RIVAL loves me

Ár:   €2.49   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: francais, az összetevőket feltöltötte: zsoxcore, Módosítva: 2019. október 28.

Ár:   €2.49
Lelőhely:   Rossmann
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Mattító és pórusminimalizáló hatású alapozó primer.

Ár: 500 Ft , Eladó: Lolychan
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Pilis, fizetés: Személyes átvétel, foxpost, mpl, posta

sandra1230

2020. február 8.

Nálam a mattító hatás nem volt elsődleges inkább egy ár-arány értékben megfelelő jó primert kerestem alapozó alá ezért esett erre a termékre a választásom. Harmadjára veszem újra nagyon jól dolgozik az alapozóval teljesen egyenletessé teszi a felvitelt. Illata nincs kicsit gél állaga van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 8.

Zituska77

2019. december 17.

Nem tudom, nem tudom... Már nagyon régen keresek egy igazán jó mattító primert, ezért gondoltam, hogy kipróbálom ezt, akkor sem lesz túl nagy pénzkidobás, ha nem jön be. Egy könnyű, szilikonos kis krém, számomra illattalan, ami nekem egyáltalán nem baj. Kézzel felvíve szépen terül, látszólag mattít is, az alapozó szépen eldolgozható rajta. Viszont azt nem látom, hogy az orrom lévő néhány nagyobb pórust eltüntetné. Mintha napközben később zsírosodna át az állam és homlokom. Nem tudom... Elhasználom, de szerintem nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 17.

dalmaforian

2019. november 14.

Egeszen jo, nalam a porusokra is hatassal van alapbol matt az alapozom,ugyhogy arra nem gyakorol nagy hatast, de mindenesetre egesz jo kis termek !☺️

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 14.

KaradyAnn

2019. november 6.

Kíváncsi voltam, hogy mit tud a márka, mert még csak egy kontúr palettám van tőlük. Ez a sminkalap egy finom krémes, púderes illatú termék. Enyhe mattítást vélek csak felfedezni, ennél kicsit többet vártam volna. Tág pórusaim nem nagyon vannak, így azokra gyakorolt hatásáról nem tudok beszámolni.
Jól tartja a sminket és nem okozott irritációt.

Megszerettem és reggelente automatikusan nyúltam utána. Meglepődve vettem észre, hogy milyen hamar elhasználtam. Szerintem újravevős lesz, ha másért nem, egy hétköznapi primernek tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 6.

Jól tartja a sminket és nem okozott irritációt.

Hidratálók: Butylene Glycol