Ralph Lauren

Ár:   11 590 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   patikák, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nemesanita, Módosítva: 2012. március 25.

Ár:   11 590 Ft
Lelőhely:   patikák, drogériák, online

Illatcsalád: virágos

Összetétel: lótusz, jázmin, peony, gardénia, rózsa, szantál, vetiver

Ár: 5000 Ft+ pk , Eladó: xandra932
Állapot: 100/ennyi, Helyszín: Bp, fizetés: Posta-személyes BP-n
♡ Ralph Lauren Ralph ♡
Ár: 14000Ft , Eladó: KataViki
Állapot: képen látható mennyiség, Helyszín: Budapest, XI., fizetés: átutalás / készpénz

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

nikilane

2013. január 3.

Anno régen tini koromban a piacon járkáltunk és leszólított minket egy "gyanús külsejű" egyén... És rábeszélt minket 2 utánzat parfümre. A kettő közül az egyik ennek az utánzata volt. Nem rajongtam érte eleinte, de ha már megvolt elhasználtam az egyik nyár alkalmával. A végére egészen megszerettem és már egészen hiányzik a kollekciómból.

Most, hogy nézelődtem megláttam a boltok polcain. Így nekiláttam megszaglászni. És be kell, hogy valljam lenyűgözően hű utánzat parfüm volt a birtokomban. Igaz se az utánzatnak se az eredetinek nincs meggyőző üvege. Egyenesen ronda (az eredeti olyan mintha eleve hamisítvány lenne), le se venném a polcról, ha nem lennének ilyen szép emlékeim róla.
És az az igazság az eredeti ára (magához az illathoz képest) a csillagos eget verdesi. Hááát... csakis az emlékek miatt egyszer szeretnék legalább egy 30ml verziót belőle, ha lesz egyszer egy alkalmi vétel belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 3.

pinklady

2012. június 13.

Friss, nem túl tartós illat

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 13.

Friss, nem túl tartós illat

annapanni

2012. április 10.

Pár éve egy ismerős használta, nagyon friss, édes és nőies illata volt tőle. Nem volt nagyon drága, gondolkodtam, hogy megveszem, de aztán letettem róla, hogy az ő illatát használjam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. április 10.

nemesanita

2012. március 10.

Fiatalos,nőies,szexi.A sportos külseje megtévesztő lehet,mivel igazán romantikus kis illat.Közepesen tartós,bár ezzel lehetne vitatkozni a párom ha reggel befújom vele magam,még este is érzi rajtam,és neki is nagyon tetszik.Tavaszra illetve nyárra kitűnő választás lehet.Na,nemrég felfedeztem az azóta már megszűnt török sorozatban is,hogy 2színésznőnek is ugyanilyen virított az egyiknek a komódján,a másiknak pedig a pipereszekrényén,rögtön felcsillant a szemem,hogy jéé én is ezt használom!:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 10.