Purito

Ár:   2400 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz, Kombinált
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Mila85, az összetevőket feltöltötte: turmeric, Módosítva: 2016. december 19.

Lelőhely:   online külföldről
Bőrtípus:   Száraz, Kombinált
Bőrprobléma:   Bőröregedés

All in one bb krém: fehérít, ránctalanít, meg véd a nap káros sugaraitól. Mentes 10 káros összetevőtől. Gyógyító csiga esszenciával, alkohol mentes.

zsuzzzsi

2018. december 15.

Egy mintát kaptam belőle egy rendelésemhez, és mikor kipróbáltam nem hittem a szememnek, rögtön rendeltem is belőle egy teljes kiszerelést. A 23-as szín elsőre kicsit megtévesztő, felkenés után elég bizarr az a szürkés szín, aztán szépen idomul a bőrhöz, és teljesen természetes lesz. Olyan szép kis baba bőrt eredményez... a pórusok primer nélkül is szépen eltűnnek, nagyon szép egységes, matt lesz a végeredmény. A közepesnél kicsit jobban fedő, elég sűrű bb krém, amit lehet szépen építeni is ha szükséges. Ezen az áron ajándék, nálam kenterbe ver néhány sokszoros árú felső kategóriás terméket is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 15.

SimonO

2018. december 5.

A minta egy fokkal világosabb volt a bőrömnél, ami nagy szó, de örültem az eredménynek, a tipikus porcelánbaba kinézethez megfelelt. Elsőre szokatlan volt, ráadásul a nyugati BB krémekhez viszonyítva sűrű állagú és közepes fedésű, szinte már alapozó, de az apróbb hibákat eltüntette. Még korrektort sem kellett felvinnem a szemem alá. Nem kell sok belőle, egész nap tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 5.

csicserke

2018. november 30.

Néhány hetes tesztelés írom ezt a véleményt. A legvilágosabb árnyalatot vettem meg, hogy elfedjem a pigmentfoltokat, mert minden igyekezetem ellenére és minden fényvédő ellenére nyár végére azért besötétedtek, főleg a homlokomon. Szóval, a krém sűrű, kellemes illatú (de nem tolakodó és nem irritálja az ultra érzékeny bőrömet). Ha sokat teszel fel belőle, maszk hatást kelt, viszont rendesen fed. Én az ujjaim hegyével szoktam nagyon keveset eldolgozni először a homlokomon, majd szem alatt és utána az arc többi részen. A patikra néha kvázi korrektorként teszek utólag még 1-1 pöttyöt. Az elején a krém hamuszürke árnyalatú a bőrön és kell néhány perc, míg idomul a bőrszínhez. Utána viszont szép világos, kissé rózsaszínes, vagyis hideg árnyalatú, ami nekem tökéletes. Sajnos a meleget egyáltalán nem bírja, bármennyire vékonyan kenem fel, fénylik és olvad. Vízzel hígítva nem használható, mert nem oldódik fel benne. Ennél fogva viszont tartósabb, nem jön le a bőrödről. Kb. 3000Ft-ért rendeltem Ebay-en és úgy látom, ez a 30ml-es kiszerelés nagyon sokáig fog szolgálni, mert iszonyat kevés kell belőle. Kisebb hiányosságai ellenére elégedett vagyok vele. Ha hidegben is használtam, visszatérek ápdételni:)

Visszajöttem:) Most rendeltem meg a másodikat, mert bár sok van még a tubusban, nem szeretnék az ünnepekre BB nélkül maradni. Azt ígértem, megírom, milyen hideg időben használni. Nagyon jó:) Valahogy megszoktuk egymást, vagy megtanultam használni, vagy csak elmúlt a nyári hőség, de elválaszthatatlanok lettünk:) Most, hogy az a kevés szín is eltűnt az arcomról és a pigmentfoltok is visszahúzódtak téli álmot aludni, a krém már nem is szürke felkenéskor, hanem szinte azonnal szép bababőrt varázsol. Továbbra is csak nagyon vékonyan oszlatom el az arcomon. + Érdekesség: a pattanás utáni hegekre éjszakára teszek fel 1-1 pöttyöt és sokkal gyorsabban és szebben gyógyulnak. Sajnos a kialakulóban lévő pattanásokra semmilyen hatással nincs a fedésen túl, de a hegeket szépen kezeli.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 30.

gabiba

2018. szeptember 18.

Nem győztek meg a minták. Elsőre fura volt a színe, aztán felkenve írtó erős volt az illata is. Nem volt valami kellemes viselet és a nap végére totál bezsírosodott az arcom, ami nálam még nyáron is ritkaság.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 18.

yokkoa

2018. augusztus 27.

Ugh! Ez valami borzalom! Nem csalódtam még purito termékben, ebben viszont annál nagyobbat! #23as színből kaptam mintát: ez konkrétan szürke. Nekem sajnos egyáltalán nem idomult a bőrömhöz. De ami igazán elriasztott ettől a terméktől, és azonnal le is mostam az arcomról felkenés után, az két másik ok: 1) iszonyatosan csípte a szemem, pedig nem kentem bele, csak a szemkörnyékemről beleszivargott. 2) az orromon nem az, hogy átfénylett, hanem ahogy felkentem, fénylett. Tettem rá még egy réteget, fénylett, meg a harmadik után is. Úgyhogy hagytam a fenébe. Ha engem kérdeztek, legalább is kombinált bőrre, egyáltalán nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 27.

timilla

2018. május 22.

Mintákat kaptam egy rendelés mellé, 23-as és 27-es árnyalatokban. Amikor kibontottam őket, mindkettőnél megrémültem, pedig előtte már olvastam a termékről. :D A 23-as szürkés-lilás, de valóban idomult a nagyon világos, neutrális tónusú bőrömhöz, még a nyakamtól sem ütött el igazán, ami ritkaság. Nehezen eloszlatható BB krém, én ujjal és nedves blenderrel próbáltam, ez utóbbival könnyebb volt a munka, bár a fedés nyilván vékonyabb lett. Egyébként egy jó közepes fedést ad, nagyon szép bababőrt eredményezve, ahogy itt többen is írták. Az én kombi bőrömhöz tökéletes, nem fénylik nagyon és nem is emeli ki a száraz részeket, és estére sem csomósodott össze a kritikus pontokon. A 27-es a színen bukott el, ez nem sárga, hanem egyenesen narancssárga tónusú, a fél arcomra felvittem, de nevetségesen nézett ki, úh ezek sajnos mentek a kukába. A 23-as megrendelésén viszont gondolkodom, egyszerűen ilyen gyönyörű bőrképet alapozó nem ad, ráadásul elég komoly fényvédő is van benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 22.

Aprile

2018. április 16.

Kb. 4 hónapig elég volt a tubus. Az INCI-je szép, de a parfüm nem hiányzott bele, bár az illata nem volt rossz. Krémes, jól kenhető állaga van, könnyen terül, és szépen el is lehet oszlatni. A fedése nem túl erős, de BB krémektől ezt is nem is feltétlenül lehet elvárni, így komolyabb bőrhibákat nem tud elfedni, de nagyon szépen egységesítette a bőröm, és csinos, természetes hatást értem el vele. Rajtam csak minimális szürkés beütése volt, de a porpúder segített rajta. Ami még tetszett benne, hogy nem ülte meg a pórusaim, és még egy kis hidratálást is éreztem, ráadásul jó pár órán át szép maradt az arcomon. Külön öröm, hogy van benne fényvédő is, bár utóbbiból kémiai és fizikai is került bele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 16.

csill87

2018. április 14.

IMÁDOM! Már egy ideje nem használtam BB krémeket, ami hatalmas hiba volt! Már el is felejtettem, hogy ezek mennyire jó cuccok. Én ezt a 23-as árnyalatban vettem meg. Igaz nem vagyok hófehér, de kicsit sötétnek tűnik, de elég jól igazodik a bőrömhöz, meg amúgy is jön a nyár mostmár.
Na de a finishe! Annyira természetes a finishe, hogy még közelről sem látszik, hogy festék van az arcomon, és természetes bőr fénye van. Ráadásul tartós is, nem kopik le a nap végére. Azonnal 5 évvel fiatalabbnak tűnök tőle, minimum :D :D
Azt hiszem most egy ideig lemondok az alapozókról, nyárra legalábbis biztos!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 14.

Azt hiszem most egy ideig lemondok az alapozókról, nyárra legalábbis biztos!

tara95

2018. március 30.

A nagy sikerre való tekintettel már 3 árnyalatban kapható. 21: original, pinkes és szürkés, 23: bézses de még mindig fura szín és 27: ami bazi sárga. Na most közel 2 éve a szívem csücske annak ellenére, hogy a hideg sárgás bőrömre mindig kevernem kell valamivel. Szuper a fedése, ragyogóvá teszi a bőrt és megvan az a finis amit csak a csiganyál tud produkálni. Gyógyítja a bőrhibákat, hegeket, nagyon kevés elég belőle. Igazi bb amit semmi nem taszít le a trónról és nálam ez hatalmas szó. A nap végéig gyönyörű, egy mattító lapot azért be szoktam iktatni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 30.

Szappanka92

2018. február 16.

Mintát kaptam én is belőle. Az illata fura, de nagyon szép fedést ad. Kicsit szürkés, de kárpótol, hogy szinte baba arcom lesz tőle.
Jó érzés viselni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

Jó érzés viselni!

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Adenosine
Hidratálók: Butylene Glycol, Aluminum Hydroxide, Caprylyl Glycol, Glycerin
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.