RdeL Young

Ár:   999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: Candy21, Módosítva: 2016. október 3.

Lelőhely:   Rossmann
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Mattító és bőrjavító hatású. Segíti a bőr lélegzését. Cinket, szalicilsavat és SPF15-ös fényvédőt tartalmaz.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Palma215

2020. július 20.

Szerintem a mindennapokra tökéletes választás. Nagyon nehéz mattra sminkelni, de nem matt alapozó, szóval ezt elnézzük neki. Csak az a baj, hogy nap közben elmászik az alapozó, lejön, pl a szemüvegre is kerül belőle, még fixálva, púderezve is. De előnyére legyen mondva, hogy nem maszkos, ahhoz képes szépen fed, de nyílván nem az operabáli csodasmink alá való, szerintem pont annyi a fedése, hogy egészséges és nem túl sok legyen az arcon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 20.

padan

2020. június 5.

Most vettem először, szépen fed, bár 3-4 óra után egy újrapúderezést igényel. Ettől függetlenül egy jó kis termék, szerintem újra fogom venni. Széles választék van az árnyalatok terén.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 5.

bloggerina8

2020. február 22.

Nekem tökéletesen bevált, nagyon szép árnyalata van, tökéletesen passzol az alap arcszínemhez. Jól kenhető, minőségben pont jól tükrözi az árat. Már évek óta nem is használok mást. Ahogy kiindulok az árból és minőségből ez a kettő egyensúlyban van, nem érdemes drágát venni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 22.

Akisvoros

2020. január 8.

A szalicilsav és a természetes árnyalata miatt nagyon bizakodó voltam. Csalódnom kellett, nagyon szárít pedig zsíros a bőröm, alig fed valamit, beül a ráncokba azonnal primerrel is. Nem tudom mit kezdjek vele :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 8.

loju

2019. május 28.

Igazából csak azért esett rá a választásom, mert akciós volt és mattítást ígért. Barik lettünk! :-) Kis idő után átfényesedik ugyan, de nem gáz! Én kézzel viszem fel, nem szeretek eszközt használni, szerintem teljesen felesleges és így igazán természetes hatást lehet elérni, abszolút nincs maszk érzete az ember lányának, még melegben sem fulladozok alatta! Irritációt egyáltalán nem okozott, viszont a színválasztásnál először kicsit mellényúltam, az üvegben sötétebbnek néz ki, mint a valóságban!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 28.

naiyah

2019. március 14.

imádom!!!! rengeteg alapozót kipróbáltam már, ezt kb utolsó elkeseredésemben vettem le a polcról és tökéletes a színe is a tartóssága és OLCSÓ! már a 6. üveget fogyasztom el belőle, remélem sokáig marad még a kínálatban

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

simbenz

2018. december 8.

Pár hete vettem a Rossmannban akciósan. Nagyon kevés árnyalatban kapható. Nem tudom nagyobb Rossmannokban máshogy van-e, de nálunk vidéken nem volt teszter kitéve belőle. Gondoltam ennyi pénz legrosszabb esetben elbukok, és elhoztam a legvilágosabb árnyalatot. Világos bőröm van, de ez...szörnyű volt, annyira sápasztott. Amit még el is néztem volna, max veszek másik árnyalatban (is). De ez a szag.. egyszerűen szavak sincsenek rá.. Annyira büdös, hogy rohantam is lemosni magamról. Még lemosás után is éreztem az arcomon. Soha többet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 8.

Orchid

2018. június 14.

Ár-érték arányban kiváló, már a harmadik üveggel használom! Szereti a bőröm, nem pattogzik ki tőle, nekem a fedése is megfelelő, pedig rengeteg bőrhibám van. Könnyen eldolgozható szivaccsal, nem maszkszerű, illata nincs. Kevés púderrel majdnem egész nap bírja. Egyetlen egy dolgot nem értek, hogy miért árulják 3 színben, amikor semmi különbség sincs köztük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 14.

Adrirawia

2018. május 28.

Ha lehetne 4,5 pontot adnék, de fél pont nincs, így csak 4-est adok.
Ez volt a legelső alapozóm, imádtam.
A hozzászólásokat most olvastam. Igaz, mattítani nem mattít, púder kell hozzá, bőrjavító hatását nem éreztem, de én nem éreztem semmiféle illatot/szagot.
Most pedig keresgélhetek, mert nem találtam a rossmanban ezt a fajta alapozót :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 28.

Ha lehetne 4,5 pontot adnék, de fél pont nincs, így csak 4-est adok.
Ez volt a legelső alapozóm, imádtam.

Kriszta1988

2018. május 19.

Sminkecsettel könnyen eldolgozható, a tág pórusokat elfedi, valamint a kisebb bőrhibákat is. Ami negatívum, hogy 1-2 óra múlva újra kell púderezni, mivel átfénylik, főleg, akinek vegyes arcbőre van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 19.