RIVAL loves me

Ár:   999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Neria, az összetevőket feltöltötte: akezdetlanya, Módosítva: 2018. január 22.

Lelőhely:   Rossmann

Highlighter paletta 3 színnel, amik közül az egyik pirosítónak is használható. Az árnyalatok kombinálhatóak, építhetőek, többfunkciósak.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

zsofbar77

2020. október 15.

Nekem egy ezresért megéri. Az ezüst színt használom az arcomra, az aranyat meg a szemzugba inkább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 15.

Anita1978

2020. október 14.

Akciósan 7ooFt-ért vettem, így totál megéri. Igazából szemfestésre kellett így őszre egy jó arany, de hogy 700Ft-ért 3 nagy kör festéket is kapok...! Bronzos festésre használom a szemem belsejébe (kintebb meg bronzosabbat),, vagy csak valamelyik szín (a pirosítós is, mert olyan duókrómos gyönyörűség ami a zöld szememhez nagyon megy)+ tus, alapozóval lealapozott szemhéjra, így egész nap tartós, és este is csak minimálisat gyengül.Viszont csak beledobom a táskámba, és bármikor felfrissíthetem vele a szemsminkem, ha este még szükséges.Ezzel meg egy tussal, spirállal kész is a szemsmink. Egyáltalán nem találom csillámosnak.Szép szatén fénye van!Szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 14.

virumiru

2020. augusztus 30.

a csomagolása picit gagyi, de a benne levő termékek nagyon jók:) a két highlightnak gyönyörű,építhető fénye van, a pirosító pedig meglepően extra, duokrómos csillogású🙈 a sötétebb highlight lehetett volna egy matt bronzosító, akkor még praktikusabb lenne. a termékek állaga nem a legsimább porállag, ahogy használgatom látszik a tetején, hogy kicsit göblyös, de a használatban ez nem mutatkozik meg egyelőre. leárazva 700ért csíptem el, annyiért ajándék volt:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 30.

viragszonja

2020. január 10.

Fhu, de szerettem ezt a palettát, teljesen ki is használtam a színeit. Két highlighter szín gyönyörű, kicsit erősebben feltéve elég extra hatást lehet elérni, a piros szín pedig pirosítónak szintén nagyon brutál, imádom, hogy csillog, mindig a Nars- Orgasmja jut eszembe.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 10.

Zituska77

2019. december 17.

Én a hétköznapokra is szeretek highlightert használni, ez arra nagyon jó. Nem túl pigmentált, nem fogják a Holdról látni az arcomat, viszont nagyon szuper a színválogatás. A pirosat ugyan nem highlighterként használom, hanem a szemsminkemre topperként, vagy nyáron a pirosítóra viszek fel belőle egy kicsit. Az árát teljesen megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 17.

szata1

2019. november 5.

Régóta megvan, mostanában nem nagyon használom csak az arany highlightert. Extrán nem vagyok elájulva tőle, de csak azért mert már nem lelkesedem annyira a csillogó sminkért. De az áráért nagyon megéri, természetes hatást és elég szembetűnőt is el lehet érni vele. Ha sminkfixálót használok a végén nagyon szép lesz. Nekem főleg az jött be, hogy pici fix+ szivacsra és azzal átegyengetem a bőröm, úgy igazi kis szépség ez a highlighter.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 5.

Wazora

2019. augusztus 13.

nagyon rég óta használom napi szinten eleinte inkább az ezüstös árnyalatot használtam de áttértem az aranyra a pirosító részt nem igazán használom bár tényleg nagyon szép, az ára verhetetlen mindenkinek ajánlom

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 13.

Cuteamy

2019. július 29.

Nálam napi használatban van! A pirosító nagyon jó pigmentált, az aranyat highlighterként imádom, a világosabb színt inkább szemhéjra használom. Nagyon jó! Ajánlom mindenkinek! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 29.

Kriszta180222

2019. július 10.

Egy ideje használgatom már, eleinte nem szívesen nyúltam utána, de most már belekerült a napi rutinomba. A pirosító rész nagy kedvenc, annyira különleges, hogy amikor azt használom akkor más nem is kerül az arcomra. Az arany színt szemhéjra és highlightként is szoktam használni, a fehér rész elég kakukktojás számomra, kicsit túltolták benne a csillámot így könnyen elég közönséges hatást lehet vele elérni. Árban verhetetlen, szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 10.

Briginam

2019. április 1.

Nagyon regen vettem talan ket eve, es csak a pirosito es az ezust highlighter fogy ki lassan.
Nagyon szeretem, szerintem nagyon szepek a szinek, bar eleinte nem nagyon hasznaltam, mert nem tetszettek a szinek.
Lehet, hogy ujra fogom venni

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 1.

Lehet, hogy ujra fogom venni

Antioxidánsok: Diethylhexyl Syringylidenemalonate, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol, Hydrolyzed Silk, Hydrolyzed Collagen
Vitaminok: Tocopheryl Acetate