RdeL Young

Ár:   799 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kincsö, Módosítva: 2016. december 5.

Lelőhely:   Rossmann

3 az 1-ben BB korrektor innovatív applikátorral. Azonnal és láthatóan csökkenti az arcbőr hibáit, pírját, emellett E-vitamin tartalmának köszönhetően ápol és hidratál.

2 árnyalatban kapható

Dowe

2018. január 24.

250Ft-ért jutottam hozzá, ennyit bőven megért. Nem fed tökéletesen, de azért használható.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 24.

Kattherine

2017. július 8.

A szemem alá használtam, de nekem nem nyerte el a tetszésemet. Nem lehet eldolgozni, maszkos és beleül az apró ráncokba. Nem dobtam ki,de csak azért, hogy legyen tartalékban, ha elfogy a jobb fajta korrektorom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 8.

Amadea98

2016. december 27.

Az elején azt hittem szeretni fogom, de már megváltozott a véleményem. Mikor felviszem a szemem alá, ragadós és eldolgozhatatlan lesz. Foltokban megmarad pár helyen, nem tudok vele mit csinálni :( Nekem nem vált be..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 27.

kisritus

2016. november 28.

Nem túl folyékony, inkább krémes állagú, ettől nem egy könnyű termék, nekem a szem alatti területre kicsit túl sok, maszkos, nem annyira lehet eldolgozni.
Két árnyalatban lehet kapni, nekem a világosabb van meg, de szerintem még így is kicsit sötét erre a területre, nem tud világosítani.
Más területeken próbálom kihasználni (pöttyök, foltok - inkább a pöttyökön működik).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 28.

Ancsa1230

2016. november 5.

Szem alá jó ez a korrektor. Ecsettel tökéletesen fel lehet vinni és egésznap ott is marad ha fixáljuk.Nem ül bele a ráncokba. Nekem a végén lévő kis szivacs aplikátorral nem lett szép a végeredmény. Mellesleg szemhéjpúder alapnak is jó. ;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 5.

magyaredina

2016. május 10.

Magam sem értem, mármint...
Olcsó mint a fene, de jó. Nekem működik.
Egyik vadulásom...eredménye egy gyönyörü seb az arcomon, tökéletesen elfedte. A kis szivacs a végén csak azért jó, mert nem kell máshova kinzomni a terméket, mehet rögtön az elfedendőre, de ennyi, a szivaccsal eldolgozni nem lehet, de nem baj.
Én nagyon szeretem, praktikus, pici.
Újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 10.

Magam sem értem, mármint...
Olcsó mint a fene, de jó. Nekem működik.
Én nagyon szeretem, praktikus, pici.
Újra fogom vásárolni.

Titvog

2016. március 22.

Szerintem klassz ez a kis korrektor, leginkább a szemem alá szoktam használni. A fedése közepes, finom mattá szárad. A szivacs kicsikét kemény a szemalatti területre, de felvinni vele a korrektort elég jó. Nekem a legvilágosabb árnyalat van meg, ami szépen illeszkedik az arcom színéhez, még a piros pattanásokat is el lehet vele fedni. Nem sárgul be, és 5 órát is simán kibírt anélkül hogy mondjuk begyűlt volna egy kis szemráncba. Bár a 8 ml eléggé kevésnek tűnik, de akinek nincsen sok bőrhibája sokáig ki fogja bírni.

UPDATE:
Le kell sajnos pontozzam, mert nem tudom mi lőtte, vagy csak én nem vettem eddig észre, de egyszerűen nem lehet vele dolgozni. Ha a szemem alatti részre kenek belőle aszt veszem észre, hogy csak nagyon kevés mennyiséggel lehet jól dolgozni. Rétegezni egyáltalán nem lehet, mert az ujjamra rátapad, és ahogy paskolgatom a bőrömbe azt veszem észre, hogy lekopik ott ahová már rákentem. Hát mi a fene? Komolyan mint amikor friss körömlakkba nyúl az ember, teljesen kárba vész a munka, és végül az egész az ujjbegyemen köt ki!
Érdekes, mert a kézfejemen gyönyörűen el tudtam oszlatni, de az arcbőrömön! Lehetetlen. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 22.

UPDATE:

xirtla

2016. március 16.

Szeretek kísérletezni, gondoltam kipróbálom ezt a korrektort. Leárazáskor került hozzám a legvilágosabb árnyalata 519 Ft-ért. Sajnos én nem vagyok vele megelégedve. Nekem nem fed eléggé illetve miután lealapoztam az arcom és a bőrhibákra teszek ilyen korrektort, elkezdi csípni az arcom, egy idő után elmúlik ez az érzés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Nem ragadós, gazdag textúrájú, de egyúttal könnyed érzetű, jó kenhetőséget biztosító lipidféle, melynek a CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló és emollient hatása van. Mivel a szerkezete nagyon hasolnó a bőr természetes hidro-lipid rétegéhez, ezért remek hidratáló hatással bír.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.