Purito

Ár:   2400 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz, Kombinált
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Mila85, az összetevőket feltöltötte: turmeric, Módosítva: 2016. december 19.

Lelőhely:   online külföldről
Bőrtípus:   Száraz, Kombinált
Bőrprobléma:   Bőröregedés

All in one bb krém: fehérít, ránctalanít, meg véd a nap káros sugaraitól. Mentes 10 káros összetevőtől. Gyógyító csiga esszenciával, alkohol mentes.

bebuska94

2017. december 8.

Mintát próbáltam én is. Nekem egyáltalán nem hidratált, sőt még ki is emelte a száraz részeket és a ráncokba is beleült szépen. Nagyon szembetűnő az arcon, mint 1 alapozó.. Nekem a világos bőrömhöz túl sötét volt. Hogy pozitívat is mondjak róla, az illata tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 8.

aranypáva

2017. augusztus 15.

Mintát próbáltam. Jó kis termék, hidratál, ugyanolyan fedést biztosít mint az alapozó. Este is rajtam volt, egy fixáló púderrel még nyáron is rajtam maradt. Állaga kicsit olajos, az illata semleges. Nagyon kevés is elég belőle, takarékos lehet a nagy kiszerelés.
A bőrhöz egész jól idomul a felvitel után, de nekem az etude house primerjei nekem jobban beváltak, nem váltok erre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 15.

vador

2017. augusztus 14.

Tökéletes cucc nagyon világos bőrűeknek, akik nem a tisztességes bőrápolást akarják elbliccelni BB krémmel. Tartós, kényelmes viselet, fedése, fénye, mindene porcelánbabás hatást kelt, amiért odáig vagyok.
Ha nem várna elhasználásra egy Missha Signature BB, biztos megvenném a hidegebb évszakokra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 14.

Lexy00

2017. július 22.

Először mintát kaptam egy megrendelés mellé, majd úgy döntöttem kipróbálom a nagy kiszerelést.Több véleményben is azt olvastam, hogy felkenés után szürke és fakó lesz a bőr kinézete. Ezt én is tapasztalom, viszont nekem pár perc után szépen idomul és egységes bőrképet kapok. Minden esetben használom utána az Innisfree No-sebum púderét, mert enélkül nagyon fénylik az arcom ettől a bb krémtől. Elég jó a fedése, viszont a komolyabb bőrhibákat nem fedi el, ahhoz szükséges a korrektor. Nem okozott pattanásokat, inkább csökkenti a gyulladásokat. Meglehetősen gazdaságos, borsónyi mennyiség is elég belőle és egy tubus kb 4-5 hónapig tart. A hűvösebb időben a felkenése előtt a hyaluronos mizon krémet szoktam használni, mert azt tapasztaltam, hogy úgy könnyebben felvihető. A nyári hónapokban pedig a purito hyaluronos széruma fölé kenem. Összességében nagyon szeretem, mert gazdaságos, egységes bőrképet ad és bár van illata, engem nem zavar és nem okoz irritációt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 22.

szigabika

2017. május 27.

Egy mintát kaptam ebből a termékből és utána vettem meg a teljes kiszerelést. Szeretem, mert egységesíti az arcom, színben eddig nem nagyon találtam semmi mást ammi ennyire passzolt volna. A komolyabb bőrhibákat nem rejti el, de számomra elég a fedés amit nyújt. Nagyon kevés is elég belőle, ha már sokat használ az ember akkor nagyon meglátszik és maszkos hatású lesz. Az én bőröm alapból zsíros, uh nem ennek tudom be, hogy ezzel is az. Nekem nagyon bevállt a világos börömhöz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 27.

a12smuk

2017. május 23.

A szürke ötven árnyalata....

Próbál alkalmazkodni a bőr színéhez, de a sötétebb tónus sajnos kifog rajta. Egyébként jó kis krém lenne, de csak világos bőrön érdemes kísérletezni vele.
Én konkrétan kékes - szürke lettem tőle,mint akinél beütött egy akut keringési elégtelenség...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 23.

A szürke ötven árnyalata....

Csucsi08

2017. január 26.

Mintát kaptam belőle. Próbáltam már pár koreai BB krémet, és a mindennapokban is azt használok. De ez nekem nagyon nem jött be. Elég fehér bőrű vagyok, de nekem ez szürke, meg világos... továbbá, ha kicsit többet teszek fel, akkor elég maszk hatású. Illetve teljesen naptej illatú, emiatt sem tetszikl

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 26.

Fatyolfelho

2017. január 24.

A tökéletes koreai BB krém! Missha Perfect Cover 21-es színe is gyönyörű, de annak sajnos az illatát nem tudtam elviselni, így ez lett koreai javaslatra a második próbálkozásom és bár egy hajszálnyit sötétebb a 21-es árnyalatnál, de jobban fed, szebb a végeredmény és illata sincs. Nagyon tartós! Nem emeli ki a nagy pórusokat és a zsíros bőrt sem zsírosítja tovább. A végén átlátszó Kryolan áttetsző púderrel fedem. Amikor pedig hazaérve megmostam a kezem és az arcom, a krém hibátlanul az arcomon maradt utána is. Biztosan megrendelem nagy méretben! A hazai drogériákban csak meleg tónusra lehet alapozókat, korrektorokat és BB krémeket venni, minden túl sötét és rettenetesen sárga. Úgyhogy a koreai BB krém megváltás, végre életemben először nem sárgának nézek ki és imádom! Úgyhogy meleg tónusúak ne vegyék, nekik van elég választék a boltokban, de hideg tónusra ez kuriózum. 😊

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 24.

GNóri

2017. január 14.

Szintén csak minták alapján tudom véleményezni. Sajnos nekem nagyon nem tetszik. Túl nehéz, zsíros, túl sok, nehéz szétkenni a bőrön. Az arcon nagyon feltűnő, pedig a BB krémeknek pont nem az a lényege, hogy olyan legyen mint egy vakolatnyi alapozó. Csillog, kiemel mindent, amit nem kéne, a színe pedig konkrétan rémisztő. Fehér bőrűeknek jó lehet, de a sötétebb bőrű, meleg tónusú lányok kerüljék nagy ívben, hacsak nem akarnak elszürkült vízihullának kinézni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 14.

Virvatuli

2016. november 21.

Mintát kaptam a C-vitaminos szérum mellé. Tényleg vigyázni kell a mennyiséggel, mert túl vastag rétegben minden egyenetlenséget és apró ráncocskát kiemel (amiknek eddig a létezéséről sem tudtam). Mértékkel használva viszont gyönyörűen egységesíti a bőrképet. Felvitelkor szürke, de pillanatok alatt hozzáidomul az arcszínemhez. Azt viszont nem szeretem benne, hogy fénylik, ezért még át szoktam menni rajta a Clinique púderemmel. Így nem lesz se matt, se fényes, hanem nagyon természetes. Még gondolkodom rajta, hogy megvegyem-e a teljes kiszerelést, nagyon jó kis termék, de azért nem tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 21.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Adenosine
Hidratálók: Butylene Glycol, Aluminum Hydroxide, Caprylyl Glycol, Glycerin
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.