RIVAL loves me

Ár:   800 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: TAnna, Módosítva: 2016. március 7.

Lelőhely:   Rossmann

Ultra fekete színt és XXL volument ad a pilláknak.

rekabodoni

2017. március 22.

Szinte már 1 hónapja vettem, a jó vélemények és a kedvező ár győzött meg. Eddig a maybelline lash sensational termékcsaládot használtam, imádtam, de sokan írták, hogy az olcsóbb rdel termékek is bőven teljesítik azt, mint a drágább társaik. Hát, így 1 hónap tapasztalatából ezt azért nem mondanám. Nagyon nagy a keféje, az alsó szempillákat szinte cirkuszi mutatvány kifesteni anélkül, hogy ne kenjek egy kis festéket a szemem alá is, amit ugyebár utána vakarhatok le (ettől lejön a korrektor és úgy nézek ki mint aki 1 hete nem aludt, persze újra sminkelhetem magam, +10perc de reggel ez igen jelentős kiesett idő..), mindezek mellett nagyon gyorsan beszárad és az én rövid szempilláimmal nem sok mindent kezd a 3. réteg sem. Nem hiszem, hogy újra veszem, akkor inkább már próbálkozom az essence-el, ha olcsóbb alternatívát keresek. A 3 csillagot azért kapja, mert legalább ha már felküzdöttem a szememre nem potyog le, nap végére is a helyén van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 22.

szirimiri

2017. február 26.

áhhhh. ő az egyik szerelmem. imádom a duci keféjét. nem potyog, hatalmas szemeket varázsol már a második rétegben. harmadjára viszont hajlamos csomósodni, de a hatást már úgysem lehet fokozni, szóval nem érdemes próbálkozni :D kezd kifogyni, megyek is újravenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 26.

szabyna11

2016. november 27.

Nem mondanám kiváló szempillaspirálnak, de ár-érték arányát tekintve megfelelő. Miután kifogyott a maybelline one by one spirálom (ami évek óta számomra a legjobb) úgy voltam vele, hogy kipróbálom ezt a jó vélemények hallatán hisz még ha nem is válik be nem dobtam ki érte egy túl nagy összeget. Először kicsit furcsa volt a nagy pufi keféje, de 3-4 használat után azt mondtam hogy ez tényleg jó..dúsított, hosszabbított és nem potyogott a szemem alá.
Aztán sajnos így 1 hónap után kicsit pereg és látni is lehet a pilláimon és a kefén lévő festéken is hogy csomósodik ráadásul ha kicsit megdörzsölöm a szemem a kis fekete pontok tömkelege lesz a szemem körül. Lassan esedékes lesz a csere, de nem fogom újra venni. Visszatérek a jól bevált maybelline szériákhoz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 27.

annushka88

2016. július 17.

Hihetetlen
Nem vartam semmit kb, alapbol meg vizallo spiralom nem volt jo soha, ennek a vizallo verzioja van meg. Giga manga szempillak (igaz masodik retegben lett ilyen, elsore eleg termeszetes, de ezt a vizallo texturanak tulajdonitom)!
Fillerekert dobaljak az emberek utan, nagyon nagyon ajanlom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 17.

Hihetetlen
Fillerekert dobaljak az emberek utan, nagyon nagyon ajanlom!

Hannibal

2016. június 6.

Istenem,egy ilyen fantasztikus spirált mindenkinek ismernie kéne! :D
NAGYON fekete,gyönyörű hosszú,és sűrű pillákat csinál,póklábak nélkül ! Tartós ,nem pereg ..Én most jobban imádom ,mint a maybelline spiráljaim,és ez a kis csoda 800 (!) ft! Le vagyok nyűgözve,szegénykém méltatlanul mellőzött .

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 6.

Istenem,egy ilyen fantasztikus spirált mindenkinek ismernie kéne! :D

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate