RIVAL loves me

Ár:   499 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vanilla0313, Módosítva: 2021. június 10.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Ajakápolók

2 ízben (eper és rágógumi) kapható ajakbalzsam, a puha ajkakért.

Kittic

2017. november 10.

Sminkelés előtt használom, és ha itthon vagyok. Csodát nem kell tőle várni, de egész jó kis ápoló. Nagyon szeretem az illatát. A kiszerelés nem túl praktikus, nem szívesen használnám pl. útközben vagy a munkahelyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 10.

Bogii2000

2017. október 30.

A rágós és az epres változat is megvan. Én nagyon szeretem őket. Jó az illatuk, ápol és egy kicsi színt is ad az ajkaimnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 30.

legallybrunette

2017. október 29.

A doboz miatt vettem meg, nem is nagyon használtam, de az az egy-két alkalom sem győzött meg, kemény, kb. 0 a hatása. Külcsín/belbecs átlagot számolva 3 csillag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 29.

Barbizero

2017. október 4.

Édeskés illata van és szép a tégelye de ezen kívül semmi pozitívat nem tud nyújtani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 4.

Abbie182

2017. szeptember 20.

Sokszor használom, a rágósat vettem meg. Az illata nekem kicsit mű, de a hatása teljesen kompenzál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

Viki9727

2017. szeptember 11.

Az epreset szerettem volna megvenni, de sajnos abból nem volt. Így hát a rágósat vettem. Szuper illata van, egy kevés halvány színe ami pont elég. 1 nap 2x kentem be vele az ajkaimat és teljesen elmúlt a szárazság. Nekem nagyon tetszik :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

veresadrienn

2017. szeptember 6.

Nincs extra színe, mint egy halvány szájfény, nekem a rágógumis van, szeretem az illatát és az ízét, számomra hidratált is, mikor tényleg nagyon gyorsan kell bekennem a számat valamivel teljesen jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

Hanna83

2017. augusztus 17.

Cuki - de nem praktikus - csomagolás, könnyű textúra, minimális hidratálás, rossz íz. Nem újravevős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 17.

Csutak

2017. augusztus 7.

A rágógumis van meg, de már nem sokáig. :/ Hatása semmi, felkenve egy idő után eltűnik az íz és az illat is, utóbbi amúgy valóban az igazi rágóillat (és csak ezért adom a két csillagot). Még szerencse, hogy csak 300 forint volt a Rossmann-ban (mondjuk ennyit is sajnálok rá, akkor már inkább rágót veszek).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

Csirke87

2017. május 15.

A rágógumis van meg. Nagyon jó az illata és az állaga is. Nem tudom meddig tart, de újra veszem. A doboza aranyos, az sem zavar, hogy bele kell nyúlni. Enyhe színe van rajtam 😍

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Diethylhexyl Syringylidenemalonate
Hidratálók: Lanolin