Nivea

Ár:   3490 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2019. május 3.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A Q10 koenzimet tartalmazó formula elősegíti a ráncok kialakulása elleni küzdelmet, a megfelelő UVA védelem és a 15-ös napvédő faktor pedig segít megelőzni a nap sugarai által okozott ráncosodást – a simábbnak fiatalabbnak tűnő bőrért.  A tápláló krém E-vitamint tartalmaz. Minden bőrtípusra ajánlott.

szanii

2012. december 2.

újságban volt, mint termékminta..kipróbáltam, az illata olyan kellemes, nekem száraz a bőröm és ez eléggé zsíros és a hatása tök jó volt, kb 3 perc múlva szívódik csak be..addig élvezem a bőrömön :)
mivel a fiatal kategóriába tartozok, a ráncok elleni hatást nem tudom értékelni, de szerintem ez a "csodaszer" ahhoz kevés! :)
megvásárolni nem fogom,párszori kipróbálásra elég volt a termékminta.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. december 2.

megvásárolni nem fogom,párszori kipróbálásra elég volt a termékminta.

Alexa1986

2012. november 8.

Jobban bevált, mint a pórusösszehúzó változata, viszont nekem picit túl fényes...
Éjszakai változata mivel valóban eredményezett nálam ránctalanító hatást pár hónap használat után, ez viszont kevésbé, csak 4-esre tudom értékelni. Ha valaki tud még ennél is jobban - értelemszerűen ebben az árkategóriában- , vevő vagyok a javaslatra :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 8.

szoszike125

2012. szeptember 13.

Az egyik újságban lévő mintát próbáltam ki.Mivel elég fiatal vagyok ahhoz,hogy ránctalanítót használjak ,erről a hatásáról nem tudok nyilatkozni,de úgy gondoltam ártani nem árthat,jó lesz hidratáló krémnek.A bőröm nagyon puha lett tőle.Megvásárolni nem vásárolnám meg,mert nyilván az idősebb korosztálynak van kitalálva.Az állaga elég zsíros,és kb 2-3 perc múlva szívódik csak be.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 13.

queengus

2012. szeptember 5.

Biológusnak tanulok és a Q10-nek nincs köze a ráncokhoz. Nem fog segíteni semmit,viszont ártani sem árt,antioxidánsnak jó,de nem fog ránctalanítani.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 5.

lynus

2012. augusztus 11.

Nekem sajnos nem lett a kedvencem! Elég zsíros krém, ha hajszál vékonyan kenem is, akkor sem szívja be a bőröm úgy ahogy én azt elképzeltem. Ami viszont számomra a legnagyobb hibája, hogy hiába nem kenem a szem környékére, még így is valamiért irritálja a szemem, könnyezem tőle, pedig nem szoktam semmire sem "allergiás" lenni. Megvettem a szemkörnyékápolóját is, azt csak egyszer használtam, mert attól is "sírok" megállás nélkül.:) Az illata viszont tényleg jó, de nem ez a legjobb krém amit próbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 11.

diablonia

2012. június 10.

Egész jó krém, de ha folyton ezt használnám, igen eltelítené a bőröm és egy kicsit zsírosítana a T vonalon. Igy csak minden 2-3 nap használom reggelre,igy tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 10.

Lolita

2012. április 6.

Nagyon jó, könnyű krém. A ránctalanító hatásáról nem tudok mit mondani, nincsenek nagyon ráncaim, remélem tényleg segít a megelőzésben :). Finom illata van és a bőröm hamar beszívja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. április 6.

lionshare

2012. március 20.

Nem vagyok oda a Nivea-ért, de ez a termék és az éjszakai is egész jól sikerült. A bőrt ápolja, illeszkedik a felvitelkor és a használatkor is, az állaga tartalmas, szépen kenhető. A problémás bőrömet sem kezdte ki. A ránctalanító hatékonyságáról nem tudok még nyilatkozni, de jó krém, kiegyenlíti az arcbőrömet, kellemes érzetet nyújt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 20.

dkitti87

2012. március 19.

Nem használom túl sűrűn, mert még szerencsére nincs sok szükségem a ránctalanításra, de a megelőzés sosem árt :) Jó illata van, sűrű krémnek néz ki a tégelyben, mégis inkább híg, vizes krém, ezért nagyon kevés kell belőle. Az én bőröm kicsit mintha lassan szívná be és egy darabig ragacsosnak érzem. Egyébként selymes, jól hidratált lesz tőle az arcom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 19.

jns.melinda

2012. február 22.

Nagymamám használja sok éve, mióta kijött. Én is szeretnék majd olyan bőrt közel a 70-hez.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 22.

Antioxidánsok: Ubiquinone, Pimpinella Anisum Extract, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Phenylbenzimidazole sulfonic acid (szulfát sav) só formája. Kémiai fényvédő, mely az UVB és rövid UVA (290nm - 340nm hullámhosszú) sugarak ellen nyújt védelmet.

Ánizs kivonat. Hatásos antioxidáns és baktériumellenes anyag, azonban a benne lévő illatanyagok bőrirritációt és fényérzékenységet okozhatnak, így érzékeny bőrűeknek jobb kerülni. Az összetevővel "Bioxilift" márkanéven is találkozhatunk, mely a Beirsdorf kommunikációjában az ánizs 100%-ban természetes kivonata. A Beiersdorfhoz közeli kutatások szerint a Bioxilift képes a bőrt ellazítani, azaz "botox" szerű hatása révén simítja a ráncokat.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.