Best of Beauty 2019

RdeL Young

Ár:   449 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lavender, Módosítva: 2017. december 9.

Lelőhely:   Rossmann

Gyönyörű, hangsúlyos szemek, szép vonalak. Hosszantartó hatás, nem kenődik el.

Candy21

2019. május 5.

Jó kis szemceruza meg vagyok vele elégedve szép a színe nekem egy barna szín van meg belőle. A tartóssága is egész jó pár órát kibír. Az árát mindenképp megéri.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 5.

BridgeK88

2018. június 13.

A melegebb napokra szoktam használni ezt a szemceruzát, nálam bevált. Nem kenődik el, egész nap tartósan fent marad. Szép, fekete színe van. Sok vízálló társát próbáltam már, hátha azok nem kenődnek el nyáron, de szerintem simán veri a drágább társait.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 13.

Dorcikaa

2018. június 12.

Farsangra vettem,hogy a fehér őzike pöttyöket az arcomra tudjam rajzolni:D oda nagyon tartós volt,de vízvonalba kevésbé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 12.

pilleriin

2018. április 29.

Szép a színe, ezért érdemli meg az 1 csillagot a nulla helyett. Könnyezem tőle, viszket és kivörösödik a szemem. Sajnálom. Más szemceruza használatakor ilyesmi még nem fordult elő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 29.

Szilviams0118

2018. január 12.

09-es árnyalat van meg, bevallom én szemöldökre használom. Szeretem, hogy nem kell hegyezni, könnyen lehet vele dolgozni. Ennyi pénzért ajándék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 12.

Rekaa09

2017. december 5.

Nagyon bevált. Nagyon tartós, és nekem tetszik az is benne, hogy tekerős. És ennyi pénzért végképp megéri.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 5.

Takaro

2017. november 24.

A 02-es chocolate arnyalat van meg. Fenyes bronz szinu, baromi szep es viszonylag tartos is, az ararol nem is beszelve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 24.

kardamom77

2017. november 16.

Zseniális szemceruza.Végre nem kenődik, maszatolódik el a sminkem estére!Sokkal jobb,mint bármi amit eddig próbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 16.

Andii17

2017. augusztus 24.

Nagyon jó termék, meglepően vízálló, alig bírtam lemosni. :) Tartós, szép fekete színe van ennél több nem kell.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 24.

Ennie86

2017. április 24.

A 05 aquamarine színt sikerült hirtelen felindulásból megvennem. Nagyon jó vételt csináltam vele. :) Gyönyörűen pigmentált, tartós, és nem kell 500x átmenni rajta, hogy látszódjon. Nem karistol. Szeretem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 24.