Balea

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: margo, Módosítva: 2017. július 19.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Yubiri

2019. november 13.

Karácsonyi adventi kalendáriumban volt egy mini kiszerelés, ezt használtam éjszakára, az illata tetszett. Zsíros krém, a ránctalanításon semmit sem segített, nekem ez kevés.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 13.

Ophelia

2019. július 8.

Ez rettenetes számomra. Korábban egy másik balea éjszakai krémet használtam, de legutóbb szomorúan tapasztaltam hogy helye se volt a polcon a boltban, ezt vettem helyette. Soha nem láttam még ilyen nehéz, zsíros, elkenhetetlen krémet, ehhez képest a margarin a hűtőben, vagy a brutál szarvasfaggyú sarokkrémem egy light géles valami. :'D borzalmas érzés volt az arcomon, csak azért nem mostam le, mert bíztam abban hogy reggelre bababőröm lesz, de még ez sem jött be. Elhasználom a könyökömre, vagy kidobom, még nem döntöttem el, de az arcom közelébe mégegyszer nem jön, az tuti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 8.

babszem81

2019. május 12.

Imádom! Csak a mini kiszerelését használom évek óta és odáig vagyok tőle. A bőröm imádja, feltölti, bár alapban szép és hibátlan, de még így is rá tud dobni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 12.

Nagynoemi13

2019. február 3.

A legkisebb kiszerelést vettem meg, kipróbálása,de biztosan megveszem a nagyobb kiszerelest is. Mikor az arcomra kentem elég zsíros hatása volt, de reggelre kisimultabb és puhább volt a bőröm. Aki a zsirosabb bortipusba tartozik ,annak nem ajánlom. Könnyen elkenhető , nem kell belőle sok , az illata kellemes. Érzékeny , hamar kipiroslodo borom van , de engem egyáltalán nem irritalt. A teli időszakban használom, hogy nyáron esetleg jobban zsírositana abban meg nincs tapasztalatom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 3.

AdriennBernadett

2019. január 11.

Szerencsére csak a kis kiszerelést vettem meg. Rendkívül zsíros be sem szívódik rendesen. Ráadásul reggelre olyan, mintha be sem kentem volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 11.

KittyMitty

2018. november 5.

5 ml-es kiszerelést vettem meg sorban álláskor bámészkodva, háromszor használtam eddig. Első baleás krémem, ugyanis valamiért tartok a márkától mert az egyik samponjuk és az egyik tusfürdőjük is okozott már hónapokig tartó ekcémát, de nem tudtam egyértelműen rájuk fogni, csak gyanítom. Óvatosan kezdtem ezzel a krémmel is, megvétel után csak a kezemre kentem egy kicsit, mielőtt az arcomra ment volna. Nem irritált, úgyhogy már három napja bátorkodom ezt használni. Zsíros, masszív krém, az illata nekem nagyon erős, picit mintha még csípné is az orcáim. Reggelre majdnem ugyanannyi marad az arcomon, mint felkenéskor, pedig nedves kézzel percekig masszírozom. Reggel viszont szép, kisimult az arcom. Ránctalanító hatásáról nem tudok nyilatkozni, megelőzés céljából vettem. Összességében használtam már sokkal jobb krémet, viszont árban nem vészes, és a csípő érzésen kívül más gondot nem okozott. Kipróbáltam, de szerintem abba is hagyom, még mielőtt az a kis égő érzés durvábban jelentkezik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 5.

Nicu

2018. október 26.

2 utazó kiszerelés után bátorkodtam megvenni a nagyot. Zsírosodásra hajlamos bőröm pikk-pakk beszippantotta, minimálisan volt fényes a bőröm. Nagyon jól hidratál, kellemes az illata. Nem irritálja az érzékeny bőröm, pattanásokat sem okozott. Ránctalanítást nem nagyon vettem észre, de szépen hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 26.

Juju93

2018. szeptember 20.

Alapvetően rettentő zsíros bőröm van, aminek köszönhetően nem is nagyon rámcosodok, de ettől a krémtől tökéletesen puha lesz reggelre.

Mattításként napkőzben feketeszappant használok így nem kell aggódnom, hogy egésznap csillogni fog az arcom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 20.

VictoryFord

2018. augusztus 1.

30 éves elmúltam így gondoltam már ideje megelőző csapást mérni a ráncokra,hát keresem a megfelelő krémet. Szeretem a Balea termékeket így gondoltam kipróbálom. Csak a mini kiszerelést vettem meg és milyen szerencse! Tényleg nagyon zsíros krém,annyira,hogy be sem szívódott. Sűrű,zsíros krém. Esetleg akinek extra száraz bőre van talán beválik. Ránctalanító hatásáról nem tudok nyilatkozni.
Update: az eredeti 1 csillagomat fel kell emelnem 3-ra. Igaz,hogy zsíros és az én bőröm nem szívja be teljesen de reggelre még így is mintha kivasaltak volna. Sima és szuperpuha volt a bőröm. Most egyébként is nagyon páras meleg van de télen is kíváncsi leszek a hatására!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

zsazsa9

2018. július 8.

Szerencsére csak a mini tégelyt vettem meg. Még ezt se használtam el, hanem a felét kidobtam...
Eszméletlen zsíros lett tőle a bőröm. Nem csak reggelre, de tisztítás, és sminkelés után napközben is sokkal-sokkal hamarabb fényesedik át a sminkem, mint más arckrémmel.
Állagra sűrű, de megfelelő mennyiséget használva egyébként jól kenhető, és szépen beszívódik a bőrbe. Illata nem jelentős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 8.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ubiquinone, Ascorbyl Tetraisopalmitate, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol, Alanine
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Fructose, Glucose, Sucrose, Urea, Alanine, Glutamic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Ascorbyl Tetraisopalmitate, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Alanine a I h

A CosIng besorolása szerint emollient. Egy 2006-os tanulmány szerint  ez az összetevő fokozza  a vér áramlását.