RIVAL loves me

Ár:   699 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: Zsókus, Módosítva: 2018. április 14.

Kiszerelés:   4,5 g
Lelőhely:   Rossmann

Kihangsúlyozza az arcbőr frissességét. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

4 árnyalatban kapható

Ár: 300 Ft , Eladó: Bloom
Állapot: Pár alkalommal használt., Helyszín: Budapest/Salgótarján, fizetés: Személyes átvétel Budapesten illetve Salgótarjánban, vagy postai úton, előre utalással.

Csipetke

2020. október 10.

Nem volt rossz, de már túl adtam rajta. Nekem nem volt elég pigmentált és nagyon porzott. Csak hírtelen kellett egy pirosító és azért vettem meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 10.

kacsamama

2020. augusztus 9.

Összességében nem rossz kis blush, egyetlen problémám vele hogy némelyik csillog is...ogy minek azt nem értem, de alap darab nálam és hobbi sminkesként teljesen megelégedek vele! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 9.

pagangoddess

2020. február 23.

Pirosítót kerestem a múltkor, ez akadt a kezembe. Nagyon világos a bőröm, a Tender Rose árnyalatot vettem meg. Alapozóra használom, ecsettel tényleg porzik, de tartós, szép halvány és természetes árnyalat, nem nézek ki idétlenül. Nekem pont így a tökéletes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. február 23.

Nyancatfluff

2020. január 20.

Nagyon szeretem! Régóta kerestem egy nem túl narancssárga barackos árnyalatú pirosítót és a light apricot megfelelőnek tűnt. Féltem, hogy túl intenzív lesz, azonban kellemesen csalódtam. Rendkívül tartós, nem ”naracsodik” be a nap folyamán. A mindennapi rutinom része lett!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 20.

BlackVelvet

2020. január 16.

A 02-es light apricot árnyalat van meg belőle és először nem tetszett. "Nem fog, nem fog". Gondoltam sebaj, legalább nem esek vele túlzásba, elég csak egy kis szín az arcomnak. Viszont aztán rájöttem, hogy ha kicsit erőszakosabban tunkolom bele az ecsetet, akkor szépen felveszi a színt. Annyira, hogy mégiscsak sikerült vele túlzásba esni :D
Az árnyalat egyébként nagyon szép, tartós is, bár mindig használok fixálót. Ennyi pénzért tökéletes. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 16.

Candy21

2020. január 5.

Nem rossz termék a hétköznapokra teljesen jó nem túl pigmentált így nehéz vele túlzásba esni viszont a tartósságával nem vagyok elégedett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 5.

SminkesAnyuci

2019. május 23.

Update 2019.05.24.

Újravettem már a pink grapefruit árnyalatot, mert az előző majdnem elfogyott. Nagyon szeretem, szinte csak ezt használom, mert fixálóspray-vel tartós, de a legjobban azt szeretem benne hogy természetes hatású! Teljesen matt, nagyon finoman szoktam elkezdeni felvinni, összedolgozni a bronzosítóval, és mindig elégedett vagyok vele! Szuper, vigyétek! A korábbi 3 csillagomat mosolyogva feljavítom 5 csillagra!

2018.08.12.

Pink Grapefruit árnyalatban van meg, az első pirositóm ez, de a fiók alján várt sokáig, talán egy jobb ecsetre, amit meg is találtam a Real Techniques blush brush ecsetben, amivel rásimítva a terméket az arcomra nagyon természetes, egészséges arcocskát tudok vele varázsolni, egy kissé narancssárgás, de valamiért nagyon bevált nekem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 23.

Update 2019.05.24.

2018.08.12.

NadjaBlue

2019. május 10.

Dobozban szépnek tűnik a színe, de a bőrön gyakorlatilag semmi nem látszódik, csak fénylik. Kókusz illata van, ami bár finom, nem örülök neki, mert szeretném elkerülni az illatanyagokat arcon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 10.

Anett44

2019. március 1.

02-es árnyalat van meg nekem, akciósan vettem. Szerintem a pirosító hetköznapi használatra tökéletes. Lehet nem a legpigmentáltabb, de pont ezért lesz szép és természetes a hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 1.

Andrea1198

2018. augusztus 1.

Lehetne pigmentáltabb, többször kell belemártanom az ecsetet, hogy látszódjon is valami. Tartósnak nem tartós. (03 pink grapefruit)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol