Balea

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: margo, Módosítva: 2017. július 19.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

lviaeszter

2015. március 25.

Sokáig vacilláltam, hogy milyen/melyik márka ránctalanító krémjét vegyem meg. Éjszakait kerestem, mivel azért nem vagyok 120 éves, sem 19, de a 26-nál már kopogtatok, ezért úgy gondoltam, megelőzésnek az alvás közbeni regenerálódás pont megfelel. Az ára 1200 ft, első használat után úgy érzem, hogy megérte. Az illata lágy, kellemes, nem tolakodó, felkenés után elpárolog. Zsírosnak zsíros, kicsit zavart is, de mivel gyorsan elaludtam ezért nem foglalkoztam vele.

Az arcom reggel kipihentebb, kisimultabb. A bőrömmel alapjáraton nincsen nagy gond, csak mitesszereim vannak, szóval radikális változást ez a krém sem okozott, mindazonáltal úgy gondolom, hogy ebben az árkategóriában teszi a dolgát. Nekem főként a száj vonali ráncok vannak meg, ezeket szeretném halványítani.

Majd meglátjuk, mi lesz 1-2 hét múlva, addig is 4* (csak is azért, mert el volt törve a kupakja - valószínűleg szállítás közben, de kicsit rontott az örömömön.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 25.

nutooka

2015. február 27.

Nekem eléggé bejött ez a krémecske. Már mikor felkentem, odáig voltam érte, mert egy éjszakai krém legyen jó zsíros. Reggel mikor felkeltem nemcsak, hogy pihi-puhi volt a bőröm, hanem adott neki egy kicsit pirospozsgás színt is az orcáimon, ami még órákon keresztül tartós volt (nem elnyomtam a fejem vagy ilyesmi :P). A ránctalanító hatásáról nem tudok nyilatkozni, lehet nincs sok neki, de engem amúgy is meggyőzött.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 27.

samelike

2014. október 24.

Egy tápláló krémet kerestem éjszakára, ezért is esett rá a választásom. Tényleg tömör és sűrű, talán túlságosan is! Nagyon nehezen szívódik fel, sőt órákon át zsíros fényes bőrképet mutat, bár éjszaka nem zavar egyáltalán. Az illata erős, nagyon nagyon erős és zavaró, ez sokaknak nem tetszene szerintem. Hatása nem kiemelkedő, viszont puhítja az arcbőröm és a hámló területekkel is jól elbánik.
Úgy érzem, hogy a ránctalanító hatása az egy nagy nulla, ha valaki emiatt venné meg az igen csak csalódni fog. Átlagosnak mondanám, nem hiszem, hogy újraveszem ha elfogy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 24.

kismadár

2014. szeptember 18.

Én csak az utazó kiszerelést vettem meg, kipróbálás céljából. Nagyon testes, masszív krém, kicsit olajos hatást kelt, nem szívja be a bőröm, teljesen, de jól hidratál. Nem irritálta a bőröm, még a szemkörnyéken sem. Kellemes illata van és az ára is jó. Én nem éreztem, hogy feszesebb lenne tőle a bőröm és szerintem ránctalanító hatása sincs, inkább úgy vettem észre, h puhább tőle az arcom, és kicsi feltölti élettel. Nem rossz krém, de nagyon extra dolgot ő sem tud.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 18.

nius

2014. április 13.

Nem a ránctalanítás miatt vettem meg, úgyhogy erről tapasztalatot nem tudok megosztani (zsenge koromnál fogva nem igazán vannak ráncaim-egyenlőre:D)
Azért vettem ezt, mert úgy vettem észre, hogy a ránctalanító(nak hirdetett) krémek sokkal táplálóbbak-ez kell az én szuper érzékeny és vízhiányos-száraz bőrömnek.
Ez a krém nagyon nehéz és sűrű. De legalább nem szárad ki az arcom tőle.
5ml-es változatban vettem, hogy ha netán mégse jönne be, ne sajnáljam kidobni (meg a pénzt se amit kiadtam rá)
Nem mondanám, hogy pénzkidobás, de nem is csoda-krém.
Nem fogom újra venni, de egynek megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 13.

Ez a krém nagyon nehéz és sűrű. De legalább nem szárad ki az arcom tőle.
Nem mondanám, hogy pénzkidobás, de nem is csoda-krém.
Nem fogom újra venni, de egynek megérte.

Kiscsillag5

2013. november 1.

A korom nem indokolja, de gondoltam kipróbálom, tegnap meg is vettem. Bár mondjuk ránctalanítást várni egy krémtől?! Hát nem tudom... x"D De gondoltam hátha jó hatással lesz az én helyenként nagyon száraz bőrömre, bajom nem lehet tőle. Túl sűrű, nehéz krém és ez engem nagyon zavar. Tegnap szépen kentem volna fel a szokásos gyors mozdulatokkal aztán megdöbbenve tapasztaltam, hogy hoppá... Nehéz elkenni és nem hajlandó felszívódni. Kellemetlen érzés viselni. Az illata sem tetszik. Érzékeny vagyok az illatokra és ez kimondottan irritál. Nagyon nem kellett volna megvennem. Szerintem nagymamámnál fogja végezni. Viszont az összetevőlista tök jó, ja és egyébként változott. Be is akartam másolni, de még a dm német honlapján is a régi van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 1.

tavikacsa

2013. október 26.

Nappali párjával használom, de míg a nappali krém bevált, az éjszakai nagyon sűrű és nehezen szívódik fel, csak télen használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 26.

Moncsyy

2013. augusztus 25.

A nappali párjával egyszerre kezdtem használni, de túl soknak bizonyultak együtt, bár ez a krém önmagában túlságosan nehéz mindennapos használatra. Az esti felkenés után még reggel is fénylett az arcom, bár kombinált bőrtípusnál nem is értem miért csodálkoztam. Viszont ennek ellenére is elfogyott, heti egyszer arcpakolásként elhasználtam, arra számomra tökéletesen megfelelt, szépen beszívta a bőröm és látványos simító hatást tapasztaltam akkor...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 25.

poppy

2013. július 29.

Elég zsíros krém, de könnyen beszívódik, az illata pedig a Nivea hasonló krémjére hajaz. Ránctalanító hatásáról a korom miatt még nem tudok nyilatkozni, de a száraz bőrt nagyon jól hidratálja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 29.

na2b4o7

2013. május 26.

Úgy egy fél éve vettem meg, mikor elég száraz időszakát élte a bőröm. Igaz az öregedés elleni csatában még nem vívom a harcot, de mégis erre a krémre esett a választásom, mert úgy tapasztaltam, hogy az idősödő bőrre kifejlesztett termékek jobban enyhítik a vízhiány tüneteit, testesebbek, jobban hidratálnak.
Ebben nem is csalódtam, tényleg egy zsíros krémről beszéltük. Eleinte nem volt problémám az állagával, nem zavart a ragacsos érzet, hogy fényes az arcom, éjszaka nem számít, hogy úgy csillog a képem mintha belefejeltem volna a vazelines vödörbe.
Viszont mára már egyszerűen rosszul vagyok, ha az arcomra kenem, szerintem sosem fogom elhasználni a tégely alján maradt krémet.. Még mindig azt mondom, nem rossz termék, lehet csak besokalltam:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 26.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ubiquinone, Ascorbyl Tetraisopalmitate, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol, Alanine
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Fructose, Glucose, Sucrose, Urea, Alanine, Glutamic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Ascorbyl Tetraisopalmitate, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Alanine a I h

A CosIng besorolása szerint emollient. Egy 2006-os tanulmány szerint  ez az összetevő fokozza  a vér áramlását.