200 Ft + postaköltség , Eladó: Minocska
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Budapesten leginkább az Allee és a Corvin Plazák közelében, fizetés: Személyesen vagy banki előre utalást követően ajánlott, postán maradó levélként bélelt borítékban, vagy Foxposton keresztül
momo

2012. december 14.

Crystal Baby tulajdonos vagyok én is. Nem igazán vagyok otthon rúzsokban, így engem nagyon könnyű lenyűgözni. A színe szerintem is nagyon jó, bárkinek szívből ajánlom :-) Nem tartós sajnos, de ragaszkodás szempontjából eddig csak az Astor Liquid Kiss-e teljesített igazán kiemelkedően. Olyan finom, talán epres az illata, hogy néha kitekerem csak azért, hogy beleszippantsak. Az enyém több mint egy éve megvan és csak most érzem úgy, hogy lassan be kellene szerezni egy újat belőle. Pedig összesen 3 ajaksmiktermékem van és ő a masszív bázis, aki mindig a táskámban lapul. Az ára és a csomagolása is csinos, de én bátran ajánlom az olyan kis rúzsmazsoláknak, amilyen én is vagyok, el fog kapni titeket a gépszíj ;-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 14.

sugar bunnie

2012. november 21.

Hint of Peach: ez a mennyország neve.. Nagyon szép, barackos rózsaszínes,nőies, csillámokkal gazdagon ellátott rúzs. Úgy siklik az ajkakon, mint kés a vajon. Bár nem egy extratartós rúzs, és nem is a legolcsóbb fajta, de érdemes rá beruházni

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 21.

Judiit

2012. november 20.

Nagyon megszerettem ezt a rúzst. Mielőtt felviszem mindig hidratálom pluszba az ajkaim és így nálam nem jelentkezik semmiféle szárító hatás. Gyönyörű színekben kapható, a hosszantartó hatás kicsit kérdőjeles nálam, mert árnyalat válogatja.
Biztos, hogy beszerzek még egy pár árnyalatot belőle :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. november 20.

Biztos, hogy beszerzek még egy pár árnyalatot belőle :)

Fenolia

2012. október 2.

Szerintem nagyon jó, mindent tudnak, amit egy rúzsnak tudnia kell, bár lehetnének egy kicsit tartósabbak, de még így is a kedvenceim között vannak. Krémes, nem szárít és én imádom az illatát. Nagyon szép színük van, mindig megcsodálom felkenés után őket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 2.

Angi

2012. augusztus 26.

A Pink Parfait árnyalat a kedvencem belőle, sötét hajhoz és világos bőrhöz idomul, természetes és szép, "felteszi az i-re a pontot". Hétköznapra, de akár erősebb szemsminkkel alkalomra is csodás. Édesanyának ez a kedvenc rúzsa, Tiger Eye árnyalatban (néha elkérem:), ő többet használja, mint én az enyémet, nagyon jól áll neki. Mindkettő krémes, de ugyanakkor tartós is, bár én sajnos szeretem megenni.
Update: Találtam itthon egy Candy Shimmer árnyalatot is. Ez az első élénk, nem nude rúzs, amit szívesen viselek. Nagyon erős pinkes, málna-sorbetes szín, merész, de szeretem őt is.
Update 2: Vettem kb. 1 hete egy új árnyalatot, Crystal Baby a neve, egy natúr-pasztelles barackszín. Picit krémesebb mint a többi, ezért sajnos hamarabb is kopik (kb. 4-5 óra), bár úgy látom, csak a fényéből veszít erőteljesen, de nem vonok le csillagot mert összességében mind a négy árnyalat minősége és tartóssága is kiemelkedő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 26.

florien

2012. augusztus 26.

(adri251982 Én egy outlet parfümériában vettem 19.29 euróért. Azt hiszem alapból 22,95 euró volt.)
Csak 3 szót tudok rá mondani: I LOVE IT. imádom a színeit meg hogy hosszan tart. Nem ragad számomra ez a rúzs A RÚZS. :D Csak ajánlani tudom. Nekem a "Sugar Honey" árnyalat van meg :) És a kivitelezése is mesés, elegáns. :D
Jah és még az illata is nagyon jó!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. augusztus 26.

Jah és még az illata is nagyon jó!

Andi17

2012. augusztus 16.

Imádom ezt a rúzst! Nekem egy visszafogott, nude árnyalat van meg, de egyszerűen nem tudok betelni vele. Van, hogy itthon is kirúzsozom vele magam és egyszerűen hihetetlen jó kedvem lesz tőle.:) Az állaga, a színe, az illata és a tartóssága is isteni. Ez a rúzs egymagában mosolyra fakaszt!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. augusztus 16.

Rosefan

2012. július 10.

Gyönyörűek a színei, az illata, tiszta luxus az egész rúzs, a csomagolásig minden tekintetben, de szárít, ezért nem használom szinte...
Nagy kár. Egyébként nem fed túlságosan, olyan mint egy ajakbalzsam, ezért legalább hidratálhatna...de sajnos nem teszi... nem is különösebben tartós. A színek miatt négyes. De nem venném újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 10.

ency091

2012. július 1.

Beige árnyalatot használom Hétköznapokon. Krémes, könnyen kenhető, pigmentált és nagyon tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 1.

andrea.horvath79

2012. június 11.

Medora véleménye után jutott eszembe, hogy nekem is van ilyen rúzsom.
Három éve az esküvömön a Crystal Pink árnyalat volt a számon :)
Mivel szombaton egy baráti lagziba voltunk hivatalosak, gondoltam, hogy kikapirgálom a maradékot a tokból, ha még be nem avasodott... Meglepetésemre ugyanolyan volt a minösége, mint új korában. Kellemes volt az illata, nem szárította ki a szám és a színe is tökéletes maradt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 11.

Medora véleménye után jutott eszembe, hogy nekem is van ilyen rúzsom.
Három éve az esküvömön a Crystal Pink árnyalat volt a számon :)

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate

Alkoholok: Cetyl Alcohol
Emolliensek: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Caprylic / Capric Triglyceride, Cetyl Acetate, Lanolin Oil, Cetyl Lactate, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Acetylated Lanolin Alcohol, Cetyl Alcohol, Synthetic Wax
Emulgeálószerek: Lanolin Oil, Acetylated Lanolin Alcohol, Cetyl Alcohol
Fényvédők: Octinoxate
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Parfum / Fragrance, Ascorbyl Palmitate
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Red 7 / CI 15850, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090, Red 22 Lake / CI 45380, Red 30 / CI 73360, Carmine / CI 75470, Bismuth Oxychloride / CI 77163, Red 33 Lake / CI 17200, Red 6 / CI 15850, Yellow 6 Lake / CI 15985, Red 28 / CI 45410, Yellow 10 Lake / CI 47005
Tartósítószerek: BHT

Lanolin Oil eo I eu 1 0

Szójabab magjának a kivonata. Bőrkondícionáló, bőrpuhító (emollient) anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0