Estée Lauder

Ár:   8700 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rakkoktel, Módosítva: 2017. május 8.

Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Sminkek szájra

Szín, mellyel nem tudnak betelni az ajkak. Maximális hatás. Fokozott színintenzitás és ragyogás, többdimenziós hatás. Hosszan tartós, nem fakuló színek a visszafogottól az élénkig. Közepes-teljes, építhető fedés.

15 árnyalatban kapható

3200 Ft - Estée Lauder Pure Color Hosszantartó Rúzs, 17 Rose tea
Ár: 3200 Ft + postaköltség , Eladó: Minocska
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Budapesten leginkább az Allee és a Corvin Plazák közelében, fizetés: Személyesen vagy banki előre utalást követően ajánlott, postán maradó levélként bélelt borítékban, vagy Foxposton keresztül
1500Ft - Estée Lauder Pure Color Rúzs
Ár: 1500/db , Eladó: niomiode
Állapot: 3-4x használt, Helyszín: --, fizetés: Posta

Detti

2012. február 7.

Korábban használtam, sajnos nem emlékszem már pontosan melyik árnyalatot. Hasonló színe volt, mint annak ami a képen van. Nagyon szépen fedett, nem szárította az ajkamat, könnyű volt használni, de hamar "megettem".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 7.

camillea

2012. február 2.

A Crystal Baby árnyalat van meg, többet vártam tőle. Egy visszafogott, szép natúr szín, ami gyorsan lekopik. Az árát így nem érte meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 2.

wishes

2011. december 9.

Nekem is akadt némi gondom a tartósságával, pár óra után már fakul a szín. :( A színek viszont gyönyörűek, én már a második Melone árnyalatot használom el, annyira jól el van találva az az árnyalat!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 9.

nikike78

2011. szeptember 23.

Nekem is a crystal baby árnyalat van meg.
Szerintem egyáltalán nem narancsos, hanem egy nude szín.
Jó, de ahhoz képest amit tud nagyon drága. Az essences rúzsaimhoz hasonlítanám... Még annyi, hogy szerintem szilvapálinka illata van :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 23.

Nekem is a crystal baby árnyalat van meg.
Szerintem egyáltalán nem narancsos, hanem egy nude szín.

superhero

2011. március 17.

Nekem egy másik árnyalat van, de nem jött be annyira. Nem is az a bajom vele, hogy nem tartós, hanem az, hogy nekem egyáltalán nem hidratálta a szám - rendszeresen kiszáradt tőle. Az illatát viszont bírom nagyon :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. március 17.

chris2007

2010. október 25.

Legsexibb szín
Pink pop a szín neve, legjobban a férjem imádja rajtam. :) Szeretem, de könnyen lejön, nem túl tartós. Tombolán nyertem, azért ha vennék inkább kicsit tartósabbat keresnék. A hidratálása elég jó, de találtam már jobbat is, pl a lancomejucy fruit rúzsomé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2010. október 25.

Legsexibb szín

rakkoktel

2010. szeptember 8.

Nem túl tartós, de gyönyörű
Kissé zsíros, nagyon szolidan fénylő rúzs, mely nem túl ragaszkodó. Nekem Crystal Baby színben van, ami csodálatos, kissé narancsos árnyalat, igazi hétköznapi smink! Imáádom, de nagyon sajnálom, hogy nem ragaszkodik kicsit jobban, akkor nem fogyna ilyen gyorsan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2010. szeptember 8.

Nem túl tartós, de gyönyörű

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate

Alkoholok: Cetyl Alcohol
Emolliensek: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Caprylic / Capric Triglyceride, Cetyl Acetate, Lanolin Oil, Cetyl Lactate, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Acetylated Lanolin Alcohol, Cetyl Alcohol, Synthetic Wax
Emulgeálószerek: Lanolin Oil, Acetylated Lanolin Alcohol, Cetyl Alcohol
Fényvédők: Octinoxate
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Parfum / Fragrance, Ascorbyl Palmitate
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Red 7 / CI 15850, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090, Red 22 Lake / CI 45380, Red 30 / CI 73360, Carmine / CI 75470, Bismuth Oxychloride / CI 77163, Red 33 Lake / CI 17200, Red 6 / CI 15850, Yellow 6 Lake / CI 15985, Red 28 / CI 45410, Yellow 10 Lake / CI 47005
Tartósítószerek: BHT

Lanolin Oil eo I eu 1 0

Szójabab magjának a kivonata. Bőrkondícionáló, bőrpuhító (emollient) anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0