Purito

Ár:   2400 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz, Kombinált
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Mila85, az összetevőket feltöltötte: turmeric, Módosítva: 2016. december 19.

Lelőhely:   online külföldről
Bőrtípus:   Száraz, Kombinált
Bőrprobléma:   Bőröregedés

All in one bb krém: fehérít, ránctalanít, meg véd a nap káros sugaraitól. Mentes 10 káros összetevőtől. Gyógyító csiga esszenciával, alkohol mentes.

Elenir

2019. november 2.

Életem végéig használni fogom. Annyi de annyi kiprobált olcsó és drága BB krém közül ez a Nekem való. Nedves blenderrel viszem fel óvatosan Vigyázat, nagyon kevés kell belőle! Ne tévesszen meg a picit szürkés színe, mivel pár perc után hasonul a bőrhöz. Transzparens púdert használok a végén, és tökéletesen egységes a bőröm. Ahhoz képest,h BB krém szépen fedi az aprocska hibákat,a 38-as fényvédő és Niac.miatt extra bónusz ez a krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 2.

Nikcsy91

2019. október 20.

Első BB-m. Itthon a drogériában az én hideg tònusú bőrömre nem is nagyon találtam olyat, ami jò lenne, ráadásul jò összetevőkkel. Ezért esett a választásom Koreára. Elsőnek a 21-es színt pròbáltam, ami majdnem jò volt, de végül a 23-as lett a befutò.
Soha nem sminkeltem magam, talán alapozò is ha háromszor volt rajtam összesen. Ez a BB viszont annyira bejött, hogy semmi pénzért nem cserélném le. Kevés kell belőle, szép, természetes hatást ad, közepesen fed. Rendesen aláhidratálok előtte, majd alapozòecsettel felviszem. (Kézzel is szépen eldolgozhatò.) Mindennel jòl kijön, nem mászik el, 8 òrát is bír télen, szépen kopik. (Nyáron ritkán használom). Ami extra, ha jönnek a pattik és aznap BB-t teszek fel, estére szépen lehúzza mindig! Köszi Purito!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 20.

zs001

2019. augusztus 25.

Nekem nagyon bevàt ez a BB krèm. Az èvek alatt sokfèlèt kipróbàltam, egyik sem volt az igazi. Vègül az Estèe Lauder BB krèmjèt-amit màr 2 ève hasznàlok-cserèltem ki erre. Azt hiszem, ez mindent elmond. A natural beige, 23-as àrnyalatot hasznàlom, tökèletesen illeszkedik a bőröm szìnèhez, nem oxidàlódik. Vègre egy termèk, aminek semmi de semmi sàrga színű beütèse nincs!!! Ilyet kerestem mindig, vègre talàltam :-) . Kellemes viselni, nem maszkos, nem is làtszik, hogy a bőrön van. Illata sincs szerencsère. Maximum csillagot èrdemel!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 25.

zsucci93

2019. július 30.

Rendelés mellé kaptam egy iciripiciri mintát, de pont elég volt ahhoz, hogy tudjam: kell a nagy. A zsíros bőrömön egész nap bírja, a nyári melegben sem esik szét, ha nedvesség éri/vagy picit megiizad az arc sem oldódik egyből le. Gyönyörű a finish, a szín egy picit szürkés nekem is, de inkább keverek hozzá egy kis sárga pigmenst, mert a végeredmény annyira csodálatos hogy simán megéri.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 30.

cattitude

2019. július 28.

a legvilágosabbat rendeltem, pont azért, mert más márkáknál mindig csak sötétebbek vannak inkább. a színe nekem jó, kicsit szürkés eleinte, de aztán hozzáidomul az arcszínemhez.
viszont nem vettem benne figyelembe az ásványi olajat, ami miatt nyáron fullasztó és tocsogós. télen újra előveszem, de biztosan nem fogom újravenni. nagy kár, mert a csiganyál megvett kilóra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 28.

Amadea

2019. június 13.

Egy nagy Purito mintacsomagot rendeltem, amelynek ez a termék is része volt. Eddig két tasakot használtam el, hát... engem is lesokkolt az ún. natural beige (23-mas) árnyalat masszívan szürke színe. Sajnos az én hófehérke bőrömhöz nem tud teljesen idomulni, ezért keverek bele egy pötty Lioele Dollish Cera-V CC krémet (ami alapállapotában gyöngyházfehér), így már vállalható a végeredmény.
Érdekes, hogy kézzel is szépen el lehet pacsmagolni. Dewy finish-e lesz, száraz részeket nem emel ki és nem is teremt ilyeneket. Van némi fedésre, de szem alatti karikákra és pattantyúkra nem elég. Lehet, hogy csak a nyári nagy meleg miatt, de a termékeket nem tartja meg olyan szépen magán, a pirosítónak csak árnyékát látom du. fél hatra, de lehet, hogy 30 fokban sokat várok.

Összességében nem rossz, engem nem csípett, a fényvédő tartalma megnyugtatja a kis lelkemet is (némi plusz védelem a sima fényvédő felett, jeee), de nem venném meg teljes kiszerelésben a színe miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 13.

stefiorsi

2019. június 9.

Az egyik kedvenc bb krémem. Nem kell sok belōle, és nem csinál maszk hatást. Egyedül annyi, hogy nekem nyáron a melegben, lecsúszik az arcomról.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 9.

samunagyemese

2019. május 23.

Nagyon gondolkodtam, hogy ezt vagy a Missha BB-jét vegyem meg, de győzött a presztizs (sajnos), és végül a Missha-t vettem meg. A Purito jobban fed, nagyon kevés kell belőle, kézzel szépen el lehet simítani, ugyanolyan fura a szürkesége, mint a Missha-nak, és ugyanolyan szépen átalakul, bemelegszik mégis, ahogy a bőrre kerül. A Missha-nal tartalmasabb, zsírosabb, de mégsem lettem tőle pattanásos, míg a Missha sajnos kicsapott.
Ennyit a presztizsről.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 23.

Ennyit a presztizsről.

Bereczramona

2019. március 31.

Gondolkodtam, hogy 4, vagy 5 csillagot adjak. Végül az 5 mellett döntöttem. Én kézzel szeretem felvinni, úgy nagyon szép, természetes a hatása. A fedése bb krémhez képest nagyon jó. Szürke színe ellenére alkalmazkodik a bőrszínemhez. Elég fényes, de ha fixálom, gyönyörű, egészséges bőrfényt ad.
A tartósságát még nem volt alkalmam tesztelni, de az állaga miatt arra következtetek, hogy ha kopik is, akkor egyenletesen.
Maximálisan elégedett vagyok vele, az áráért ajándék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 31.

Maximálisan elégedett vagyok vele, az áráért ajándék.

henczen

2019. március 14.

A 23-as szín nekem nagyon világos + a bőrömet nagyon szárítja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

A 23-as szín nekem nagyon világos + a bőrömet nagyon szárítja.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Adenosine
Hidratálók: Butylene Glycol, Aluminum Hydroxide, Caprylyl Glycol, Glycerin
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.