Purito

Ár:   2400 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz, Kombinált
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Mila85, az összetevőket feltöltötte: turmeric, Módosítva: 2016. december 19.

Lelőhely:   online külföldről
Bőrtípus:   Száraz, Kombinált
Bőrprobléma:   Bőröregedés

All in one bb krém: fehérít, ránctalanít, meg véd a nap káros sugaraitól. Mentes 10 káros összetevőtől. Gyógyító csiga esszenciával, alkohol mentes.

Dézi

2016. április 2.

Nekem abszolút nem jött be :( A színe nagyon szürkés, úgy nézek ki vele, mint egy zombi. Nagyon vastagon megül az arcomon, minden egyes száraz részt kiemel, viszont emellett úgy elzsírosítja a bőröm, mintha belefejeltem volna egy zsírosbödönbe.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 2.

Parlandorka

2016. március 24.

Eleve nem vagyok egy nagy BB-krém fan. Szerintem az én arcomra nem nyújtanak elegendő fedést, ezért jó ideje nem próbálkoztam már velük. Viszont most itt volt ez a kis tasak, hát, gondoltam, egye fene, lássuk, mit tud. (A dologhoz hozzá tartozik, hogy nem a legjobbkor álltam neki kísérletezni, mivel nemrég tönkrement a kabuki ecsetem, és most egy lapos alapozóecsettel próbálom reggelente összemázolni a képem.)
Hát, jelentem, ez a krém pontosan azt nyújtotta, amit érettebb bőrön el lehet várni egy BB-krémtől: közepesen fed, és a ráncokkal nem tud mit kezdeni. Ráadásul tényleg van egy nagyon fura, szürkés színe, amit én a benne lévő csiganyálka-tartalomnak tulajdonítottam, ahogy azt is, hogy a többi hasonló krémhez képest az állaga sűrűbb és ragacsosabb.
Így önmagában jó adag púdert kellett rápamacsolnom, hogy újra Dorka-színem legyen.
Viszont ha több időm lett volna próbálkozni (és ha lenne egy tisztességes ecsetem hozzá), akkor szerintem nagyon jó sminkalap válhatott volna belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 24.

lydiadeathtrance

2016. március 5.

Mintát próbáltam, de a színe tényleg érdekes. Elég világos és inkább rózsaszínes alaptónusú bőrre passzol szerintem. Egyébként jól fed már kis mennyiségben is és az illata is kellemes. Különbözőképpen viselkedik a bőrön, attól függően, hogy milyen krémet használ alatta az ember, így nem árt kicsit kísérletezni vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 5.

babyface

2016. január 16.

ebay-es rendeléshez kaptam ajándékba, először nyáron használtam mondanom sem kell nagy hiba volt, de akkor, ott, azonnal szükségem volt valami fényvédőre és hát ez a kis mintácska jutott a kezembe először. a színe RÉMISZTŐ, szürke, képzelhetitek, hogy az amúgy már lesült bőrömmel semmit nem tudott kezdeni szegény, ráadásul én hülye egy egész tasaknyit megpróbáltam a fejemre rakni úgy néztem ki mint egy gyerek aki először akarja bevakolni magát anyuci alapozójával, aminek még csak köze sincs az arca természetes színéhez. :D aztán valahogy elfeledkeztem róla, pedig még meg is jegyeztem magamban, hogy majd jól lehúzom itt. valahogy úgy esett, hogy megint kaptam egyet ajándékba és ma semmi kedvem nem volt sminkelni, de mivel AHA-ztam este muszáj volt egy kis fényvédő. nagyon keveset vittem fel, de a színe most is elborzasztott ahogy felapplikáltam, hidratálót már nem kentem alá, tonik után egyből őt használtam, hadd szóljon... nagy meglepetésemre a téli sápadt bőrkémmel tökéletes összhangba került, remekül igazodott a bőrömhöz, pórusokat is szépen elfedte, azért egy emberibb színű púder nem árt hozzá a hétköznapokban, hogy kiegyensúlyozd a sápadtságot, de nekem púder nélkül is tetszett a végeredmény a bőröm szinte ragyogott! esélyes, hogy kövi télen rendelek belőle egy teljeset!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 16.

artdeco

2015. október 8.

Mintát kaptam belőle, szerencsére. Gyönyörűen fed, nem szárít, a ráncokat nem hozza előtérbe, hanem elrejti. Szépen táplálja a bőröm, olyan, mintha nem is lenne az arcomon. Csak a színe katasztrofális nekem: szürke. Biztos lehetne valamivel javítani rajta, de akkor már inkább egy másik BB krém. Tudtommal nem gyártanak több színárnyalatban, kár érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 8.

Sofi

2015. október 5.

Mintát kaptam belőle a rendelésemhez, de szerintem rendes kiszerelésben is meg fogom rendelni. Teljes mértékben csatlakozom az előttem szólóhóz, ez egy nagyon szuper BB krém. Ebayes beauty blender koppintással dolgoztam el, nagyon szép bőrképet adott. Azt hiszem ez az első BB krém ami egyáltalán nem emelte ki az arcom száraz részeit, tényleg tökéletesen a bőrömbe simult. Max factor púderrel azért 3-4 óra után minimálisan átfénylik, de egyáltalán nem vészes. Mivel én csak mintát próbáltam ezért a jótékony hatásairól sajnos nem tudok nyilatkozni, de az biztos, hogy egy szuper BB krém, ráadásul nagyon megéri az árat.

Én is egyedül a színbe tudok belekötni, elég szürkés, ami sápaszt rendesen, szóval érdemes egy kicsit melegebb színű púdert használni vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 5.

Mila85

2015. május 19.

Nagyon megszerettem ezt a bb krémet. Évek óta csak a missha PC-t nyomatom, az én vízhiányos kissé itt ott pigmentált arcomra az bevált eléggé. Erről a krémről az ohmybrush oldalon olvastam Vikinél. Örülök hogy egyből megvettem a bejegyzése után egész kiszerelésben.
Eleinte nem annyira voltam elájulva tőle, mert egyből láttam hogy a szín na az pont nem lesz jó, kissé sápaszt. De ezt szuperül ki tudom küszöbölni a Fit me korrektorom 10-es árnyalatával, azzal pöttyintek az arcomra és együtt dolgozom be őket a bőrbe, így tökéletes lesz szín. Plusz eleinte vszínű kissé sokat vittem fel (igen, ezt gyakran elkövetem), és nagyon kifénylett, nehéz érzése lett, stb. Aztán elkezdtem vékonyabban felaplikálni, illetve lightos emulzió szerű 50 faktoros fényvédőt kenek alá. Ez a bb önmagában is szuperül hidratál, táplál, szóval ha nem fényvédőznék, magában lenne a legjobb felkenni (kézzel, eldolgozó masszírozó mozdulatokkal).
Nagyon szép bőrfénye van (szerintem olyan mint a fit me korrektoré, az alapozót nem ismerem), kissé kifényesedik/het majd a nap folyamán, de nem tocsogósan, de ez nagyon függ attól, hogy mit kenek alá.
A fedés nagyon nagyon jó, kb mint a missha PC, de még talán jobb. Az illata enyhe, finom, kellemes, szeretem.
És sokkal jobb a gyógyhatása mint a misshának, tényleg hamarabb gyógyulnak piros foltok, a pigmentálódásra is jó hatása van. Annyira szeretem, hogy amikor itthon vagyok napközben is rákenem a fényvédővel bekent arcomra, hogy gyógyítson, szépítsen. Szem körül is szuper, nekem kissé a nevető ráncba száj mellett beül de nem zavaróan, vagy erősen.
Egyedül tényleg az árnyalatba tudnék bele kötni, mert kissé sápadt arcot is tud csinálni, de mire valók a pirosítók?:)
Tartósság: hát ez is függ attól, hogy mit kenek alá, illetve mennyire tapizom az arcom...az innisfree no sebum mineral púderrel sokáig matt is marad és meg se moccan, de azért du 2-3 fele (ha reggel 7kor kenem fel), kicsit megkopik. Én nem használok alá primert egyébként.
Még a kis tökéletlenségeivel is jónak tartom, mert olyan puha bársonyos lesz a bőröm tőle, természetes, nem ragacsos, és hogy szebb vagyok tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 19.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Adenosine
Hidratálók: Butylene Glycol, Aluminum Hydroxide, Caprylyl Glycol, Glycerin
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.