Himalaya Herbals

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: levinyo4, az összetevőket feltöltötte: ansu, Módosítva: 2017. március 6.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Zsíros

Noah27

2016. november 1.

Amennyire imádom a Himalaya termékeket,ettôl annyira nem ájultam el. Az tény,hogy szépen tisztít és rendszeres használattal javìtja a bôr állapotát,DE nekem kis ideig csípi a pofim,az "illatát" vmiért nehezen szokom meg. Irritációt ezek ellenére nem tapasztaltam,de maradok inkább a Neem pakolásnál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 1.

incifinci28

2016. június 13.

majdnem elhasználta az egész tubussal, csak pár adag van benne, így már szívesebben kidobom. pirosodást, égető érzést nem okozott de annyira kiszárította a bőröm, hogy megértem kenni napokig, aztán egy újabb pakolás és megint krémezés nagy adagban napokig.. próbáltam más krémmel, mindenhogyan de abszolút nem értem vele el semmit, sajnos nálam ez leszerepelt. illata, állaga, ára jó, ez miatt 2 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 13.

Heloise

2015. szeptember 14.

Már más a csomagolása de a maszk ugyanaz maradt. Engem nem zavar hogy felkenéskor kicsit ég az arcom (szerintem ez általános jellemző, mindenkinek csípni fog), ez hamar elmúlik és szépen megköt az arcbőrön. A hatóidő letelte után könnyen le lehet mosni, mikroszálas törlőkendővel a leghatásosabb. Nekem még az illata is tetszik, kicsit natúr, kicsit moszatos, és legalább nincs agyon parfümözve, ráadásul nem szárít úgy mint az algás maszkok többsége.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. szeptember 14.

martini11

2014. június 15.

Mondhatni használ, a bőrradírjaitól nem esek hasra, de ezt a pakolást azért szívesen használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 15.

Malachite

2014. január 5.

Felkenés után fél perccel olyan szinten égetett hogy majdnem a bőrömmel együtt kapartam le. A tesóm ugyanígy járt. Kuka.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 5.

kacer

2013. november 21.

Nekem az avonos dead sea minerals utan a kedvencem. Bevallom nagy ranjongoja vagyok az iszapos maszkoknak és ár érték arányban veri az összeset. Nálam irritációt nem okozott, annyira szárít mint kell és nagyon puha utána a bőrőm. A lemosása kissé nehézkes de ennyi baj legyen, én a végén langyos vízzel még jól át szoktam masszírozni vele az arcom radirozás miatt. Sokáig elég és most akciós a douglassban ;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 21.

Doriis

2012. február 14.

Imádom, nagyon hatásos! Rögtön szebb lesz tőle a bőröm, nagyon sokáig elég egy tubus. Igaz, az illata és a kinézete nem túl bizalomgerjesztő (tényleg mocsári szörny hatása van az embernek ezzel az arcán :), de tényleg hat. Sajnos egy ideje sehol se látom, pedig itthon már kifogyott. Tudja valaki honnan szerezhetnék esetleg?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 14.

Linda83

2011. december 11.

Még csak egyszer használtam, de pozitív a véleményem róla. Nekem nagyon kicsit melegítette az arcom, amikor feltettem, de elmúlt pár perc múlva, kábé 20 percig volt rajta, irritációt nem okozott, pattanásokat sem, a pórusokat nagyon jól kisebbítette, úgyhogy nagy piros pont neki (plusz a balea cinkes maszknak, ami szintén szuper ebben) és én úgy látom tisztította is. A színe borzalmas, úgy néz ki az ember benne, mint egy mocsári szörny:-) , de nagyon hasznos termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 11.

ewering

2011. október 10.

Nekem is jó tapasztalataim vannak ezzel a maszkkal kapcsolatban. Heti kétszeri használat után nekem is kevésbé zsíros a bőröm, a pattanások elhalványulnak! Viszont nekem is csípi a bőrömet, de én egy jól bevállt a módszerrel: legyezéssel enyhítem az érzést! Ezt leszámítva tényleg nagyon jó!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 10.

Veronika

2011. szeptember 29.

Nagyon szeretem! Heti 1szer használom és használat utána tisztább,puhább lesz a bőröm! Ha kifogy,irány a drogéria!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 29.

"Fuller’s Earth"-nek nevezik. A bentonithoz hasonló, szürkés-zöld színű agyag, melyet más agyag fajtákhoz hasonlóan zsír és olaj felszívó tulajdonsága miatt valamint sűrítőszerként használnak a kozmetikumokban. Szárító hatással van a bőrre, így ez egy a zsíros bőr számára hasznos összetevő.

Bentonite 0 0

Kaolin 0 0