Purito

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lexy00, Módosítva: 2017. november 10.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Alacsony (5.5) pH-val rendelkező, kíméletes lemosó növényi összetevőkkel, akár érzékeny bőrre is. Ázsiai gázló és méhpempő kivonatot tartalmaz.

tara95

2019. július 21.

Mindig van itthon belőle pár mintám, ami nagyon jól jön ha ottalvós buli van. Semmi rosszat nem tudok rá mondani, könnyeden géles, hamar felhabzik és alaposan tisztít. Az illata egyáltalán nem zavar, de nagy méretben nem venném meg, mert semmi extra :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 21.

dorkaszabo14

2019. május 15.

Már 2-3 hónapja használom és meg vagyok elégedve vele, viszont egyáltalán nem biztos, hogy újra meg fogom venni. Talán azért, mert kicsit olyan semmilyen, mintha nem csinálna semmit...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 15.

jugoslavia

2019. április 15.

Eddigi legjobb lemosóm, finoman tisztít, nem szárít, jellegzetes teafaolajos illata van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 15.

padriiiii

2019. április 6.

Majdnem egy évig elég volt napi két használat mellett. Nem szárította az amúgy nagyon zsíros bőrömet. Viszont nagyon érződik rajta a teafaolaj. Most mást használok, de lehet, hogy még újra fogom venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 6.

sajtosszenya

2019. március 13.

Tavaly nyári beszerzésem, most van elfogyóban, ami a kiadósságát egyben jellemezte is. Van egy minimál habzása, sajnos az én normál, szárazba hajló bőrömet szárítja. Nem tragikusan, de érezhetően, sőt néha ki is pirosodott tőle az arcom. Azt hiszem inkább kombinált/zsíros bőrűeknek való lenne. Könnyen lemosható, géles, színtelen állagú és van egy tipikus, határozott teaolajos illata. Nekem nem a kedvencem... Nem fogom újravenni, de kombinált/zsíros bőrre szerintem ár-érték arányban nehezen lehetne jobbat találni tőle

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 13.

Rozmaring

2018. november 3.

Igaziból eléggé kis alap, semmilyen habzó lemosó. több, mint 3 hónapja a koreai arcápolási rutinom része, de már rögtön tudtam, hogy nem fogom újravenni. Szerencsére sok a hidratáló termékem a rutinomban, mert ez kicsit kiszárítja a bőrömet. Ezt annyira nem feltűnő, picit húzódik utána a bőröm, de mivel rögtön tonikozok is rá, ez hamar megszűnik. Amiből tudom, hogy tuti szárít, az-az, hogy a kezem brutálisan kiszárad tőle, tekintve, hogy azzal oszlatom el az arcomon, és mosom meg.
Pozitívuma, hogy nagy a tubus, elég 1 borsónyi minden rutin elején belőle, mert kis vízzel simán felhabzik annyira, hogy az egész arcomra elég legyen. Talán most van félig a tubus így lassan 4 hónap után.
Egyszóval nem rossz kis habzó lemosó ez, de vannak ezeknél sokkal jobbak is hasonló áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 3.

selmeczireka

2018. november 1.

2 hete használom, általában minden arcápolási termékem koreai, de Purito márkát még nem próbáltam. Eddig tetszik, nagyon kevés kell belőle, kiadós lesz. A sminket nem ezzel mosom le, előtte mindig használok olajos lemosót, vagy balzsamot, tehát ez a második tisztítás nálam. Nem szárít, de nem is lesz csikorgósan tiszta az arcom, mint egy korábbi Etude House-os lemosó esetében, de ettől még tökéletesen tisztít. Ára megfelelő, az egyedüli, amivel még barátkoznom kell, az az "illata". Nem igazán szeretem a teafa olaj szagát, és ez teljesen olyan, úgyhogy emiatt 4 csillagot kap tőlem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 1.

BLili

2018. október 20.

Borzalmas rossz. Egy lencsényit nyomtam ki, aminek a fele is elégnek bizonyult volna, mivel az egész arcra vastagon felhabzott. Viszont úgy kiszárította ez az egyszeri alkalom, hogy rögtön utána úgy húzódott, mintha pl. tiszta alkohollal kentem volna le. Ami miatt még ki is pirosodott a túlérzékeny bőröm. Csekkoltam, mint mindig, a cosdna-n és a skincarisma-n is, úgyhogy így már nem vagyok meglepődve, csak sajnálom, mert úgy örültem volna egy jobb összetevőjű habzó lemosónak.1 napnyi hidratálás után állt vissza a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 20.

sophienyuszi

2018. szeptember 19.

Csodálatos, utánozhatatlan, bárcsak ne kellene rendelgetni, hanem bemennék az Andrássy dm-be és lekapnám a polcról és betáraznék belőle vagy százat. Ha lemosó/tonik/maszk kell, akkor nekem Ohmybrush Viki blogja az arcápolási Bibliám, így nála olvastam erről a lemosóról először. Gyorsan meggyőzött egyébként, már rendeltem is és alig vártam, hogy átvehessem és oh lala, nem tudnék most jelenleg ennél jobbat érzékeny, rozáceás, szeborreás, allergiás bőrre. Elég egy fél borsónyi, ezért ez a tubus szerintem kibír két hónapot. Én a sminkemet micellás vízzel szoktam lemosni, utána pedig ez a második lépésem zuhanyozás közben. Az illata nekem minimálisan a tinédzserkoromra emlékeztet, amikor a Manna teafaolajos szappanját használtam (van is benne bőven), finom tisztaságillatú kis gél. Egy ph semleges tonikkal és egyszerű hidratálóval kiegészítve jó kis alap rutin azokra a napokra, amikor nincs kedvem a szérumokhoz, maszkokhoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

gabiba

2018. szeptember 18.

A minták meggyőztek! Egy hére volt elegendő. Alig várom, hogy megrendeljem a nagy kiszerelést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 18.

Antioxidánsok: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Hydrolyzed Collagen

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.