Purito

Ár:   2400 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz, Kombinált
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Mila85, az összetevőket feltöltötte: turmeric, Módosítva: 2016. december 19.

Lelőhely:   online külföldről
Bőrtípus:   Száraz, Kombinált
Bőrprobléma:   Bőröregedés

All in one bb krém: fehérít, ránctalanít, meg véd a nap káros sugaraitól. Mentes 10 káros összetevőtől. Gyógyító csiga esszenciával, alkohol mentes.

vulpemania

2016. november 3.

Pont egy koreai bb krém rendelésemhez kaptam ebből egy mintát és tátott szájjal álltam előtte, hogy jobb az állaga, mint amit konkrétan rendeltem. Nagyon szuper a fedése, nem kell sok belőle, mert akkor lehet maszkos hatást elérni. Télre tökéletes darab egy olyan fehér bőrűnek mint én. Nem sárga. Hideg tónusú alapozó, de természetes hatást lehet vele elérni. A meleg bőrszínű lányoknak nem ajánlom. Egyébként valamennyire hidratál is , nem szárad teljesen mattra, ilyen egészséges csillogás marad az arcomon, nem ül bele a ráncokba. Nekem kombinált bőröm van, de nagyon könnyű viselet szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 3.

drica

2016. október 31.

Egy mintát kaptam belőle. Éles helyzetekben vetettem be, kb 4x tudtam használni. Igazán jól fed, nagyon jó sminkalapot biztosít. Felvitel után az első pár perc valóban ijesztő, mert elég szürkés, de utána nagyon szép finisht ad. Szívesen megvenném hosszútávú használatra is... még gondolkozom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 31.

szilvi542

2016. október 25.

Egy mintát kaptam belőle és már kb. 4x használtam és még mindig van belőle. Little goes a long way. Pont illik a fehér a bőrömhöz és nem emeli ki a száraz részeket. Gondolkodom a teljes termék megvásárlásán :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 25.

dzsanki

2016. szeptember 28.

Kaptam 5 db mintát, ami kb másfél hónapig elég nekem. Nem használok BB krémet és alapozót, de ha már kaptam, most elhasználgatom őket. Közepes fedése van, enyhe bőrproblémákkal tökéletes bőrt eredményez, nem szürkés az arcomon, hanem nagyon természetes bőrszínt eredményez. Az állaga pont megfelelő, szépen el lehet oszlatni, kevés kell belőle. Nem zsírosít, de vegyes bőr esetén T-zónára mindenképpen kell mattosítás. Lemosni könnyű olajos lemosóval, vagy micellás vízzel. Nem ül bele a kisebb ráncokba, nem szárítja a szemkörnyéket. Az ára elég jó, úgyhogy aki használ BB krémet, annak ajánlom, de a szín végett először minta formájában kell kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 28.

Dianne

2016. szeptember 15.

Egy pici tasakot kaptam rendelés mellé, de gondolkodom hogy megrendelem. Használat előtt látva az itteni véleményeket, hogy szürkés, nem mertem semilyen alkalomra felkenni, ezért csak itthonra használtam. Nekem tetszik a színe, alkalmazkodik a bőrömhöz, de nekem sárgásabb árnyalatú egyébként is, tehát rózsaszíneseknek nem ajánlom, mert akkor lehetséges, hogy tényleg szürkés lesz felkenve. Szépek az összetevői, niacinamid,allatoin a pattanásos bőrre nagyon jók és még csiga nyálka is van benne....engem meggyőzött! Kevésbé zsírosodik a bőröm, jól fed!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 15.

WorkingClassGirl

2016. július 21.

Néhány tasakot kaptam egy rendelés mellé.
Tényleg elég jó a fedése, jobb, mint néhány alapozónak, meg is lepődtem, eddig nem használtam rendes koreai bb-t, de úgy tűnik, hiba volt :)
Könnyen lesz maszkos, ill. rajtam nem túl tartós, de le nem púderezném, mert imádom a finishét. Télen lehet megpróbálom újra.
A fura, rajtam kicsit sötét színe miatt nem hiszem, hogy megveszem, de meghozta a kedvem a bb-khez. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 21.

Néhány tasakot kaptam egy rendelés mellé.

Beni1234

2016. július 21.

Nagyon jó BB! Persze, hogy maszk hatású, ha egy kilót magára ken valaki.... Egy kis minta kb egy hétre elég. Vékonyan kell eldolgozni, ha valahol kell plusz fedél, akkor inkább rétegezve építgetni. Eleinte szürkés, de aztán oxidálódik, és kifejezetten szép, egészséges, természetes hatást eredményez, amely az én vegyes, de amúgy érettebb bőrömön estig kitart. 3w clinic púdert teszek rá T zónában, de az nekem mindenhez kell, mert utálom ha fénylik az orrom... Szerintem jobban fed mint a missha signature vagy missha perfection, és nem érzékeny rá a bőröm, ami nálam nagy szám.
Ja, és primer nélkül is szebb, mint sok más BB vagy alapozó.
Pórusokat nem emeli ki, nem ül bele a ráncokba. Klassz kis cucc!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 21.

Ja, és primer nélkül is szebb, mint sok más BB vagy alapozó.
Pórusokat nem emeli ki, nem ül bele a ráncokba. Klassz kis cucc!!!!

szaboszilvia28

2016. július 15.

Ebay rendelés mellé kaptam ebből több mintacsomagot, hát másnap reggel ki is próbáltam. TE JÓ ÉG! Ettől szürke lettem!!! Nem spóroltam vele ráadásul, csak úgy érzésre magamra kentem! :D
Kikerekedett szemmel néztem, hogy hát ez meg mi?! Hozzáteszem hogy már április óta lent lakunk a Balatonon, úgyhogy jócskán napbarnított színem van, ehhez ez a szürke maszkkal úgy néztem ki mint valami zombi egy forgatásról...

Viszont tartós is... Kétféle lemosóval meg vízzel is alig tudtam nagyjából leszedni, lepergett rólam a víz mint valami viaszbáburól! Egész nap aztán egy enyhe maszkszerű hatását tapasztaltam.

A következő tasakokkal óvatosabb leszek, mert még most is röhögök magamon miközben írok...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 15.

ViviAnne

2016. április 23.

Mintám van belőle, hasonlóan szürkés színű, mint a Missha Perfect Cover BB-nek. Fedése közepesen erős, különösebben nem emelte ki a száraz részeket, viszont a nap végére elfáradt az arcomon, átfénylett és maszkos hatása lett. A mintát elhasználom, de megvenni nagy kiszerelésben nem fogom, így továbbra is keresem az igazit. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 23.

rebad

2016. április 18.

Imáádom :D Nekem ősztől tavaszig kissé rózsaszínesebb árnyalatú világos bőröm van, de annyira, hogy a koreai bb krémek legvilágosabb árnyalata is sárga rajta. Én mintát kaptam ebből a kis csodaszertől és oda meg vissza voltam tőle :D nekem száraz mitesszeres bőröm van, és ez a bb tökéletesen elfedte a pórusaimat, és egész nap hidratált. Eddig (a fűtés miatt) már pár óra után húzódni kezdett az arcom de amikor múltkor felraktam ezt nem is éreztem, hogy az arcomon van
Ajánlani tudom ^^

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 18.

Ajánlani tudom ^^

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Adenosine
Hidratálók: Butylene Glycol, Aluminum Hydroxide, Caprylyl Glycol, Glycerin
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.