RdeL Young

Ár:   499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Myrtle, Módosítva: 2016. október 10.

Lelőhely:   Rossmann

Gél állagának köszönhetően ideális a szemöldökhangsúlyozására és korrigálására.

angelademeter0022

2019. június 5.

Nagyon szeretem☺️Mindig ezt hasznalom meghuzom a szemoldokom vele majd egy kis szemoldokporral kiegeszitem es nagyon jo hatas jon ossze. Mar egy ideje ezt hasznalom es egyszer mikor elfogyott ketsegbe is voltam esve amig nem tudtam ujat venni😂
En a legvilagosabb arnyalatot hasznalom es a szoke hajamhoz egyszeruen hibatlan!☺️

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 5.

Kremcica

2019. április 18.

A Lovely szemöldökceruzáját akartam megvenni, de kicsit rohanásban voltam és megzavarodtam a sminkrészleg előtt és ezt vettem meg. Egyáltalán nem bántam meg, tökéletesen passzol a legvilágosabb árnyalat (light brown a sötétszőke hajamhoz). Tartós, természetes hatású, a fura formája ellenére könnyű felvinni. Jobban szeretem a szupervékony szemöldök cerkákat, de ez is nagyon bevált. Viszont a fenti árhoz képest én drágábban vettem, 650 Ft körül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 18.

Oila

2019. március 31.

Hajlok a kifejezetten minőségi termékek felé, de egy utazás alkalmával otthon maradt az Inglot szemöldökceruzám, és el kellett szaladnom a Rossmannba, hogy nagyon gyorsan vegyek valamit, akármit, amivel azért kihúzhatom az ott-tartózkodást. EZt választottam, mert csak filléreket akartam rá költeni, a színe tetszett, a géles állag ígéretes volt. Meglepően jó minőségű a termék! A kialakítása tökéletes az én szemöldökformámhoz, a világosabb árnyalat színben éppen passzol, a tartóssága még akkor is egész napos, ha nincs alatta alapozó és/vagy púder, tehát nem kell smink ahhoz, hogy tapadjon. Nem csúszik-mászik, nem kopik számomra észrevehetően. Nem túl kemény és nem túl puha, gyakorlatilag ezzel tudom leggyorsabban megrajzolni a szemöldököm. Tulajdonképpen bőven van olyan jó, mint akár az Inglot, akár a Lancome szemöldökceruzáim, ár/érték arányban pedig egyszerűen fantasztikus! Feltételezem, hogy mint minden jó és olcsó terméket, hamarosan ezt is kivonják a forgalomból... de ha nem, akkor be fogok raktározni belőle:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 31.

persephone

2019. március 29.

Szépen lehet vele dolgozni, tartós, vékonyabb vonal meghúzása is működik vele. Egyetlen negatívum, hogy a 01 medium brown árnyalat is elég sötét, a 02 pedig màr túlsàgosan is. Nincs vilàgosabb szìnben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 29.

vkata96

2018. szeptember 6.

Alapvetően nem kedvencem ez a márka, de ez a termék szuper! Nagyon jó a kialakítása, a háromszög alakú hegyével szépen és könnyen, gyorsan lehet dolgozni. A színe is tökéletes, festett barna hajam van, egy kis vöröses beütéssel, ezért kifejezetten nehezen találok szemöldökre való termékeket, általában mind szürkés a hajamhoz képest, és az gyűlölöm. Ez viszont egy kicsit melegebb barna, így passzol. Tartóssága teljesen rendben van, egész nap kibírja és még csak el se halványul. Maga a ceruza elég puha, én mondjuk pont azt szeretem, mert ha akarom természetesebb hatást érek el vele, ha akarom akkor erősebbet. Újravevős :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 6.

BridgeK88

2018. június 13.

A Maybelline Brow Stain-ről váltottam erre a termékre, gondoltam az árbeli különbség miatt kipróbálom, nagyon jó döntés volt. Olcsó, mégis nagyon jól fed és rendkívül tartós, nekem a strandolást is gond nélkül bírta, egy sima futkozós hétköznap végén is még ugyanolyan, mint reggel, amikor felkentem. Pikk-pakk felvihető, nem fog, nem kenődik el. Biztos, hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 13.

pattelin

2018. március 30.

A 01-es, világos barna árnyalat van meg. A színe szép, valóban világos, kicsit karamell barnának mondanám inkább. Nekem jó ez a szín, ha csak keveset használok belőle, ha sokat, akkor már sajnos túl világos. Viszont szépen el lehet dolgozni ezért nem is szoktam túl sokat felvinni, már csak azért sem mert szerencsére nem szorul túl sok korrigálásra a szemöldököm! Az egyetlen negatívuma, hogy gyorsan fogy, egy használat alatt is többször kell tekerni, pedig nem használok sokat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 30.

Polett

2018. január 17.

Nagyon tetszik, hogy ilyen csavarós, és nem kell hegyezni, főleg emiatt próbáltam ki, és teljesen elégedett vagyok a 02 sötét barna árnyalattal. Tartós, és reggelente tényleg 1 perc alatt kész a szemöldököm. Már a másodikat használom, ha elfogy megint újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 17.

Takaro

2017. november 24.

Egyszer probaltam. A sotetbarnanak nevezett valtozat konkretan voros. Nem is ertem, ki a franc akar voros szemoldokot barna hajhoz?!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 24.

Krivikuli

2017. október 13.

Én nagyon szeretem, először másik márkát akartam megvenni, de ebben találtam megfelelő árnyalatot, eddig ez az a szemöldök formázó, amivel a legegyszerűbben reggelente gyorsan tudom hangsúlyozni a szemöldökömet. Nem lesz olyan erős és természetellenes a hatás, mint egy szemöldökceruzánál, nekem abszolút bejött. Újraveszem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 13.