Ralph Lauren

Ár:   11 590 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   patikák, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nemesanita, Módosítva: 2012. március 25.

Ár:   11 590 Ft
Lelőhely:   patikák, drogériák, online

Illatcsalád: virágos

Összetétel: lótusz, jázmin, peony, gardénia, rózsa, szantál, vetiver

Ár: 5000 Ft+ pk , Eladó: xandra932
Állapot: 100/ennyi, Helyszín: Bp, fizetés: Posta-személyes BP-n
♡ Ralph Lauren Ralph ♡
Ár: 14000Ft , Eladó: KataViki
Állapot: képen látható mennyiség, Helyszín: Budapest, XI., fizetés: átutalás / készpénz

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

bobekecske

2015. július 6.

Szerintem nem azok az illatjegyek, amik itt fel vannak tüntetve...
A Fragrantica alapján az alábbiak, és szerintem is valóban inkább egy gyümölcsös, mint virágos illatról van szó:
Fej: japán osmanthus, alma levél, olasz mandarin
Szív: magnólia, borónia, frézia
Alap: pézsma, fehér írisz
A maga nemében szerintem szuper, igazi 90-es évek hangulatú, számomra nosztalgia illat. Hasonlóan friss, mint a rózsaszín társai (Dior Addict 2, Versace Bright Crystal stb).
Inkább az alma és frézia illatjegyek dominálnak, így frissebb mint az édesebb trópusi gyümölcsös illatú Esdcadák (amelyekkel sosem tudtam igazán mebarátkozni). Tényleg van benne valami "samponosság", de nekem ez inkább hozzáad a könnyen viselhetőségéhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 6.

Szerintem nem azok az illatjegyek, amik itt fel vannak tüntetve...
Fej: japán osmanthus, alma levél, olasz mandarin
Szív: magnólia, borónia, frézia
Alap: pézsma, fehér írisz

alidak

2015. június 16.

Amilyen sokan egekig magasztalták ezt a parfümöt, gondoltam, tesztelem. Számomra unalmas volt, bár összehasonlítva az utóbbi években piacra dobott nyári illatokkal, nagyon kellemes. Engem nagyon emlékeztet a sampon illatra, de nem tudott meglepni. Mindenképp azt ajánlom, egy próbát megér, mert az illata kellemes, nem vattacukrosan, hanem kicsit aquásan, de a jobbik fajtából. Az én tetszésem nem nyerte el, emiatt három csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 16.

nyarigabi

2015. március 31.

Testápoló-illata van, nekem egy parfüm nem ilyen.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 31.

Testápoló-illata van, nekem egy parfüm nem ilyen.

varga.stella

2015. február 22.

Imádat van!
Egy irtó finom, tartós öblítő jut róla eszembe. Ez nekem egyfajta komfortos tisztaságillat. Nem akarom túlragozni, mert ő is egyszerű illat csavar nélkül. Egy nő illata, aki bírja a terhelést, szeret sportolni és tud futni magassarkúban. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 22.

Imádat van!

pronto

2014. május 26.

hát nekem is ez A parfüm, hétköznapokra és buliba is használom, ha kékben vagyok mindig ezt! Friss, könnyed, én azt szoktam mondani öblítő illata van, valahogy az embernek nem parfüm illata lesz tőle, hanem mintha az egész embernek lenne ilyen illata.
Ahhoz képest, hogy mennyire jó én nem szoktam találkozni vele máson, egy barátnőm használja még, de ő hamisítvány formájában, amit a nyugati aluljáróban vesz... ha vele találkozom mindig mást használok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 26.

Maeve

Korcsoport: >54
2014. március 8.

Nekem ez _a_ parfüm. Hétköznapra használom, csodálatos tisztaságillata van. Nem harsány, nem közönséges. Annyira természetes illat, hogy hiányzik rólam, ha valamiért nem fújom be magam vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. március 8.

csilluca

2013. október 10.

Sokáig vágytam rá, de kicsit húzós az ára :( aztán barátnőmtől kaptam ajándékba egyszer, imádtam :) mindkettőjüket... :D
mára elfogyott, de tök véletlenül a kezembe került egy avonos parfüm,a Be joyful, ami szerintem nagyon hasonlít rá. most azt használom :))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 10.

SanTessa

2013. szeptember 18.

Évekig az abszolút kedvenc illatom volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 18.

Évekig az abszolút kedvenc illatom volt.

bellehercegno

2013. március 30.

Ohh az örök nyári kedvencem,amit 11 év alatt egy parfüm sem tudott letaszítani a trónról :) Hát imádom,a ruhatáram része,ha bejön a kánikula.Édes,friss,de ne egy Light blue-t képzeljetek el,hanem nőiesen,sexysen friss illat.Semmihez sem tudnám hasonlítani,semmivel sem lehet összetéveszteni,tessék kipróbálni,mert az üvege valóban jellegtelen.És igen,az utánzatok is nagyon jók,nekem is volt már két féle is,de az eredeti az eredeti :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 30.

t.flora

2013. március 18.

Emlékszem, még nagyon kislány voltam, amikor apukámmal ajándékot akartunk venni valakinek, és megszagoltatta ezt velem.. Megkérdezte, hogy tetszik? Én pedig bólogattam, és valami indokolatlan oknál fogva megvette nekem ezt a "méregdrága" parfümöt. Kislányként még nem tudtam értékelni, ezért anyukámnál kötött ki a parfüm. Ez körülbelül 10 éve volt, és anyukámnak azóta is ez egy alap nyári illat, tegnap is beszerzett belőle egy üveggel :) Ő úgy használja, mint egy testpermetet, ha nyáron felfrissülésre vágyik, csak befújja magát vele. Nekem ez egy örök "anyaillat", imádom rajta :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 18.