Balea

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: margo, Módosítva: 2017. július 19.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Kremi23

2018. július 5.

Egyszer próbáltam, nekem nagyon zsíros, elteszem télire, biztos jó szolgálatot fog tenni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 5.

Linuxo

2018. május 22.

Szerencsére csak a kis 5 ml-es kiszerelést vettem meg belőle. Zsíros bőrű embereknek szerintem nem fog beválni, mert túl sok. Kizárólag téli hónapokban tudtam használni, amikor szétfújta az arcomat a szél. Ráctalanító hatását nem éreztem. Szemkörnyékre véletlenül se kenje senki, mert őrült módobon tud csípni, egyébként ez rá is van írva a dobozára, hogy oda ne kerüljön.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 22.

Dudida

2018. március 31.

Nem szivodik fel pedig nagyon szaraz borom van. Meg reggel is zsiros tole az arcom. Kellemetlen allag es illat. Nagy csalodas.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 31.

coffeegirl

2018. február 21.

Jajj, dehogy ránctalanít :DDD Innentől kezdve meg mindegy milyen állag-illat..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 21.

Jajj, dehogy ránctalanít :DDD Innentől kezdve meg mindegy milyen állag-illat..

bgabryellla

2017. november 4.

Nagy szerencsémre csak a kis kiszerelést vettem meg; ez a krém nagyon rossz. Rettenetesen sűrű, zsíros krém, ami tele van nyomatva parfümmel és nagyon nagyon lassan szívódik be.. ezt a pár 100 forintot is pénzkidobásnak érzem érte.. Akinek érzékeny a bőre szerintem nem érdemes próbálkozni vele..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 4.

Alaina12

2017. szeptember 21.

Szintén a kis 5 ml-es kiszerelést vettem. Az illata engem nem zavart, az állaga viszont tényleg elég masszív. :D kicsit nehezebben eldolgozható, bár én ezt megbocsájtom neki, ugyanis első éjszaka után azt tapasztaltam, hogy nem zsírosodott be reggelre annyira a homlokom stb, mint eddig. Érzetre puhább a bőröm, mást egyelőre nem látok. Ránctalanító hatásáról nem tudok beszámolni, megelőzésre vettem. Az ára egészen jó, az összetevők pedig szépek. De várjuk ki a végét. :)
Update nemsokára :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

Update nemsokára :)

nikiii.*

2017. szeptember 14.

Nagyon szeretem a Balea arckrémeit, ebben azonban csalódnom kellett. Általában normál bőröm van, most kicsit szárazabb, mindenesetre egyik krémemmel sem jártam még úgy, hogy bár éjszakai, annyira bezsírosítja az arcomat, hogy reggel be kell púdereznem az egész arcomat, és pár óra múlva kezdhetem elölről. Nagyon sokféle olajat használok/használtam már az arcomra, így van összehasonlítási alap, de ez olyan érzés, mintha ragadós kacsazsírt kennék a bőrömre. Kis mennyiséget sem akar beszívni -- használok rózsavizet, így próbáltam rózsavizes arcon, de így sem működött. Nagyon sajnálom. Megtartom a brutál téli hónapokra, mert a hámlós részekre egy négyzetcentiméteres területekre talán jó lesz, és kenegetem esténként a húzódó kézfejemre, mert kidobni sajnálom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

googles

2017. augusztus 26.

Valami regebbi baleas krem miatt, ami anno nem valt be, az illata irant eros ellenszenvet erzek sajnos.

Ettol viszont eltekintek, mert mar egy hasznalat utan is rendbeszedte a kicsit kiszaradt es rancossa valt homlokom. Amugy nem rancos, de a nyar, az elet most kikeszitette. Ez a krem pedig a jelek szerint kivaloan bevaltja az igereteit. Szoval ajanlom. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 26.

AstraNauta

2017. május 1.

Évek óta kicsit hámlik a bőröm a halántékomnál. Minimális, úgyhogy eddig nem foglalkoztam vele. Most viszont egy hete jobban hámlik. A dm pénztárnál volt kitéve 5ml-es változat, úgyhogy gondoltam kipróbálom az éjszakait, ami feltételezem zsírosabb. Nekem bevált. Már rögtön az első használat után úgy keltem fel, hogy nem hámlott a bőröm. Nappalra is ezt használom, bár nyáron nem tudom mi lesz... Az állaga katasztrófa, sűrű és alig kenhető, de rájöttem, hogy tele kell pöttyőzni vele az arcot, és azt finoman bele ütögetni. Újra fogom venni, most már a nagy testvérét.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 1.

Tavszel

2017. február 10.

Nekem is a kis kiszerelés van meg, elsőre nagy szerelem volt, meg is nyugodtam, hogy megtaláltam az ideális éjszakai krémet (főleg, hogy nappalit nem is használok). Az elsőt elhasználtam és újra is vettem, de most azt látom, hogy elég sok pattanásom lett és csak erre tudok gondolni, mert más új nincs most az arcápolásomban. Az állaga tényleg sűrű, de az nekem nem gond, kis vízzel könnyen felkenhető. Most azzal próbálkozom, hogy nem használom minden este, csak pár naponta, eddig úgy tűnik így beválik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 10.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ubiquinone, Ascorbyl Tetraisopalmitate, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol, Alanine
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Fructose, Glucose, Sucrose, Urea, Alanine, Glutamic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Ascorbyl Tetraisopalmitate, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Alanine a I h

A CosIng besorolása szerint emollient. Egy 2006-os tanulmány szerint  ez az összetevő fokozza  a vér áramlását.