RdeL Young

Ár:   449 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lavender, Módosítva: 2017. december 9.

Lelőhely:   Rossmann

Gyönyörű, hangsúlyos szemek, szép vonalak. Hosszantartó hatás, nem kenődik el.

Cincyke

2019. november 15.

Tartos, nem maszatol, meg vizvonalon is siman megmarad es az erzekenyebb szemet sem irritalja. Siman kenterbe veri a nagy markak kozepszeru ceruzait!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 15.

lillak

2019. október 19.

Fekete színben használom, nagyon szeretem, könnyű vele dolgozni, tartós és nem kenődik el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 19.

Candy21

2019. május 5.

Jó kis szemceruza meg vagyok vele elégedve szép a színe nekem egy barna szín van meg belőle. A tartóssága is egész jó pár órát kibír. Az árát mindenképp megéri.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 5.

BridgeK88

2018. június 13.

A melegebb napokra szoktam használni ezt a szemceruzát, nálam bevált. Nem kenődik el, egész nap tartósan fent marad. Szép, fekete színe van. Sok vízálló társát próbáltam már, hátha azok nem kenődnek el nyáron, de szerintem simán veri a drágább társait.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 13.

Dorcikaa

2018. június 12.

Farsangra vettem,hogy a fehér őzike pöttyöket az arcomra tudjam rajzolni:D oda nagyon tartós volt,de vízvonalba kevésbé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 12.

pilleriin

2018. április 29.

Szép a színe, ezért érdemli meg az 1 csillagot a nulla helyett. Könnyezem tőle, viszket és kivörösödik a szemem. Sajnálom. Más szemceruza használatakor ilyesmi még nem fordult elő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 29.

Szilviams0118

2018. január 12.

09-es árnyalat van meg, bevallom én szemöldökre használom. Szeretem, hogy nem kell hegyezni, könnyen lehet vele dolgozni. Ennyi pénzért ajándék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 12.

Rekaa09

2017. december 5.

Nagyon bevált. Nagyon tartós, és nekem tetszik az is benne, hogy tekerős. És ennyi pénzért végképp megéri.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 5.

Takaro

2017. november 24.

A 02-es chocolate arnyalat van meg. Fenyes bronz szinu, baromi szep es viszonylag tartos is, az ararol nem is beszelve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 24.

kardamom77

2017. november 16.

Zseniális szemceruza.Végre nem kenődik, maszatolódik el a sminkem estére!Sokkal jobb,mint bármi amit eddig próbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 16.