Nivea

Ár:   3490 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2019. május 3.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A Q10 koenzimet tartalmazó formula elősegíti a ráncok kialakulása elleni küzdelmet, a megfelelő UVA védelem és a 15-ös napvédő faktor pedig segít megelőzni a nap sugarai által okozott ráncosodást – a simábbnak fiatalabbnak tűnő bőrért.  A tápláló krém E-vitamint tartalmaz. Minden bőrtípusra ajánlott.

jubileum

2016. május 26.

Gyorsan szebb lesz tőle a bőr, de egyszerűen nappalra ez használhatatlan, súlyos, zsíros, egyeszerűen sehogy nem szívódik fel, a hatása tény hogy jó, de pélkdául hiába a napvédelem, ha csak éjszakainak lehet használni, mert emberek közé nem emgy az ember zsírral kikent arccal... :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 26.

karola76

2016. április 27.

Ezt a krémet áprilisban vettem 25% Glamour kuponnal. Nekem eddig tetszik. Állaga jó, könnyen beszívódik. Illata tökéletes. Ránctalanító hatásról sajnos egy hónap után még nem tudok beszámolni. Várom az eredményt. Semmi irritáció nem jelentkezett a bőrömön. Semmi szárazság, semmi pattanás. Nekem bevált!! Én a nappali krém - normál bőrre ajánlottat vásároltam meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 27.

Hancsi

2016. április 6.

Termékmintában próbáltam ki, együtt a szemránckrémével és az éjszakai változatával. Így együtt nagyon bejött, de ránctalanító hatását nem igazán veszem észre. Jól hidratál, tipikus nivea illatú. Mivel száraz a bőröm, így nem fénylik, még akkor sem, ha alapozót kenek rá.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 6.

Veronika

2016. március 31.

Sajnos szamomra hatalmas csalodas! Egyebkent az osszes Nivea arckrem/lemoso. Nem tudom melyik osszetevo a bunos,de 1-2nap utan hatalmas pattik jelentek meg az arcomon :/ Legutobb a Pure effect all in 1 verzioja okozta uezeket a problemakat,ezennel koszonom szepen,de soha tobbet Nivea arcapolas!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 31.

zonga

2016. január 27.

Nekem kicsit zsíros, tömény, de egyébként jól hidratálta a bőrömet. Semmi extra hatást nem éreztem, de ártani sem ártott, a bőrömet hidratálta. Bajom nem volt vele, de nem nagyon fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 27.

agirika

2016. január 16.

Jó az illata, jól hidratál, nem hagy maga után ragacsos, zsíros érzetet. A szám körül picit feszesebb lett a bőröm egy hetes használat után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 16.

devababa

2016. január 10.

Tipikusan nivea illatu, konnyen kenheto allagu krem. Nekem kevesnek tunik a 15-os fenyvedo, foleg nyaron. Hidratal, illatosit, nem fenylik tole a borom, de mast nem igazan tud. Ranctalanito hatasa nincsen, ellenben nem piros tole a borom. Ennyi penzert mas atlagos krem is megteszi ugyanezt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 10.

CeCeDrake

2015. december 22.

Mostanában nagyon száraz a bőröm, gondoltam keresek valami tápláló krémet. Éjszakára használtam. Hámlaszt. Konkrétan reggelente foszlik az arcom, mintha leégtem volna. Hirtelen nem tudom eldönteni, hogy ez most jó vagy rossz, de legalább beszívta a bőröm... Még használgatom, de mielőtt elkezdtem sem volt ilyen az arcom. Mindenesetre nagyon ijesztő eddig az eredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 22.

spavanilly

2015. november 13.

Nem jött be ez a termék ( de a Q10 többi tagja sem), nem szívta be rendesen a bőröm, zsíros utóhatást keltett, nem éreztem elég táplálónak, ránctalanítónak pedig főleg nem, ezért dekoltázsápolónak használtam el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 13.

Pancsika500

2015. június 9.

En mindig visszaterek ehez a kremhez. Kicsit valoban fenylik tole az arcom, de aztan egy konnyu alapozoval ezt a problemat megoldom. Csak emiatt kap 4 csillagott, Egyebkent valoban kipihent kulsot kolcsonoz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 9.

Antioxidánsok: Ubiquinone, Pimpinella Anisum Extract, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Phenylbenzimidazole sulfonic acid (szulfát sav) só formája. Kémiai fényvédő, mely az UVB és rövid UVA (290nm - 340nm hullámhosszú) sugarak ellen nyújt védelmet.

Ánizs kivonat. Hatásos antioxidáns és baktériumellenes anyag, azonban a benne lévő illatanyagok bőrirritációt és fényérzékenységet okozhatnak, így érzékeny bőrűeknek jobb kerülni. Az összetevővel "Bioxilift" márkanéven is találkozhatunk, mely a Beirsdorf kommunikációjában az ánizs 100%-ban természetes kivonata. A Beiersdorfhoz közeli kutatások szerint a Bioxilift képes a bőrt ellazítani, azaz "botox" szerű hatása révén simítja a ráncokat.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.