Balea

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: margo, Módosítva: 2017. július 19.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

levendulalány

2017. január 27.

Én is a kis tégely elhasználása után vettem meg a rendes kiszerelést. Az biztos, hogy egy nagyon sűrű krém, nagyon sokára fog csak elfogyni. Kevés kell belőle, azt is nedves bőrre viszem fel. Nem valószínű, hogy éjszakai krémnek ezt újra veszem. Egyébként szerintem a kicsike tégelyben, ami még az adventi naptárban volt, nem is ez a krém van, de az sokkal jobb volt. Ez túl nehéz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 27.

allebag2

2017. január 16.

Éjszakai használat mellett tényleg pattanásokat okoz, de mondjuk ez érthető, hiszen alvás közben méregtelenít a szervezet, és nem jó ilyen sűrű krémekkel eltömíteni a pórusokat. Viszont téli hidegben jó kis nappali krémként funkcionál. Nem szárad ki az arcbőr a legbrutálisabb hidegben sem, és mivel kellően zsíros, masszív állagú, nem is fagy az arcra. Ha nappaliként lenne feltüntetve, akkor kapna egy 4-est, így viszont csak jóindulattal 3 csillagos, hiszen éjszakára használni nem célszerű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 16.

szivecske

2016. október 21.

Szépen hidratál reggelre az tény, de annyira sűrű és nehéz a felvitele, hogy amiatt nem egy kényelmes darab. Illata szolid... még nem annyira az én bőrömre való, kis kiszerelést vettem utazáshoz belőle, de az, hogy az én bőröm koromból adódóan még nem kompatibilis vele, erről nem a krém tehet. Kicsit lehetne azért lágyabb

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 21.

borb.biaa

2016. szeptember 23.

Update: pattanásokat okozott (biztos ő a bűnös, mert ez az egyetlen új termék, amit használok), szóval ez így egy nagy nem.

Elsőre én is nagyon utáltam, mert annyira sűrű az állaga, hogy nem tudtam eloszlatni az arcomon, meg én alapból a könnyedebb krémeket szeretem. Viszont már rájöttem a használatára, nem tudom, ki hogy alkalmazza, de ha egy picit nedves bőrre viszem fel, akkor nagyon könnyen eloszlatható, illetve könnyebben beszívódik, és nagyon szuperül hidratál. Az ajkam és az orrom környékén gyakran előfordulnak szárazabb részek, viszont amióta ezt használom, azóta nem találkoztam ilyennel. Az illatát is szeretem, szerintem kellemes. Nem tudom, hogy újraveszem-e, valószínűleg kipróbálok más krémeket is, de ettől függetlenül szerintem éjszakai hidratálónak jó, bár örülnék, ha egy kicsit könnyedebb lenne, de így is használható.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 23.

jituszka

2016. szeptember 6.

Sajnos nem vált be. Bár száraz az arcbőröm, miután rákentem az arcomra, még órák múlva is csillogott, mintha egyáltalán nem szívódott volna be. Még reggel is zsíros volt az arcom, ami lejött, az a kispárnámnak köszönhető. Lábkrémnek használom, arra (zoknival kombinálva) tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 6.

Kodi

2016. augusztus 27.

A kis 10 mls mintaterméket szerettem, és ezért megvettem a nagy tégelyt. Hiba volt, szerintem nem ugyanaz a kettő, vagy nem ugyanazon a gyártósoron gyártják. Az illata kellemes, de ahogy kenem szét az arcon valami benzines illat szabadul fel. Már arra is gondoltam, hogy talán megromlott, de a szavatosság szerint jónak kellene lennie. Botrányos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 27.

Kisu

2016. augusztus 19.

Egyelőre 4 csillagot adok neki,aztán meglátjuk,mit tud,mire elhasználom a kis kiszerelést.
Amit két-három használat után tapasztaltam az, hogy kellemes az illata,kevés is elég belőle,mert borzasztó sűrű, kicsit nehezen is szívódik fel,de éjszaka van rá ideje Reggelre puha a bőröm,nem lesz tőle zsíros,bár nagyon enhyén még érezni,hogy maradt gy kevés krém rajtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 19.

Sunchi

2016. július 7.

Az 5ml -st vettem meg mert kell valami pici simitás ! Nem is rossz igy elsőre kb 20 perc alatt szívta be a bőröm nehéz eloszlatni de ez nem baj :) fincsi puha bőröm lett majd update

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 7.

kocsan98

2016. május 29.

Átlagosnak mondanám, az elején bevált, de aztán nagyon kiszáradt a szemem körül valamiért. Erre sajnos nem használt és még csípte is a szemem úgyhogy legközelebb mással próbálkozom, szerencsére csak s kis 5ml-s kiszerelést vettem meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 29.

bogca93

2016. május 27.

Kis, 5 ml-s minta terméket vettem belőle. Semmi szükségem sincs ránctalanításra, de 270 forintért gondolom kipróbálom. Tényleg zsíros, sűrű krém, nehezen tudom eloszlatni az arcomon, de éjszakára szoktam szeretni az ilyesmit. Eddig nagyon bevált. Reggelre friss, üde arccal ébredek és mintha feszesebb is lenne a bőröm valamivel. Nem hagy zsíros érzetet, mindent beszívott a bőröm. Ennyi pénzért nagyon jó kis termék, ha a minta elfogy és nem tömíti el a pórusaimat ez idő alatt, akkor megveszem a teljes kiszerelését :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 27.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ubiquinone, Ascorbyl Tetraisopalmitate, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol, Alanine
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Fructose, Glucose, Sucrose, Urea, Alanine, Glutamic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Ascorbyl Tetraisopalmitate, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Alanine a I h

Aszparaginsav. Aminosav, mely nagy mennyiségben megtalálható a növényi és állati fehérjében. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, haj- ás bőrkondícionáló.

Aminosav, melyet a búzában található gluténből állítanak elő. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hajkondícionáló. Paula Begoun szerint nincsen olyan kutatás, ami alátámasztja, hogy a glutaminsavnak a bőrön alkalmazva bármilyen hatása lenne.

A CosIng besorolása szerint emollient. Egy 2006-os tanulmány szerint  ez az összetevő fokozza  a vér áramlását.