Purito

Ár:   $17   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: im, Módosítva: 2017. december 11.

Ár:   $17
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

• 70% homoktövis-kivonatot tartalmaz, mely vitaminban gazdag és enyhíti a bőr tompaságát, fakóságát.
  • Táplálja, ragyogóbbá és egészségesebbé teszi a bőrt.

i.napcsi

2018. szeptember 25.

Szintén mintát kaptam de rendkívül könnyű és friss a krém,nagyon tetszett a bőrömnek,alapvetően ez a Purito egy nagyon megbízható márka és tetszik hogy a természetességé a főszerep és nem a körítésé mint sok nyugatí márkánál!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 25.

yokkoa

2018. szeptember 9.

Mintat kaptam belőle, jó kiadós volt, így vagy egy hétig kenegettem. És az égegyadta világon SEMMIT nem csinált. De finom, narancsos csoki illata van. Nem venném meg a teljes kiszerelést :-P

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 9.

sajtosszenya

2018. június 5.

Külföldi fórumokon olvastam számos pozitív beszámolót felhasználók részéről és ennek hatására néztem utána ennek a krémnek. A homoktövist tartalmazó termékekkel amúgy is erősen szimpatizálok, mert nagyon értékes alapanyag beltartalmilag (pl. erős antioxidáns hatású, tele van karotinoiddal és értékes olajjal). A homoktövisolaj brutál módon sárga színű és csak nagyon kis koncentráció esetén nem sárgít meg mindent, amivel kapcsolatba kerül. Úgy néz ki a homoktövis bogyó kivonatára ez nem annyira igaz vagy "kivonták" a színét, mert a krém fehér színű. Száraz vízhiányos bőrön nekem hamar beszívódik, de el tudom képzelni, hogy kombinált és zsíros bőrűeknél a beszívódás pár percig is eltarthat. A krém tartalmaz makadámdió olajat is (4%) és mivel az INCI-ben utána rögtön a niacinamide következik, ezért szerintem jelentős fehérítő és/vagy pigmentfolt eltávolító hatással bírhat. (Nekem nincs ilyen problémám, ezt nem tudom megítélni). Az illata a kétféle citrusfélétől valóban kellemesen citrusos, de aki a narancs illóolajára érzékeny, az csak óvatosan próbálgassa! Hidratáló hatását a hialuronsav is fokozza, nálam reggeli alkalmazás esetén késő délutánig tart, ráadásul komoly bőrpuhító hatást is tapasztalok, ami újabb plusz pont a terméknek.
Kiütések, bőrpír, egyéb irritáció vagy pattanás nem jelentkezett. Két hónapig kitartott, amivel meg vagyok elégedve. Ebayről rendeltem 15 dollárért, szerintem ár/érték arányban nagyon jó vétel, nálam utánvevős termék. Egyetlen aggodalmam - talán nem alaptalan - hogy a gyártó oldalán nem található (már?) meg a termék, még az is lehet, hogy kifutó termék lesz. Ha így lesz, nagy kár lesz érte!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 5.

csill87

2018. április 14.

Ud.:Megvettem teljes kiszerelésben,már majdnem a végére is értem. Hosszabb távon továbbra is nagyon jó hidratálókrémnek tartom, csak az volt számomra furcsa, hogy a téli hidegben a homlokomnál, a szemöldökeim között hámlott a bőr, és semmivel sem tudtam elmulasztani, ezzel sem. Ezelőtt télen a Benton csigás krémét hazsnáltam, az megszüntette. Ennek ellenére ez egy nagyon jó krém, de nem hidratál maximálisan

Sajnos csak egy mintát használtam belőle, de ez alapján eldöntöttem, hogy bizony meg fogom rendelni Ebayről, mert nagyon ígéretesnek tűnik.Kicsit sűrűbb, testesebb krém, ami pont most télre nagyon jó lesz, nyárra ez szerintem sok. Zsíros bőrűeknek szerintem ezt nem szeretnék. Annak ellenére, hogy nincs benne illatanyag, nagyon finom illata van, nekem tetszik, talán citrusos kicsit, de nem túl sok, nem tolakodó. Annyira nem szívódik be hamar, cserébe viszont nagyon jól hidratál, nagyon jó érzés volt használni, pedig az én bőröm sajnos nagyon hisztis, nagyon sok krémet nem bír. De ettől nem lettem kiütéses, sőt, nagyon puha és hidratált lett tőle a bőröm. Ez egy nagyon jó minőségű krém, teljes méretben is be fogom szerezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 14.

dzsanki

2018. január 26.

Ez egy jó kis vitaminos krém, az incije csodaszép, de ez a Purito márkától megszokott. Az illatát imádom, édeskés-narancsos.
Fehér színű, tubusos krém, de nem kenőcsre hasonlít, könnyed állagú, hamar beszívódik, kellően hidratálja a bőrt egész nap (én nappalra használom főleg), nem zsírosít, puha lesz tőle a bőr.
A fehérítő hatásáról nem tudok nyilatkozni, mert több terméket is használok, aminek van vagy lehet folthalványító hatása, viszont bárkinek ajánlom, aki egy jó kis hidratálót szeretne extrákkal, én egyébként tízésfél dolcsiért vásároltam, nem 17-ért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 26.

aranypáva

2017. december 30.

Teszterben próbáltam, de első használatnál már nagyon tettszett. Szuper gazdag, egy kicsit először nehéz zsíros érzetű, azonban szépen felszívódik és selymes puha lesz utána a bőröm. Gondolkozok rajta, hogy megvegyem a teljes kiszerelést, ha fehérítő hatást is tapasztalok, biztos rárepülök.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 30.

Gyulladáscsökkentők: Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract, Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak