Nivea

Ár:   3490 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2019. május 3.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A Q10 koenzimet tartalmazó formula elősegíti a ráncok kialakulása elleni küzdelmet, a megfelelő UVA védelem és a 15-ös napvédő faktor pedig segít megelőzni a nap sugarai által okozott ráncosodást – a simábbnak fiatalabbnak tűnő bőrért.  A tápláló krém E-vitamint tartalmaz. Minden bőrtípusra ajánlott.

Zizi90

2018. november 16.

Nem tűnteti el a ráncokat, viszont nagyon jól hidratál. Ezért minden reggel ezzel kezdem az arcápolást.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 16.

aurum

2018. október 8.

Van valami fura az illatában, amit nem tudok hova tenni. Túl nehéz, ragacsos. Szemben az éjszakai változatával ami minden téren tökéletes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 8.

bettina28

2018. szeptember 21.

Mamám használta ezt a krémet, de nem volt neki kiemelkedő. Én az összetevőlistájával nagyon nem vagyok megelégedve, illetve a hatása sem győzött meg se engem, se a barátnőmet. Túlárazottnak is tartom ezek miatt. Nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 21.

anitazs

2018. augusztus 19.

Nem a sajátom volt, amit kipróbáltam, szerencsére, mert így tudom, hogy soha nem venném meg.
Nyáron ez egy borzasztó zsíros krém, alig vártam, hogy elmúljon az érzés az arcomon.
Rettentô tolakodó parfüm illata van, és még színezékkel is dúsították. Köszi, nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

Effi

2018. július 27.

Édesanyám használja már emberemlékezet óta a Nivea Q10 nappali krémeit, így arról tudok nyilatkozni, amit rajta látok. Az ő bőre kifejezetten száraz. Sokat dolgozott a napon, nem használt fényvédőt szinte soha. Ez az egyetlen arcápolási termék, amit használ. Most 63 éves, és senki nem hiszi el neki. :) Ez az a krém, aminek használatát az élet igazolja akár évtizedes távlatban. A bőre szép, feszes, nyilván vannak ráncai, de messze nem olyan mélyek és látványosak, mint azt kora igazolná. A nyakán-dekoltázsán is rugalmas a bőr. Ez alapján azt mondom, hogy hosszútávú használatának van eredménye. (Persze azért valószínű, hogy ebbe anyunál belejátszik a szerencsésebb genetika is, véletlenül sem akarom a krémet túlmisztifikálni.)
Egyébként egy nagyon nehéz, tömény krém, igazi "krémillattal", én egyszer kentem be vele a kombinált bőröm, hadd ne mondjam, hogy néztem ki... :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 27.

Kittikataa

2018. május 1.

Én szeretem.... nekem nem okoz pattanásokat, miteszereket... télen sokszor csak az éjszakait használtam este és simán bírta a bőröm mindenféle plusz krémezés nélkül is. Nekem az illatával sincsen bajom, tavasszal változtattam a rutinomon és reggel lemosom az estéről a bőrömön maradt krémet és jöhet a nappali a fényvédelem miatt (már amit ez a 15-ös tud adni :D ) Sminkelés előtt nem árt félórával felkenni, hogy beszívódjon...és akkor is csak vékonyan, de engem ez nem zavar.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 1.

Szilkx

2018. január 28.

Az illata nagyon kellemes, viszont iszonyat nehezen szívódik bele a bőrömbe, ha esetleg sminkelni is szeretnék akkor semmiképpen sem ajánlatos előtte (akár órákkal is) felvinni az arcra. Egyébként nekem télen nagyon jó mert olyankor iszonyat száraz a bőröm, és ez kellemesen hat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 28.

Kremcica

2017. december 15.

Hidratálónak jó, de elég erős az illata és a ránctalanító hatását sem érzem. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 15.

Hidratálónak jó, de elég erős az illata és a ránctalanító hatását sem érzem. :(

zsinike

2017. október 25.

Tegnap vettem ezt a krémet, így hosszútávú hatásairól még nem tudok beszámolni. Viszont nekem egyáltalán nem szívódik be hamar a krém, túl zsíros, még alapozás után is úgy csillog tőle a fejem mint egy diszkógömb. Hát majd meglátjuk. Egyelőre egy hármas.

Update: az értékelésen nem változtatok, mert lehet, hogy valakinek bejön, de én abbahagytam a használatát. Nagyon nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 25.

BunnyFluff

2017. június 22.

Sminkelés előtt szoktam használni, jól hidratál és hamar beszívódik, a ránctalanító hatásáról nem tudok nyilatkozni. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 22.

Antioxidánsok: Ubiquinone, Pimpinella Anisum Extract, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Phenylbenzimidazole sulfonic acid (szulfát sav) só formája. Kémiai fényvédő, mely az UVB és rövid UVA (290nm - 340nm hullámhosszú) sugarak ellen nyújt védelmet.

Ánizs kivonat. Hatásos antioxidáns és baktériumellenes anyag, azonban a benne lévő illatanyagok bőrirritációt és fényérzékenységet okozhatnak, így érzékeny bőrűeknek jobb kerülni. Az összetevővel "Bioxilift" márkanéven is találkozhatunk, mely a Beirsdorf kommunikációjában az ánizs 100%-ban természetes kivonata. A Beiersdorfhoz közeli kutatások szerint a Bioxilift képes a bőrt ellazítani, azaz "botox" szerű hatása révén simítja a ráncokat.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.