Balea

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: margo, Módosítva: 2017. július 19.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

KergePárduc

2013. január 4.

Én csak a mini kiszerelését vásároltam meg 269Ft-ért, hogy kipróbáljam. Én az illatát nem is éreztem, az én orromnak teljesen semleges ez már egy plussz pont :)
Tényleg kicsit "nehéz" krém, de nem éreztem úgy hogy sok lenne. Nagyon jól hidratál, reggelre pedig teljesen beszívta a bőröm (vagy lefetrengtem, nem tudom :D) Ránctalanító hatásáról nem tudok nyilatkozni, mert inkább megelőzésre próbáltam ki. Reggelre sokkal kipihentebbnek tűnik az arcom, ha ezt a krémet használom. Nekem abszolút bejött, ha továbbra is ilyen jól teljesít, akkor megveszem a normális méretű tégelyt is :) Még a nappali arckrémjét is tervezem letesztelni :)
És amiért megkapja az 5 csillagot az, hogy a kombinált bőrömön nem okozott pattanásokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 4.

alexikaster

2012. augusztus 27.

Nekem elég nehezen szívja be a bőröm,elég olajos állaga lesz,és reggelre sem szívódik be maradéktalanul...olyan mintha másnapra még jobban kizsírosodna mint előtte volt:S

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 27.

Corra

2012. június 23.

Én kicsit mást várok az éjszakai krémektől. Szerintem még fontosabb, hogy könnyű állagúak legyenek, mint a nappali krémek, hiszen éjszaka történik a kiválasztás, nagyrészt a bőrön keresztül, és ebben egy nehéz, "víz az olajban" típusú krém csak akadályozza a bőrt. Másrészt én minden krémet vizes kézzel szeretek felvinni, így sokkal kevesebb is elég, viszont azonnal kiütközik, ha egy krém nem oldódik vízben, mint pl. ez is (hacsak meg nem változtatták azóta az összetételét, amióta én próbáltam).

Tehát hiába szépek az összetevői, én nem ajánlom senkinek az ennyire nehéz krémeket éjszakára, és hosszú távon szerintem tapaszatalni is lehet a negatív hatásaikat.

Télre, nagy hidegben viszont kiváló nappali védőkrém, remekül véd a hideg és a szél ellen, persze pl. síeléshez napvédő is kell mellé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 23.

ribizli

2012. május 1.

Igen, éjszakai krémhez mérten teljesíti a dolgát, nehezebben szívódik be, viszont számomra nagyon kellemes az illata, és megfelelően hidratál. Ránctalanító hatásról nem tudok beszámolni, egyelőre megelőző próbára vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 1.

mogyizsuzsi650304

2011. október 6.

Egyszer vettem, de többet nem tenném. Az illata zavaró volt számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. október 6.

Egyszer vettem, de többet nem tenném. Az illata zavaró volt számomra.

sestra77

2011. augusztus 28.

nagyon hideg, szeles, téli napokon nappalra használtam - hatásos. májustól-szeptemberig túl masszív, utána mehet éjjel. ár-érték arányban teljesen rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 28.

lemon30

2011. május 16.

Elég nehéz krém, de mivel éjszakai, nem várom, hogy habkönnyű legyen. Kellemesnek érzem az arcomon, jól hidratál. Nálam 5-ös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. május 16.

margo

Korcsoport: >54
2010. július 9.

Olcsó és rossz

Nekem nem vált be ez a krém. Nem elég finom az állaga, nem elég krémes, idegennek érzem a bőrömön. Úgy érzem nem szívódik fel az arcomról.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2010. július 9.

Olcsó és rossz

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ubiquinone, Ascorbyl Tetraisopalmitate, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol, Alanine
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Fructose, Glucose, Sucrose, Urea, Alanine, Glutamic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Ascorbyl Tetraisopalmitate, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Alanine a I h

Aszparaginsav. Aminosav, mely nagy mennyiségben megtalálható a növényi és állati fehérjében. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, haj- ás bőrkondícionáló.

Aminosav, melyet a búzában található gluténből állítanak elő. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hajkondícionáló. Paula Begoun szerint nincsen olyan kutatás, ami alátámasztja, hogy a glutaminsavnak a bőrön alkalmazva bármilyen hatása lenne.

A CosIng besorolása szerint emollient. Egy 2006-os tanulmány szerint  ez az összetevő fokozza  a vér áramlását.