RdeL Young

Ár:   999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Neria, az összetevőket feltöltötte: akezdetlanya, Módosítva: 2018. január 22.

Lelőhely:   Rossmann

Highlighter paletta 3 színnel, amik közül az egyik pirosítónak is használható. Az árnyalatok kombinálhatóak, építhetőek, többfunkciósak.

szata1

2019. november 5.

Régóta megvan, mostanában nem nagyon használom csak az arany highlightert. Extrán nem vagyok elájulva tőle, de csak azért mert már nem lelkesedem annyira a csillogó sminkért. De az áráért nagyon megéri, természetes hatást és elég szembetűnőt is el lehet érni vele. Ha sminkfixálót használok a végén nagyon szép lesz. Nekem főleg az jött be, hogy pici fix+ szivacsra és azzal átegyengetem a bőröm, úgy igazi kis szépség ez a highlighter.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 5.

Wazora

Korcsoport: < 18
2019. augusztus 13.

nagyon rég óta használom napi szinten eleinte inkább az ezüstös árnyalatot használtam de áttértem az aranyra a pirosító részt nem igazán használom bár tényleg nagyon szép, az ára verhetetlen mindenkinek ajánlom

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. augusztus 13.

Cuteamy

2019. július 29.

Nálam napi használatban van! A pirosító nagyon jó pigmentált, az aranyat highlighterként imádom, a világosabb színt inkább szemhéjra használom. Nagyon jó! Ajánlom mindenkinek! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 29.

Kriszta180222

2019. július 10.

Egy ideje használgatom már, eleinte nem szívesen nyúltam utána, de most már belekerült a napi rutinomba. A pirosító rész nagy kedvenc, annyira különleges, hogy amikor azt használom akkor más nem is kerül az arcomra. Az arany színt szemhéjra és highlightként is szoktam használni, a fehér rész elég kakukktojás számomra, kicsit túltolták benne a csillámot így könnyen elég közönséges hatást lehet vele elérni. Árban verhetetlen, szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 10.

Briginam

2019. április 1.

Nagyon regen vettem talan ket eve, es csak a pirosito es az ezust highlighter fogy ki lassan.
Nagyon szeretem, szerintem nagyon szepek a szinek, bar eleinte nem nagyon hasznaltam, mert nem tetszettek a szinek.
Lehet, hogy ujra fogom venni

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 1.

Lehet, hogy ujra fogom venni

lili1

2019. március 25.

Ennyi pénzért nagyon jó. Jó csillámos,amit én szeretek. Még a pirosítóját is tudom használni,szép színe van. Már a 2. palettát használom el. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 25.

Fe0ve0

2019. március 12.

Hihetetlen mennyire olcsó és szép. Gyonyoru fenyt ad az arcnak. A rózsaszínes nagyon különleges szín, pirositonak tokeletes. Szerintem nagyon megéri az árát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 12.

vivike0514

2019. március 10.

Viszkok Fruzsi neszesszeréből van meg. Én nagyon elégedett vagyok vele, hétköznapokra tökéletes, az árát megéri. Tartós, pigmentált.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 10.

browning

2019. január 7.

A highlight túl csillámos, inkább csak a bal oldali aranyosat tudom használni. (a középsőt max szemre, nem szeretek pazarolni sminket sem, próbálom elhasználni). A pirosító egyébként szép, nyáron oké, de valójában a csillámos pirosító csillámos highlight túl sok és nem túl szofisztikált azért, na, valljuk be. Nem fényes lesz tőle az arc kellő helyeken, hanem "figyelj izé, csillámos az arcod, direkt??" mondatokat generáló csillogós..:D Elég vicces tud lenni. Nem fogom újravenni. Nem rettenetes, de nem jobb, mint egy sima szemhéjpalettából a csillogós színt használni highlightnak, az tuti (pirosat meg pirosítónak)..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 7.

marysidehouse95

2018. november 12.

Glamour napokon vettem akciósan. Nem rossz, de nekem nem elég pigmentált. Nem tartós, egy óra múlva olyan az arcom, mintha nem is lenne rajtam highlighter. Szeretem a látványos highlighert az arcomon, és ez nem olyan. Lightos, és hamar eltűnik. Nincs plasztik hatása, mint amit elvárnék egy highlightertől.

Egy rövid kiruccanáshoz oké, de egy hosszabb eseményre semmiképpen sem jó választás.

Teljes áron nem venném meg újra, bár valószínű 33%-al olcsóbban sem fogom többé.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 12.

Antioxidánsok: Diethylhexyl Syringylidenemalonate, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol, Hydrolyzed Silk, Hydrolyzed Collagen
Vitaminok: Tocopheryl Acetate