Eucerin

Ár:   5990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Spengi, Módosítva: 2011. május 9.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Az érzékeny, száraz arcbőr mindennapi ránctalanító ápolására ajánlott.

Ár: 4500 Ft , Eladó: krstfstgl
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest/Veszprém/Balatonfüred, fizetés: személyes átvétel

isetev

2013. március 25.

Nagyon szupi krém, én a szemránckrémével együtt használom. Az is nagyon jó. De visszatérve a krémre, nagyon hamar felszívódik,nem fénylik,nem irritál.Szinte érzem,ahogy feszesíti az arcom.Ja és imádom az illatát,olyan vajas, biztos a benne lévő sheavajtól.
Egyébként az itt feltöltött INCI lista nem helyes, mert például nincsen benne paraben, sem DMDM Hydantoin.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 25.

uaim

2012. január 20.

Régen használtam, nekem semmivel nem volt különb mint drogériás krémek, ára borsosabb és hidratál is de nekem semmit nem igazán csinált a bőrömmel, nem venném újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. január 20.

chris2007

2010. október 25.

Érzékeny bőrre is

Sokáig kerestem krémeket, az eucerin nagyon jó az érzékeny problémás bőrre, több típust kipróbáltam, a Q10 nagyon jól ápol de nem lettem ráncatalanabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2010. október 25.

Érzékeny bőrre is

Spengi

2010. augusztus 19.

Nagyon bejött

Reggelente használom. Hosszú távon simítja, hidratálja a bőrt. Frissnek és üdének látszik az arcom, télen sem szárad ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2010. augusztus 19.

Nagyon bejött

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ubiquinone, Magnesium Ascorbyl Phosphate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Biosaccharide Gum-1
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Biotin

Kókuszolajból előállított bőrpuhító (emollient) szer. Könnyen kenhető.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Bőrpuhító (emollient) és sűrítő anyag.

Zsírsavak keveréke, melyet emulgeálószerként, bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó anyagként használnak.

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.