RIVAL loves me

Ár:   499 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vanilla0313, Módosítva: 2021. június 10.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Ajakápolók

2 ízben (eper és rágógumi) kapható ajakbalzsam, a puha ajkakért.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Nyafipocak

2018. április 6.

Akciósan vettem meg a gyümölcs illatú verziót. Hát elég büdös lett 3 hónap után...már nem hasonlít gyümölcsre az illata és az íze sem . A csomagolását imádom és ez az egyetlen pozitív tulajdonsága. Nem hidratálja a számat. Inkább szárító hatása van. Nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 6.

Franciacsaj

2018. április 4.

Imádom! Nekem a rágógumis van meg, önszántamból nem vásároltam volna ilyet, valamiért nem tetszik a kiszerelése. Higiénia szempontjából fura, hogy ujjal kellene belenyúlni és úgy felkenni. Könnyen herpeszes lesz a szám a hasonló ajakápolóktól eléggé féltem kipróbálni, de mindig kiszárad a szám így megpróbáltam. Ujjal kenegetés helyett én inkább megpuszilgatom (persze ez csak addig működik, míg sok van benne és elég vicces maga a jelenet....de legalább működik). :D Első olyan ajakápoló, amitől hosszabb távon nem lett herpesz a számon. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 4.

Dorkyi

2018. március 22.

A benne található Lanolin miatt kidobtam, mióta áttértem az állati összetevőktől mentes kozmetikumokra. Nem volt nagy veszteség mivel nagyon szárított. Egyedül a színe miatt szerettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 22.

Kobold

2018. március 22.

Nem rossz, tetszik, hogy enyhén színez (rágógumis van meg), rúzst nem is viselek mindig fölé. Hátránya a kiszerelése, nem praktikus, hogy kézzel kell belenyúlni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 22.

azazello01

2018. február 14.

Nagyon szeretem :) Nekem a rágógumi illatú verzió van meg, imádom az illatát. A csomagolása valóban nem praktikus, de nekem nagyon tetszik, hogy kis fémtengelyben árulják. Könnyen és gyorsan beszívódik, így rúzs alá is tökéletes. Kicsit rózsaszínes színt hagy maga után, ami kifejezetten tetszik... ha nem akarok rúzst használni, akkor csak ezt kenem fel reggel az ajkaimra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 14.

pannababo

2018. február 4.

Meglepetés!!!
Kellemes illat és textúra, könnyen beszívódik, de hagy egy védőréteget, matt rúzsok és ceruza alá tökély!Nincs az a szájfény érzés, ami csilogós tapadós szörnyűség lenne....
Hálás vagyok Nagyikámnak, tőle kaptam . HA elfogy, biztos beszerzem még !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 4.

Meglepetés!!!
Hálás vagyok Nagyikámnak, tőle kaptam . HA elfogy, biztos beszerzem még !

Vivienn05

2018. február 3.

A csomagolása abszolút nem praktikus, majdnem leesik a teteje miután visszazárom, az meg külön kiábrándító, hogy kézzel kell belenyúlnom a tégelybe, ha használni szeretném. Az eper illatút vettem meg, ad egy enyhén rózsaszínes színt az ajkaimnak, az illata nagyon finom. Az ajkaim nem lesznek tőle puhák,mint más ajakápolóktól, ugyan olyan szárazak maradnak tőle plusz ha esetleg ki szeretném rúzsozni a számat, akkor ezt először le kell szednem magamról.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 3.

Kence123

2018. január 14.

Csomagolása nagyon szép, bár kevésbé praktikus.Nekem szintén az epres van meg ami nagyon jó illatú,ápol és enyhén szinez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 14.

Eszterk6

2017. december 12.

Nemrég vettem akciósan. Már előtte is szemezgettem vele de most megvettem. Jól hidratál és elég sok is van a tégelybe bár nem a legpraktikusabb bár ha kiürül a fém tégelyt vmire lehetne használni. Nekem az epres van és annak jó az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 12.

DuckTalesWooHo

2017. november 24.

Nekem a rágógumis van meg és írták, hogy mű íze van, igen, annyira mű, mint a rágóguminak. Nekem bejön, de jobban tetszene egy praktikusabb kiszerelés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 24.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Diethylhexyl Syringylidenemalonate
Hidratálók: Lanolin